سه ورزشکار گنبدی به اردوی تیم ملی والیبال نشسته ایران دعوت شدند

دبیر هیات ورزش های جانبازان و معلولین گلستان گفت: دومین اردوی تیم ملی والیبال نشسته ایران با دعوت از ۴ ورزشکار و حضور یک سرپرست گلستانی برگزار می شود.
علیرضا خراسانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: تیم ملی والیبال نشسته مردان برای بازی های پاراآسیایی جاکارتا آماده می شود و کادر فنی تیم ملی تصمیم گرفته که این مرحله از اردو را از ۲۲ تا ۲۹ دی ماه در تهران برگزار کند.
وی بیان کرد: احمد ایری ، آرش خرمالی ، آرش قره قولپاقی و محمد نعمتی والیبالیست ها و فرشید عاشوری سرپرست گلستانی حاضر در این اردوی آماده سازی هستند.
به گفته وی؛ این دعوت شدگان از تجربه و انگیزه زیادی برای اعزام به مسابقات پارآسیایی برخوردارند و تلاش می کنند با ارائه توانایی های فنی خود، نظر کادر فنی را برای قرار گرفتن در فهرست نهایی جلب کنند.
وی ادامه داد: همچنین فرشید عاشوری بازیکن پیشین و مربی کنونی والیبال نشسته گلستان به عنوان سرپرست همراه تیم ملی بزرگسالان است.
ورزش جانبازان و معلولان گلستان چند ملی پوش مطرح در رشته های گوناگون دارد که برخی از آنها موفق به کسب افتخارات ارزشمند مانند مدال طلای بازی های پارالمپیک دوره های گوناگون شده اند.
در آخرین مسابقات پارالمپیک که در برزیل برگزار شد ، آرش خرمالی در تیم ملی والیبال نشسته مدال طلا را به گردن آویخت و زهرا دانای طوس اولین زن گلستانی راه یافته به پارالمپیک بود، هر چند است همراه با تیم ملی والیبال نشسته از کسب مدال بازماند.
بازی های پاراآسیایی جاکارتا از ۱۸ آگوست تا ۲ سپتامبر ۲۰۱۸ (از ۲۷ مرداد ۹۷)در جاکارتا و پالم بانگ اندونزی برگزار خواهد شد.
طبق پیش بینی شورای المپیک آسیا ۱۱ هزار ورزشکارو ۵ هزار و ۵۰۰ تیم از ۴۵ کمیته ملی المپیک در این دوره از بازی ها حضور خواهند داشت.
بازی‌های اندونزی ، سومین دوره از بازی‌های پاراآسیایی است که پس از گوانگ ژو چین و اینچئون کره جنوبی در جاکارتا برگزار می شود.
کاروان ایران در بازی های پارآسیایی اینچئون پس از چین ، کره جنوبی و ژاپن در جایگاه چهارم قرار گرفته بود.

منبع : خبرگزاری ایرنا
خبرنگار : میثم محسنی

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
آکادمی ژیمناستیک گنبد به سیزده سال قبل بازگشت

با تصمیم هیئت ژیمناستیک گنبد کلیه وسایل از بزرگترین آکادمی ژیمناستیک استان گلستان واقع در گنبد خارج و به یک انبار بیرون شهر منتقل شد. سال ۱۳۸۵ این وسایل با زحمات و پیگیری های آقایان مارامائی نماینده وقت مردم گنبد و غفاری رئیس سابق اداره ورزش گنبد از محل ره …

اخبار
گنبدی ها در اولین دوره مسابقات کاراته بین المللی گلستان کاپ درخشیدند

نخستین دوره مسابقات کاراته بین المللی گلستان کاپ با حضور پنج کشور خارجی آذربایجان، عراق، ارمنستان، روسیه، افغانستان به مزبانی شهرستان علی آباد در روزهای نهم و دهم آبان ماه برگزار گردید.

اخبار
چینیان پور : سه دوچرخه‌سوار گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند

رییس هیات دوچرخه سواری گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: با نظر فدراسیون دوچرخه‌سواری محمدحسین نوروزی، علی شیری و هلیا اکبری سه دوچرخه‌سوار برتر این شهرستان به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند. بابک چینیان‌پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تیم دوچرخه‌سواران استان گلستان با …