با امضا تفاهمنامه ، مدیریت کورس‌های سوارکاری به طور کامل به گلستان واگذار شد

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: با امضا تفاهمنامه با فدراسیون سوارکاری، مدیریت اجرایی و مالی برگزاری کورس‌های اسبدوانی به طور کامل به استان گلستان واگذار شد.
بهمن طیبی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: براساس این توافق نامه، فدراسیون سوارکاری فقط بر برگزاری این مسابقات نظارت خواهد کرد.
وی بیان کرد: همچنین همه درآمدهای حاصل از برگزاری کورس به حساب هیات سوارکاری استان گلستان واریز خواهد شد.

به گفته طیبی؛ به عبارتی سود حاصله از این مسابقات به حساب هیات سوارکاری شهرستان میزبان واریز و زیان احتمالی هم برعهده خود آنان خواهد بود.
مدیرکل ورزش و جوانان گلستان افزود: هیات شهرستان ها در کمیته اجرایی مسابقات کورس مشارکت داده خواهند شد و همه هزینه های برگزاری مسابقات مانند آزمایش دوپینگ ، عوامل انتظامی و اجرایی به صورت مستقیم توسط هیات سوارکاری شهرستان پرداخت خواهد شد.
وی ادامه داد: خزانه دار هیات سوارکاری هر هفته بیلان مالی این مسابقات را به اطلاع مراجع ذیصلاح خواهد رساند و در صورت بروز هر گونه اختلاف، معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان به عنوان داور به مشکلات رسیدگی می کند.
برگزاری مسابقات کورس در گلستان در سال های اخیر همواره با مشکلاتی روبرو بوده که در برخی موارد به بروز درگیری میان مجریان و شرکت کنندگان می انجامید.
یکی از اشکالاتی که به برگزاری این مسابقات گرفته می شد، اجرای کورس توسط عوامل فدراسیون و نقش اندک هیات سوارکاری شهرستان ها و استان بود.
از ۲ سال قبل و با پیگیری مدیرکل ورزش و جوانان و حمایت مسئولان گلستان، برگزاری این مسابقات به طور کامل به استان واگذار شد.
با امضای توانق نامه اخیر اداره کل ورزش و جوانان گلستان با فدراسیون سوارکاری ، مسئولیت برگزاری کورس به جای هیات های شهرستان، به هیات استان واگذار و نقش فدراسیون نظارتی خواهد بود.

منبع : خبرگزاری ایرنا
خبرنگار : میثم محسنی

برچسب‌ها: , ,
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …