مهدی محمدی رئیس هیئت والیبال گنبدمهدی محمدی در مراسمی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس به عنوان رئیس هیئت والیبال شهرستان گنبدکاووس معرفی شد.

شامگاه پنج شنبه پس از چند ماه کش و قوس فراوان بر سر معرفی رئیس جدید هیئت والیبال شهرستان گنبدکاووس، بالاخره و در فاصله زمانی تعطیلات لیگ برتر والیبال با حضور عبدالقدیر کریمی معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان، حکم مسوولیت رئیس هیئت والیبال گنبدکاووس به نام «مهدی محمدی» مالک و مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی «هاوش» گنبدکاووس رونمایی و به وی اعطا شد.

هر چند برخی از کارشناسان ورزشی در گنبدکاووس با انتقاد از تصمیم اخیر در والیبال شهرستان، این انتصاب را ناشی از روابط صمیمانه مالک باشگاه «هاوش» گنبدکاووس و رئیس اداره تربیت بدنی این شهرستان می‌دانند و شایستگی‌های فنی را در این انتصاب کمرنگ‌تر می‌بینند اما حضور محمدی در عرصه والیبال و چند دوره آشنایی با لیگ برتر و ارتباطات با فدراسیون والیبال را نیز نباید نادیده گرفت.

نتایج ضعیف تیم «هاوش» با مدیریت او نیز البته از نکات منفی پرونده حرفه‌ای ورزشی محمدی به حساب می‌آید که باید دید حمایت‌های ورزشکاران، پیشکسوتان و کارشناسان والیبال در گنبدکاووس که خود مهد والیبال ایران اسلامی است می‌تواند به کمک مهدی محمدی آمده و فعالیت او در هیئت والیبال را همچون فعالیتش در عرصه اقتصادی تا حدودی درخشان نمایان کند یا خیر.

گنبدکاووس در حال حاضر بیش از ۲۰ بازیکن حرفه‌ای مشغول به بازی در تیم‌های لیگ‌های برتری در مقاطع سنی مختلف دارد و بیش از ۱۰۰ بازیکن گنبدی نیز در لیگ‌های مختلف کشوری در تیم‌های متفاوت مشغول بازیکن هستند که در نوع خود بی‌نظیر و کم‌سابقه است.

والیبال به عنوان یکی از ورزش‌های مهم و مورد علاقه مردمان گنبدکاووس از همان کودکی به عنوان بازی و سرگرمی کودکان این منطقه مطرح است و به نوعی با خون مردم گنبدکاووس به ویژه ترکمن‌ها عجین شده است به شکلی که کودکان و نوجوانان ترکمن قبل از آموزش بسیاری از مهارت‌ها در زندگی ورزش والیبال را آموخته و به صورت کاملا جدی آن را دنبال می‌کنند.

والیبال گنبدکاووس در اذهان عمومی جامعه این روزها بیشتر با نام‌هایی همچون فرهاد قائمی بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان که در لیگ جهانی مشغول بازی و افتخار آفرینی برای کشورمان است در کنار نام‌های رحمان داوودی، اسماعیل مسافر، رسول آقچه‌لی و بازیکنان ملی پوش والیبال ساحلی تصویرسازی می‌شود و شاید جوانان نسل سوم و چهارم انقلاب کمتر نام تیم نئوپان گنبدکاووس را به عنوان یکی از مقتدرترین تیم‌های والیبال کشور در سال‌ها و دهه‌های گذشته به یاد بیاورند.

گفتنی است در مراسم معرفی مهدی محمدی به عنوان رئیس جدید هیئت والیبال شهرستان گنبدکاووس از تلاش‌ها و زحمات خانواده جواهری به پاس چندین سال تیمداری و مدیریت در عرصه والیبال شهرستان گنبدکاووس تقدیر به عمل آمد.

 

منبع : خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید