توسلی : برای نخستین بار مربیان و چابکسواران بیمه تامین اجتماعی می‌شوند

نوربردی توسلیرئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس با اشاره به آمادگی این هیئت برای همکاری با فدراسیون سوارکاری، گفت: فدارسیون سوارکاری حق نظارت بر مسابقات را دارد نه دخالت در آن.

نوربردی توسلی در گفت‌و‌گو با خبرنگاران شرق استان گلستان که در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد با اشاره به اینکه مسابقات کورس اسب‌دوانی امسال با یاد و نام شهید بزرگوار «محسن حججی» برگزار شده است، اظهار کرد: در هر هفته از این مسابقات از خانواده‌های محترم، معظم و معزز شهدا تجلیل به عمل می‌آید که اقدامی نو و برای تکریم این عزیزان و به نوعی ادای دین به رشادت‌های شهدای بزرگوار است.

وی پیرامون همکاری با فدراسیون سوارکاری برای برگزاری کورس گنبدکاووس نیز گفت: ما آماده همکاری با فدراسیون هستیم اما برای این امر چند شرط از طرف مالکان، مربیان، پیشکسوتان، مردم و مسوولان وجود دارد که نخستین شرط نظارت فدراسیون و نه دخالت آنها در مسابقات است.

*فدراسیون تعهد بدهد پاسخ نمونه‌های تست دوپینگ را ظرف یک ماه اعلام کند

رئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه فدراسیون برای همکاری با ما باید تعهد بدهد پاسخ نمونه‌های تست دوپینگ را ظرف یک ماه اعلام کند، ادامه داد: ما پول آزمایشگاه دوپینگ را نیز مستقیما به حساب شرکت مربوطه واریز خواهیم کرد نه حساب فدراسیون سوارکاری.

توسلی با بیان اینکه برای نخستین بار علاوه بر بیمه ورزشی چابک‌سواران و مربیان را بیمه تامین اجتماعی خواهیم کرد، افزود: پس از آنکه چندین بار از افراد درخواست ارائه مدارک هویتی و مدرک فنی و تخصصی برای اخذ مجوز بیمه تامین اجتماعی کردیم سسستی و کاهلی برخی از این مربیان و چابکسواران مانع از کسب نتیجه موفق شد.

وی با تاکید بر اینکه این بار برای آنکه مسیر بیمه کردن این عزیزان توسط تامین اجتماعی سهل‌تر باشد اقدام به راه‌اندازی کلاس‌های فنی و حرفه‌ای کرده‌ایم، تصریح کرد: این کلاس‌ها از چند روز آینده شروع خواهد شد و افراد پس از گذراندن دوره‌ها و کسب مدرک پرورش اسب به راحتی در سازمان تامین اجتماعی بیمه خواهند شد.

رئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس قیمت برگزاری این کلاس‌ها را ۸۰۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: مبلغ ۴۰۰ هزار تومان آن به عنوان تخفیف برای فعالان کورس و سوارکاری گنبدکاووس در نظر گرفته شده است و مبلغ ۲۰۰ هزار تومان آن را نیز هیئت سوارکاری پرداخت خواهد کرد.

* افزایش ۱۰۰ برابری درآمد استخر سوارکاری با مدیریت بومی

توسلی با اشاره به اینکه در زمان مدیریت فدراسیون بر مجموعه سوارکاری گنبدکاووس استخر این مجموعه سالانه یک میلیون تومان اجاره داده می‌شد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر ما ماهیانه حداقل ۱۰ میلیون تومان از این محل درآمد ایجاد کرده‌ایم و به دنبال این هسیتم که با ایجاد استخر آب گرم این درآمدزایی و البته خدمت به مردم را افزایش دهیم.

گفتنی است پس از ۲۰ سال سلطه فدراسیون بر برگزاری مسابقات سوارکاری گنبدکاووس، سال گذشته این مسابقات با پیگیری فرماندار ویژه، امام جمعه و نخبگان و رسانه‌های این شهرستان تحت مدیریت هیئت سوارکاری این شهرستان قرار گرفت اما فدراسیون سوارکاری با قطع همکاری و جمع‌آوری تجهیزات خود ابتدا در مسیر آن سنگ‌اندازی کرده و سپس این مسابقات را غیرقانونی اعلام کرد.

 

منبع : خبرگزاری فارس

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
جلیل قرنجیک بسکتبالیست با ویلچر گنبدی بهترین بازیکن تورنمنت ژاپن شد

دبیر هیات جانبازان و معلولان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عبدالجلیل قرنجیک به عنوان بهترین بازیکن کلاس یک تورنمنت بسکتبال با ویلچر چهارجانبه میتسوبیشی ژاپن انتخاب شد. فرشید آشوری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این تورنمنت چهارجانبه از هفتم تا دهم شهریور با …

(عملکرد 1398)
نظرنژاد : ۱۲ مدال کشوری توسط دانش‌آموزان ورزشکار گنبدی کسب شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب ۱۲مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش‌آموزان ورزشکار این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد. کمال‌الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش تمرکز ویژه‌ای …

(عملکرد 1398)
عثمان بازیار ورزشکار گنبدی به اردوی تیم ملی بوکس شطرنج دعوت شد

دبیر هیات شطرنج گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عثمان بازیار ورزشکار رشته بوکس شطرنج این شهرستان برای شرکت در مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد. ابوالفضل مشمول روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم استان گلستان با ۱۰ عضو که چهار نفر …