رئیس هیئت سوارکاری گنبد : حکمم را از رئیس فدراسیون نگرفته‌ام که او بتواند مرا عزل کند

نوربردی توسلیرئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس با انتقاد از طرح موضوع عزل خود از سوی رئیس فدراسیون سوارکاری، گفت: من حکمم را از ایشان نگرفته‌ام که ایشان بتواند مرا عزل کند.

نوربردی توسلی شامگاه سه‌شنبه در جمع ورزشکاران شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه هیئت سوارکاری گنبدکاووس هیچ‌گاه نخواسته است از همکاری با فدراسیون فرار کند، اظهار کرد: فدراسیون به جای نظارت قصد دخالت در امور و گرفتن مدیریت همه مسائل را دارد که هیچ‌کس این را نخواهد پذیرفت.

رئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس با انتقاد از طرح موضوعاتی از سوی فدراسیون سوارکاری مبنی بر تخلف وی و عزل از سمت ریاست هیئت، تاکید کرد: بنده حکمم را از رئیس فدراسیون نگرفته‌ام که بخواهم با نظر و دستور او کنار بروم، بنابراین تا آخرین روز محکم از حقوق مردم گنبدکاووس دفاع خواهم کرد.

توسلی با اشاره به اینکه روسای هیئت‌های ورزشی در شهرستان‌ها با نظر رئیس اداره ورزش و جوانان انتخاب می‌شوند و یا برگزاری مجمع به ریاست ایشان منصوب می‌شوند و روسای فدراسیون‌ها ناظر و هماهنگ کننده امور هستند، ادامه داد: رئیس محترم فدراسیون به جای این‌گونه نامه‌نگاری‌ها و تهدیدها بهتر است با درک درست جایگاه سوارکاری در گنبدکاووس کنار مردم این شهرستان به عنوان مهد سوارکاری کشور باشد.

وی با بیان اینکه علت برکناری غیرقانونی بنده را فدراسیون برگزاری مسابقات در آق‌قلا و گنبدکاووس و تخطی از قوانین اعلام کرده است، گفت: در جلسه‌ای که سه فرماندار، سه امام جمعه و سه رئیس هئیت سوارکاری شهرستان‌های آق‌قلا، بندرترکمن و گنبدکاووس حضور داشته‌اند تصمیم بر این امر گرفته شده بود و بنده به عنوان مجری موظف به اجرای این مصوبه بوده‌ام.

رئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس با رمزگشایی از این تصمیم فدراسیون، گفت: کورس آق‌قلا به دلیل زیان‌دهی نیازمند حمایت برادرانه کورس گنبدکاووس را داشت و وظیفه ما بود از یک کورس قدمت‌دار و ورزشکاران و مردم ورزشدوست این شهرستان حمایت کنیم، بنابراین به صورت یک هفته در میان مسابقات را در گنبدکاووس و آق‌قلا برگزار کنیم.

توسلی با تاکید بر اینکه فدراسیون که بعد از حدود ۲۰ سال دست خود را از منافع کورس گنبدکاووس کوتاه می‌دید می‌خواست با زمین زدن کورس آق‌قلا به بهانه ضرردهی راهی برای حضور مجدد خود و کسب منافعش باز کند، ادامه داد: حال که نتوانسته این اتفاق را رقم بزند می‌خواهد ما را به جرم همکاری با کورس آق‌قلا متهم به تخطی از قانون کند.

وی با اشاره به اینکه ادعای علاقه به همکاری توسط فدراسیون غیرواقعی و دروغین است، تصریح کرد: ما بارها از فدراسیون خواسته‌ایم ناظر و افسر دوپینگ اعزام کند اما این کار را نکرده و یا در مراسماتی از جمله تجلیل از خانواده‌های شهدا در کورس گنبدکاووس و یا روز ثبت ملی این مجموعه در آثار میراث فرهنگی کشور از رئیس فدراسیون دعوت کرده‌ایم اما ایشان حتی یک‌بار به گنبد نیامده‌اند.

رئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس اتهام دروغین عدم پاسخگویی به مکاتبات فدراسیون توسط هیئت سوارکاری گنبدکاووس را نیز تاسف‌بار دانست و گفت: ما طبق سلسله مراتب سازمانی تمامی نامه‌های فدراسیون را به صورت رسمی به هیئت استان و یا اداره کل ورزش و جوانان پاسخ داده‌ایم و رونوشت‌های لازم را نیز ارسال کرده‌ایم که مستندات آن موجود است.

 

منبع : خبرگزاری فارس

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
جلیل قرنجیک بسکتبالیست با ویلچر گنبدی بهترین بازیکن تورنمنت ژاپن شد

دبیر هیات جانبازان و معلولان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عبدالجلیل قرنجیک به عنوان بهترین بازیکن کلاس یک تورنمنت بسکتبال با ویلچر چهارجانبه میتسوبیشی ژاپن انتخاب شد. فرشید آشوری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این تورنمنت چهارجانبه از هفتم تا دهم شهریور با …

(عملکرد 1398)
نظرنژاد : ۱۲ مدال کشوری توسط دانش‌آموزان ورزشکار گنبدی کسب شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب ۱۲مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش‌آموزان ورزشکار این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد. کمال‌الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش تمرکز ویژه‌ای …

(عملکرد 1398)
عثمان بازیار ورزشکار گنبدی به اردوی تیم ملی بوکس شطرنج دعوت شد

دبیر هیات شطرنج گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عثمان بازیار ورزشکار رشته بوکس شطرنج این شهرستان برای شرکت در مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد. ابوالفضل مشمول روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم استان گلستان با ۱۰ عضو که چهار نفر …