عظیم جزیده به خاطر توهین هواداران گنبدی تهدید به استعفا کرد

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس که از اعتراضات برخی از هواداران تیمش در بازی مقابل شهداب یزد ناراحت بود، گفت: هنوز بازی تمام نشده به بازیکنان و کادر فنی توهین می‌شود، بیشتر از این تحمل نمی‌کنم و استعفا می‌دهم.

عظیم جزیده شنبه شب و در پایان دیدار تیمش برابر شهداب یزد در هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر والیبال در گنبدکاووس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: واقعا باید چه کنیم که برخی راضی شوند و دست از هتاکی و اعتراضات بی مورد بردارند و اینقدر آرامش تیم را برهم نزنند.

سرمربی تیم شهرداری گنبدکاووس افزود: تیم ما در منطقه خطر هم نیست که این افراد اینگونه به تیم می‌تازند و از هر لفظی برای بیان اعتراضات خود استفاده می کنند هرچند این تماشاگرنماها که جمعا شاید به ۱۰ نفر برسند بطور حتم قصد و نیت دیگری از برهم زدن آرامش تیم دارند.

جزیده گفت: هنوز بازی تمام نشده به بازیکنان و کادر فنی توهین می‌شود برای همین من بیشتر از این تحمل نمی‌کنم و استعفا می‌دهم؛ آنهایی که مدعی هستند می‌توانند شرایط را تغییر دهند بروند بهتر از من را بیاورند.

وی که از الفاظ استفاده شده از سوی برخی بسیار گلایه داشت، بیان کرد: حتما برای برخورد با این افراد از طریق دستگاه قضایی پیگیری‌های لازم را خواهم کرد زیرا والیبال گنبد پتانسیل خوبی دارد که برخی در طول زمان با این رفتارها به طریقی مانع رشد آن شدند.

سرمربی تیم والیبال شهداب یزد هم پس از شکست در مقابل تیم شهرداری گنبدکاووس گفت: بازی بسیار زیبا و تماشاگرپسندی را شاهد بودیم و هر دو تیم با تاکتیک و برنامه وارد زمین شده بودند تا کسب امتیاز کنند.

عباسعلی میرحسینی افزود: بازی نزدیک و پایاپایی را شاهد بودیم که باید به هر دو تیم برای ارائه چنین بازی زیبایی خسته نباشید گفت و هرچند بازیکنان ما در مقاطعی بازی را در دست گرفتند ولی نتوانستیم روند پیروزی را نگه داریم و در انتها، نتیجه بازی ۳ بر ۲ به سود تیم میزبان رقم خورد.

تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس عصر یکشنبه در دیدار هفته پانزدهم لیگ برتر، مزبان تیم شهداب یزد بود که توانست با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز این میدان باشد.

منبع : ایرنا

برچسب‌ها: , , ,
عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …