رئیس هیئت سوارکاری گنبد : اتهام جعل حساب به ما فرار رو به جلوی فدراسیون است

نوربردی توسلیرئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس با اشاره به طرح اتهام جعل حساب فدراسیون توسط این هیئت، گفت: این اتهام فدراسیون فرار رو به جلوی آنهاست.

نوربردی توسلی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در گنبدکاووس با اشاره به اینکه تمامی درختان درون مجموعه سوارکاری گنبدکاووس توسط اداره منابع طبیعی شماره‌گذاری شده و پلاک بر روی آن ثبت شده است، افزود: هرگونه قطع درخت در مجموعه سوارکاری با هماهنگی و مجوز مراجع ذیصلاح صورت گرفته و در ازای آن نیز چندین درخت نصب شده است.

وی با تاکید بر اینکه بادها و طوفان‌های شدید در درون مجموعه سوارکاری که به دلیل محوطه باز دور آن پدید می‌آید موجب سقوط درختان خشک و بعضا بدون تعادل می‌شود، خاطرنشان کرد: بارها سقوط این درختان موجب آسیب به ساختمان‌ها، وسائط نقلیه و حتی قطعی پارگی کابل برق و در نتیجه قطع برق مجموعه و روستای مجاور مجموعه شده است.

رئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس از کاشت ۲ هزار اصله نهال توسط مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس خبر داد و گفت: در سال جاری نیز ۲ هزار اصله نهال دیگر را خواهیم کاشت تا صدها برابر تعداد معدودی از درختان که قطع شده بود برای فضای سبز و طبیعت مجموعه مفید باشد.

توسلی با اشاره به اتهام واهی فدراسیون سوارکاری مبنی بر جعل حساب فدراسیون برای واریز درآمدهای مسابقات کورس مجموعه سوارکاری گنبدکاووس به آن حساب، ادامه داد: این موضوع یک اتهام واقعا خنده‌دار و واهی بود که خود مسوولان فدراسیون هم متوجه اشتباه خود شده‌اند.

وی با بیان اینکه نزدیک به ۲۰ سال بود که به دلیل فقدان اجازه مدیریت کورس‌ها توسط گنبدی‌ها هیچ حسابی در شهرستان افتتاح نشده بود، تصریح کرد: پس از سال‌ها ما برای شفاف‌سازی و مشخص بودن همه هزینه‌هایی که ۲۰ سال به صورت کاملا غیرشفاف بود حسابی را افتتاح کردیم که به دلیل مشابهت یک شناسه اتهامات ناجوانمردانه‌ای به ما زده شد که نشان از فرار رو به جلوی آنها بود.

رئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه ما با هماهنگی اداره ورزش و جوانان یک حساب در بانکی در شهرستان گنبدکاووس افتتاح کردیم و همه مبالغ دریافتی را در این حساب واریز می‌کردیم، اضافه کرد: متاسفانه به دلیل تصور اینکه حساب باید با شناسه فدراسیون و زیر مجموعه آن افتتاح شود این شناسه با هماهنگی اداره ورزش و جوانان درج شد.

توسلی با اشاره به اینکه البته بعد از اعتراض فدراسیون این حساب بسته شده و با دریافت شناسه جدیدی از اداره ورزش و جوانان حساب دیگری بازگشایی شد، گفت: اصلا این مساله مهم نبوده و اتفاقا موجب شفافیت بیشتر و نظارت فدراسیون می‌شد که از آن به عنوان یک تخلف نام برده‌اند.

وی برگزاری جشنواره زیبایی اسب ترکمن را یکی از برنامه‌های این هیئت در کنار برگزاری کورس مسابقات اسب‌دوانی دانست و افزود: عموما این گونه جشنواره‌ها در روستای «صوفیان» برگزار می‌شد که با رایزنی‌های صورت گرفته با جهاد کشاورزی و مسوولان مربوطه این جشنواره را در فروردین و نوروز برگزار خواهیم کرد.

 

منبع : خبرگزاری فارس

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …