حاشیه بازی استقلال -پیکان بیشتر از خود بازی بود

به گزارش خبرنگار سایت ورزش گنبد – بعد از ظهر چهارشنبه تعداد زیادی از والیبال دوستان منطقه برای تماشای بازی استقلال-پیکان به سالن المپیک گنبد آمده بودند. برخلاف بازی استقلال-سایپا بلیت مسابقه با پیکان پیش فروش نشد و قرار بود در محل سالن بلیت ها فروخته شود. در حدود ساعت ۳ بعد از ظهر فروش بلیت در محل سالن تعطیل شد ،‌ در حالی که سالن هنوز کاملا پر نشده بود.

تماشگران زیادی پشت در سالن منتظر بودند تا به نحوی وارد سالن شوند از طرفی خبردار شدیم که در چهار راه دارایی در محل دکه روزنامه فروشی بلیت های این مسابقه در حال فروش می باشد. بلافاصله تعدادی از تماشگران برای تهیه بلیت مسابقه به چهار راه دارایی رفتند اما با عدم فروش بلیت از جانب صاحب دکه نشریات مواجه شدند که ایشان اجازه فروش بلیت ها را نداشت.
در این حین از حاج آقا نیازی رئیس هیئت والیبال در مورد این جریان ، جویا شدیم. آقای نیازی گفت : در مورد تعداد تماشاگران ما تلاش فراوانی کردیم و بالاخره توانستیم اجازه ورود حداکثر ۲۰۰۰ تماشاگر را به سالن از فرمانداری شهرستان بگیرم.

هنوز تعداد تماشاگران به دو هزار نفر نرسیده بود که از ورود و فروش بلیت جلوگیری شده بود. بعد از حدود نیم ساعت (در ساعت سه و نیم) صاحب دکه نشریات چهار راه دارایی اعلام کرد که اجازه فروش بلیت را دارد. بلیت ها خارج از دکه نشریات در پیاده رو قرار بود به فروش برسد. ازدحام جمعیت و شلوغی متقاضیان بلیت موجب شد تا عبور و مرور در چهار راه دارایی از حالت طبیعی خارج شود به طوری که بعد از یک ساعت ، در نیم ساعت مانده به ۵ (زمان آغاز بازی) متقاضیان بلیت با برخورد مستقیم مامورین نیروی انتظامی مواجه شدند. بالاخره از آن همه جمعیت در چهارراه دارایی فقط ۱۰ نفر بلیت گرفتند و صاحب دکه نشریات از دست مردم فرار کرد.

همزمان با جریان دکه نشریات متوجه شدیم که دوباره در محل سالن تعدادی بلیت به فروش رسیده است و به قول معروف تعدادی از تماشاگران را دنبال نخود سیاه فرستادند. البته این هم را اضافه می کنم که یک بازار سیاه کوچکی در جنب سالن درست شده بود که بلیت ۱۲۰۰ تومانی را به قیمتهای ۱۵۰۰ و ۲۰۰۰ می فروختند.
آخر سر هم تیم استقلال فقط و تنها فقط ، باخت.

 

خبرنگار : احمد فضلی

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …