بسکتبال گنبد با نام ایران نارا ، بر بیم مازندران غلبه کرد

از مسابقات بسکتبال لیگ دسته اول کشور عصر امروز تیم بسکتبال گنبد که جدیداً نام آن بدلیل اسپانسر جدید به “ایران نارا” تغییر نام داده است ، در مرحله پلی آف دور سوم جهت صعود به لیگ برتر میزبان تیم بیم مازندران بود.

تیم بیم مازندران که در مرحله مقدماتی هم گروه تیم بسکتبال گنبد بود در دو بازی رفت و برگشت آن مرحله تیم گنبد را شکست داده بود و در جای نخست گروه قرار داشت. تیم بسکتبال گنبد که در همان گروه در جای سوم قرار گرفته بود ، امروز موفق شدند در بازی رفت میزبان خود را با نتیجه ۸۶ بر ۸۴ شکست دهد.با این نتیجه هر دو تیم منتظر بازی برگشت روز یکشنبه ۱۳ اسفند ماه در بابل خواهند بود تا برنده این دو دیدار مستقیما به لیگ برتر صعود کند. تیم بازنده در مسابقه رده بندی برای سوم ی و چهاری خواهد رفت. لازم به ذکر است تیم های سوم و چهارم لیگ دسته اول با دو تیم سقوط کننده از لیگ برتر یک دیدار رفت و برگشت با هم خواهند داشت و تیم های برنده به لیگ برتر صعود می کنند.

برچسب‌ها: , ,
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …