غفاری : باید تلاش کنیم تا سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری گنبد ایجاد شود

ابراهیم غفاریرئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس با اشاره به حجم بالای ظرفیت‌های ورزشی در این شهرستان و کمبود بودجه و امکانات، گفت: باید تلاش کنیم تا سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری گنبدکاووس ایجاد شود.

ابراهیم غفاری پیش از ظهر امروز در جمع مدیران و مسوولان شهرستان گنبدکاووس در فرمانداری ویژه این شهرستان با اشاره به مصوبات جلسه قبلی ستاد ساماندهی امور جوانان و شورای هماهنگی ورزش‌های هماهنگی، اظهار کرد: روسای ادارات و نهادهای شهرستان گنبدکاووس بر اساس مصوبات جلسه قبل موظف به معرفی یک نفر از پرسنل به عنوان کارشناس ورزش همگانی به اداره ورزش و جوانان شده‌اند که متاسفانه به جز یکی از ادارات هیچ کدام از سایر ادارات به این مصوبه عمل نکرده‌اند.

وی با بیان اینکه بر اساس دستور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس مبنی بر ارج نهادن و معرفی قهرمانان ملی و بین‌المللی گنبدکاووس در سطح شهر، افزود: با همکاری روابط عمومی اداره تابلوها و بیلبوردهای مختلفی منقش به چهره قهرمانان گنبدی رشته‌های مختلف در سطح شهرستان نصب شده است و شهرداری نیز قول مساعد برای نمایش چهره و مشخصات این ورزشکاران در تلویزیون‌های شهری را داده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر لزوم اتمام ساخت جاده سلامت و مسیر ویژه پیاده‌روی و دوچرخه سواری در این شهرستان، خاطرنشان کرد: امیدواریم با پیگیری نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار ویژه گنبدکاووس این مهم به زودی محقق شود.

غفاری با اشاره به اینکه راه‌اندازی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری می‌تواند بسیاری از معضلات ورزش شهرستان را رفع کند، ادامه داد: از شهردار محترم و اعضای شورای اسلامی شهر می‌خواهیم مقدمات ایجاد و راه‌اندازی این سازمان را فراهم کرده و از ظرفیت‌های کلان استانی و ملی برای تحقق آن بهره بگیرند.

وی با بیان اینکه با همکاری شهرداری گنبدکاووس زمینی را برای ساخت خانه جوان به وزارت ورزش و جوانان معرفی کرده‌ایم، تصریح کرد: امیدواریم با ساخت و بهره‌برداری از این مجموعه فرهنگی و ورزشی بتوانیم آینده پرفروغ و روشن‌تری را برای ورزش شهرستان و فعالیت‌های فرهنگی جوانان عزیز گنبدی رقم بزنیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه از همه مدیران ادارات و نهادهای شهرستان می‌خواهیم ورزش همگانی را در سطح اداره خود راه‌اندازی کنند، گفت: متاسفانه سرانه زمان ورزش کردن مدیران و پرسنل ادارات در سطح کشور بسیار پائین آمده است که باید این وضعیت جبران شود.

غفاری با اشاره به اینکه قصد برگزاری یک دوره همایش پیاده‌روی خانوادگی در گنبدکاووس را با حمایت همه دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی و اجتماعی داریم، اضافه کرد: تاکنون سه دوره همایش پیاده‌روی خانوادگی را در گنبدکاووس برگزار کرده‌ایم که در هر دفعه رکورد حضور مردم در این همایش در سطح کشور توسط مردم گنبدکاووس شکسته شده است.

وی با بیان اینکه باید برای برنامه‌ریزی کشوری این همایش هر چه زودتر اقدام کنیم، افزود: اگر بتوانیم هر چه زودتر زمان دقیق این همایش را اعلام کنیم بدون تردید با قول مساعدی که رئیس فدراسیون ورزش همگانی داده‌اند پخش زنده از شبکه سوم سیما نیز در این همایش هماهنگ خواهد شد.

 

منبع : خبرگزاری فارس

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …