بهمن سالمی : امیدوارم ۲۰۱۸، سال ایرانی ها در تور جهانی کیش باشد

بهمن سالمی
بازیکن گنبدی تیم ملی والیبال ساحلی ایران گفت: تور جهانی والیبال ساحلی برای سومین بار در جزیره کیش برگزار می شود و امیدوارم با تجربه دو دوره گذشته، سال ۲۰۱۸، سال ایرانی ها در این رقابت ها باشد.

بهمن سالمی افزود: تمرینات خوبی را برای حضور تور جهانی کیش از ششم بهمن ماه در جزیره آغاز کردیم. برگزاری مرحله نهایی لیگ برتر ساحلی نیز برای آماده سازی ملی پوشان برای حضور شایسته در تور جهانی بسیار خوب است.

وی با بیان اینکه ساحلی بازان در شرایط مسابقه به آمادگی کامل می رسند، گفت: با برگزاری مرحله نهایی لیگ برتر ساحلی به میزبان ۷۰ تا ۸۰ درصد آمادگی می رسیم و انشاالله در مرحله دوم تمرینات که از ۱۵ بهمن ماه شروع می شود نیز به آمادگی کامل برای حضور در تور جهانی کیش دست یابیم.

بهمن سالمی که با تیم میکامال در لیگ برتر ساحلی بازی می کند، دیدار امروز تمیش مقابل هتل کانیار علی آباد را که دو بر یک به سود میکامال پایان یافت، خاص ارزیابی کرد و گفت: دو تیم دارای دو برد و ۴ امتیاز بودند و پیروزی در این مسابقه برای صدرنشینی در پایان دور رفت مرحله نهایی لیگ برتر ساحلی اهمیت داشت.

وی تصریح کرد: ست نخست را بد شروع کردیم و عقب افتادیم، اما در دو ست بعدی به پیروزی رسیدیم و در نهایت دو بر یک فاتح میدان شدیم. البته بازیکنان تیم هتل کانیار بسیار هماهنگ بازی کردند و شکست دادند آنها کار آسانی نبود.

مرحله نهایی لیگ برتر ساحلی که از روز گذشته در زمین های ساحلی کیش آغاز شده است، فردا جمعه با معرفی تیم های برتر به پایان می رسد.

در این رقابت ها تیم های میکامال (رحمان رئوفی – بهمن سالمی)، شهرداری منطقه ۲۲ (رضا نائینی – امیر شوشتری زاده)، هتل کانیار علی آباد (آق محمد سلاق – حامد میرزاعلی) و اوج رامسر (عباس پورعسگری – بهمن قلی‌پوری) حضور دارند.

سومین دوره مسابقات تور جهانی والیبال ساحلی به میزبانی جمهوری اسلامی ایران از سه شنبه یکم تا شنبه پنجم اسفندماه سال جاری به میزبانی جزیره کیش برگزار خواهد شد.

 

منبع : فدراسیون والیبال

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
چینیان پور : سه دوچرخه‌سوار گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند

رییس هیات دوچرخه سواری گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: با نظر فدراسیون دوچرخه‌سواری محمدحسین نوروزی، علی شیری و هلیا اکبری سه دوچرخه‌سوار برتر این شهرستان به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند. بابک چینیان‌پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تیم دوچرخه‌سواران استان گلستان با …

اخبار
یوسفی : ساخت خانه والیبال گنبد به بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی رسید

رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس سرانه فضای ورزشی این شهرستان را ۳۳ سانتی‌متر مربع اعلام کرد و گفت: با افزایش فضاهای ورزشی باید تلاش شود این سرانه به میانگین کشوری (یک متر) برسد. یوسفی اظهار داشت: بیش از ۹۵ هزار متر مربع فضای روباز و نزدیک به ۲۰ هزار …

اخبار
جواد آجودانی : در گنبد برای رشته سپک‌تاکرا متاسفانه سالن اختصاصی وجود ندارد

جواد آجودانی رییس هیات انجمن‌های ورزشی گنبدکاووس با اشاره به وجود بیش از ۶۰ ورزشکار فعال در رشته سپک‌تاکرا در قالب سه تیم بزرگسالان، جوانان و نوجوانان مردان و زنان در این شهرستان گفت: تیم جوانان و بزرگسالان مردان این رشته عنوان نایب قهرمانی کشور را از آن خود کردند …