استادیوم آزادی گنبد

رییس هیات فوتبال گنبدکاووس در شرق استان گلستان از برگزاری اردوی استعدادیابی برای تیم ملی فوتبال نونهالان در این شهرستان خبر داد و گفت: این اردو به مدت دو روز از ۲۸ تا ۲۹ آذر در محل ورزشگاه آزادی گنبدکاووس برگزار شد.

حبیب‌الله خواجه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: فدراسیون فوتبال همه ساله برای استعدادیابی تکمیلی و انتخابی تیم ملی در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان و امید، اردوهای مختلف را به میزبانی تهران برگزار می‌کند اما امسال با هماهنگی انجام شده و برای نخستین بار، اردوی استعدادیابی نونهالان با حضور محمد یاوری سرمربی و مهدی حیدری مربی تیم ملی زیر ۱۴ سال به میزبانی این شهرستان برگزار شد.

وی افزود: ۳۵ ورزشکار از گلستان که ۱۶ نفر آنان از گنبدکاووس بودند، به همراه ۱۰ ورزشکار از استان‌های مازندران، تهران، مشهد و سمنان در این اردوی دو روزه شرکت کردند و ۶ ساعت تمرین برای آنان برگزار شد و سرمربی تیم ملی قرار است جمع‌بندی خود را بعد اعلام کند.

رییس هیات فوتبال گنبدکاووس خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام هیات فوتبال گلستان به هیات‌های فوتبال شهرستانی برای معرفی بازیکنان خوب خود به منظور انتخاب در تیم فوتبال زیر ۱۴ سال استان، اسامی بیش از ۱۰۰ فوتبالیست اعلام شد که با برگزاری ۱۰ جلسه تمرینی با حضور استعدادیاب‌های برتر استانی در اواسط سالجاری در مجموع ۳۵ بازیکن انتخاب و در اردوی دو روز گذشته شرکت کردند.

خواجه با اشاره به اینکه برگزاری جلسات استعدادیابی تا چینش ۲۵ نفره تیم فوتبال زیر ۱۴ سال استان گلستان ادامه دارد گفت:‌ ۲۵ مدرسه فوتبال در گنبدکاووس وجود دارد که چهار تا پنج هزار نفر از سنین ۶ تا زیر ۲۱ سال در این مدارس آموزش لازم را فرا می‌گیرند.

منبع : ایرنا