سه ورزشکار گنبدی به اردوی تیم ملی والیبال نشسته ایران دعوت شدند

دبیر هیات ورزش های جانبازان و معلولین گلستان گفت: دومین اردوی تیم ملی والیبال نشسته ایران با دعوت از ۴ ورزشکار و حضور یک سرپرست گلستانی برگزار می شود.
علیرضا خراسانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: تیم ملی والیبال نشسته مردان برای بازی های پاراآسیایی جاکارتا آماده می شود و کادر فنی تیم ملی تصمیم گرفته که این مرحله از اردو را از ۲۲ تا ۲۹ دی ماه در تهران برگزار کند.
وی بیان کرد: احمد ایری ، آرش خرمالی ، آرش قره قولپاقی و محمد نعمتی والیبالیست ها و فرشید عاشوری سرپرست گلستانی حاضر در این اردوی آماده سازی هستند.
به گفته وی؛ این دعوت شدگان از تجربه و انگیزه زیادی برای اعزام به مسابقات پارآسیایی برخوردارند و تلاش می کنند با ارائه توانایی های فنی خود، نظر کادر فنی را برای قرار گرفتن در فهرست نهایی جلب کنند.
وی ادامه داد: همچنین فرشید عاشوری بازیکن پیشین و مربی کنونی والیبال نشسته گلستان به عنوان سرپرست همراه تیم ملی بزرگسالان است.
ورزش جانبازان و معلولان گلستان چند ملی پوش مطرح در رشته های گوناگون دارد که برخی از آنها موفق به کسب افتخارات ارزشمند مانند مدال طلای بازی های پارالمپیک دوره های گوناگون شده اند.
در آخرین مسابقات پارالمپیک که در برزیل برگزار شد ، آرش خرمالی در تیم ملی والیبال نشسته مدال طلا را به گردن آویخت و زهرا دانای طوس اولین زن گلستانی راه یافته به پارالمپیک بود، هر چند است همراه با تیم ملی والیبال نشسته از کسب مدال بازماند.
بازی های پاراآسیایی جاکارتا از ۱۸ آگوست تا ۲ سپتامبر ۲۰۱۸ (از ۲۷ مرداد ۹۷)در جاکارتا و پالم بانگ اندونزی برگزار خواهد شد.
طبق پیش بینی شورای المپیک آسیا ۱۱ هزار ورزشکارو ۵ هزار و ۵۰۰ تیم از ۴۵ کمیته ملی المپیک در این دوره از بازی ها حضور خواهند داشت.
بازی‌های اندونزی ، سومین دوره از بازی‌های پاراآسیایی است که پس از گوانگ ژو چین و اینچئون کره جنوبی در جاکارتا برگزار می شود.
کاروان ایران در بازی های پارآسیایی اینچئون پس از چین ، کره جنوبی و ژاپن در جایگاه چهارم قرار گرفته بود.

منبع : خبرگزاری ایرنا
خبرنگار : میثم محسنی

درباره admin

تصویر پروفایل admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

رئوف افراسیاب فوتبالیست گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد

دبیر هیات فوتبال گلستان گفت که اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان ایران با حضور ۳ ...