گنبدی ها اردوی استعدادیابی برای تیم ملی فوتبال نونهالان را میزبانی کردند

استادیوم آزادی گنبد

رییس هیات فوتبال گنبدکاووس در شرق استان گلستان از برگزاری اردوی استعدادیابی برای تیم ملی فوتبال نونهالان در این شهرستان خبر داد و گفت: این اردو به مدت دو روز از ۲۸ تا ۲۹ آذر در محل ورزشگاه آزادی گنبدکاووس برگزار شد.

حبیب‌الله خواجه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: فدراسیون فوتبال همه ساله برای استعدادیابی تکمیلی و انتخابی تیم ملی در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان و امید، اردوهای مختلف را به میزبانی تهران برگزار می‌کند اما امسال با هماهنگی انجام شده و برای نخستین بار، اردوی استعدادیابی نونهالان با حضور محمد یاوری سرمربی و مهدی حیدری مربی تیم ملی زیر ۱۴ سال به میزبانی این شهرستان برگزار شد.

وی افزود: ۳۵ ورزشکار از گلستان که ۱۶ نفر آنان از گنبدکاووس بودند، به همراه ۱۰ ورزشکار از استان‌های مازندران، تهران، مشهد و سمنان در این اردوی دو روزه شرکت کردند و ۶ ساعت تمرین برای آنان برگزار شد و سرمربی تیم ملی قرار است جمع‌بندی خود را بعد اعلام کند.

رییس هیات فوتبال گنبدکاووس خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام هیات فوتبال گلستان به هیات‌های فوتبال شهرستانی برای معرفی بازیکنان خوب خود به منظور انتخاب در تیم فوتبال زیر ۱۴ سال استان، اسامی بیش از ۱۰۰ فوتبالیست اعلام شد که با برگزاری ۱۰ جلسه تمرینی با حضور استعدادیاب‌های برتر استانی در اواسط سالجاری در مجموع ۳۵ بازیکن انتخاب و در اردوی دو روز گذشته شرکت کردند.

خواجه با اشاره به اینکه برگزاری جلسات استعدادیابی تا چینش ۲۵ نفره تیم فوتبال زیر ۱۴ سال استان گلستان ادامه دارد گفت:‌ ۲۵ مدرسه فوتبال در گنبدکاووس وجود دارد که چهار تا پنج هزار نفر از سنین ۶ تا زیر ۲۱ سال در این مدارس آموزش لازم را فرا می‌گیرند.

منبع : ایرنا

برچسب‌ها: , , , , , ,
عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …