رئیس هیئت سوارکاری گنبد : اتهام جعل حساب به ما فرار رو به جلوی فدراسیون است

نوربردی توسلیرئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس با اشاره به طرح اتهام جعل حساب فدراسیون توسط این هیئت، گفت: این اتهام فدراسیون فرار رو به جلوی آنهاست.

نوربردی توسلی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در گنبدکاووس با اشاره به اینکه تمامی درختان درون مجموعه سوارکاری گنبدکاووس توسط اداره منابع طبیعی شماره‌گذاری شده و پلاک بر روی آن ثبت شده است، افزود: هرگونه قطع درخت در مجموعه سوارکاری با هماهنگی و مجوز مراجع ذیصلاح صورت گرفته و در ازای آن نیز چندین درخت نصب شده است.

وی با تاکید بر اینکه بادها و طوفان‌های شدید در درون مجموعه سوارکاری که به دلیل محوطه باز دور آن پدید می‌آید موجب سقوط درختان خشک و بعضا بدون تعادل می‌شود، خاطرنشان کرد: بارها سقوط این درختان موجب آسیب به ساختمان‌ها، وسائط نقلیه و حتی قطعی پارگی کابل برق و در نتیجه قطع برق مجموعه و روستای مجاور مجموعه شده است.

رئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس از کاشت ۲ هزار اصله نهال توسط مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس خبر داد و گفت: در سال جاری نیز ۲ هزار اصله نهال دیگر را خواهیم کاشت تا صدها برابر تعداد معدودی از درختان که قطع شده بود برای فضای سبز و طبیعت مجموعه مفید باشد.

توسلی با اشاره به اتهام واهی فدراسیون سوارکاری مبنی بر جعل حساب فدراسیون برای واریز درآمدهای مسابقات کورس مجموعه سوارکاری گنبدکاووس به آن حساب، ادامه داد: این موضوع یک اتهام واقعا خنده‌دار و واهی بود که خود مسوولان فدراسیون هم متوجه اشتباه خود شده‌اند.

وی با بیان اینکه نزدیک به ۲۰ سال بود که به دلیل فقدان اجازه مدیریت کورس‌ها توسط گنبدی‌ها هیچ حسابی در شهرستان افتتاح نشده بود، تصریح کرد: پس از سال‌ها ما برای شفاف‌سازی و مشخص بودن همه هزینه‌هایی که ۲۰ سال به صورت کاملا غیرشفاف بود حسابی را افتتاح کردیم که به دلیل مشابهت یک شناسه اتهامات ناجوانمردانه‌ای به ما زده شد که نشان از فرار رو به جلوی آنها بود.

رئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه ما با هماهنگی اداره ورزش و جوانان یک حساب در بانکی در شهرستان گنبدکاووس افتتاح کردیم و همه مبالغ دریافتی را در این حساب واریز می‌کردیم، اضافه کرد: متاسفانه به دلیل تصور اینکه حساب باید با شناسه فدراسیون و زیر مجموعه آن افتتاح شود این شناسه با هماهنگی اداره ورزش و جوانان درج شد.

توسلی با اشاره به اینکه البته بعد از اعتراض فدراسیون این حساب بسته شده و با دریافت شناسه جدیدی از اداره ورزش و جوانان حساب دیگری بازگشایی شد، گفت: اصلا این مساله مهم نبوده و اتفاقا موجب شفافیت بیشتر و نظارت فدراسیون می‌شد که از آن به عنوان یک تخلف نام برده‌اند.

وی برگزاری جشنواره زیبایی اسب ترکمن را یکی از برنامه‌های این هیئت در کنار برگزاری کورس مسابقات اسب‌دوانی دانست و افزود: عموما این گونه جشنواره‌ها در روستای «صوفیان» برگزار می‌شد که با رایزنی‌های صورت گرفته با جهاد کشاورزی و مسوولان مربوطه این جشنواره را در فروردین و نوروز برگزار خواهیم کرد.

 

منبع : خبرگزاری فارس

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
جلیل قرنجیک بسکتبالیست با ویلچر گنبدی بهترین بازیکن تورنمنت ژاپن شد

دبیر هیات جانبازان و معلولان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عبدالجلیل قرنجیک به عنوان بهترین بازیکن کلاس یک تورنمنت بسکتبال با ویلچر چهارجانبه میتسوبیشی ژاپن انتخاب شد. فرشید آشوری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این تورنمنت چهارجانبه از هفتم تا دهم شهریور با …

(عملکرد 1398)
نظرنژاد : ۱۲ مدال کشوری توسط دانش‌آموزان ورزشکار گنبدی کسب شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب ۱۲مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش‌آموزان ورزشکار این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد. کمال‌الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش تمرکز ویژه‌ای …

(عملکرد 1398)
عثمان بازیار ورزشکار گنبدی به اردوی تیم ملی بوکس شطرنج دعوت شد

دبیر هیات شطرنج گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عثمان بازیار ورزشکار رشته بوکس شطرنج این شهرستان برای شرکت در مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد. ابوالفضل مشمول روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم استان گلستان با ۱۰ عضو که چهار نفر …