احمد صفرخانی داور کاراته گنبدی به مسابقات بین المللی بلژیک اعزام می شود

(عملکرد 1396)

رئیس هیئت کاراته گلستان از اعزام تیم منتخب این استان به مسابقات بین المللی بلژیک خبر داد.

اسماعیل جبله در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تیم منتخب هیئت کاراته استان گلستان در رده سنی نوجوانان و جوانان به دعوت رسمی کشور بلژیک به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران به رقابتهای بین المللی این کشور دعوت شده است.

جبله افزود: این مسابقات ۱۱ نوامبر مصادف با ۲۰ آبان در باشگاه آکادمی لیپوین شهر «هرستال» استان لیِژ بلژیک برگزار می شود که در سال قبل بیش از ۹۰۰ ورزشکار از کشورهای مختلف در آن شرکت کرده بودند.

وی ادامه داد: نماینده ایران روز چهارشنبه ۱۷ آبان ساعت ۲۳ و ۵۵ دقیقه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) و با یک توقف کوتاه در دبی ساعت ۱۲ به بروکسل خواهد رسید.

رئیس هیئت کاراته گلستان خاطرنشان کرد: بازیکنان اعزامی از ورزشکارانی هستند که مدت ۳ سال در مقاطع مختلف در اردوهای تیم های استان حضور دارند و از در لیگ آینده سازان کشور شرکت کرده اند.

به گفته جبله، این برای سومین بار است در طول این چند سال اخیر است که هیئت کاراته استان گلستان تیم مستقلی به نمایندگی از ایران در رقابت های رسمی اعزام می کند که در کشور کم سابقه است.

وی ابراز امیدواری کرد: امیدواریم با توکل به خدا ودعا دوستان و مردم شریف استان و حمایت اصحاب رسانه نماینده شایسته ای برای کشور و استان در این رقابتهای مهم باشیم.

جبله اسامی ورزشکاران و کادر فنی تیم اعزامی را به شرح زیر اعلام کرد:

بازیکنان رده نوجوانان و جوانان: علی دیلم – محمد شکی – ارمیا عباسی – ایمان برزعلی – مرتضی دیلم – محمد فارسیانی و محمدعلی مراد زاده

مربیان: رحمت نظری و رمضانعلی جبله

سرپرست کاروان اعزامی: اسماعیل جبله

داور اعزامی: احمد صفرخانی (از شهرستان گنبد)
احمد صفرخان + داور کاراته گنبدی

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
چینیان پور : سه دوچرخه‌سوار گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند

رییس هیات دوچرخه سواری گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: با نظر فدراسیون دوچرخه‌سواری محمدحسین نوروزی، علی شیری و هلیا اکبری سه دوچرخه‌سوار برتر این شهرستان به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند. بابک چینیان‌پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تیم دوچرخه‌سواران استان گلستان با …

اخبار
یوسفی : ساخت خانه والیبال گنبد به بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی رسید

رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس سرانه فضای ورزشی این شهرستان را ۳۳ سانتی‌متر مربع اعلام کرد و گفت: با افزایش فضاهای ورزشی باید تلاش شود این سرانه به میانگین کشوری (یک متر) برسد. یوسفی اظهار داشت: بیش از ۹۵ هزار متر مربع فضای روباز و نزدیک به ۲۰ هزار …

اخبار
جواد آجودانی : در گنبد برای رشته سپک‌تاکرا متاسفانه سالن اختصاصی وجود ندارد

جواد آجودانی رییس هیات انجمن‌های ورزشی گنبدکاووس با اشاره به وجود بیش از ۶۰ ورزشکار فعال در رشته سپک‌تاکرا در قالب سه تیم بزرگسالان، جوانان و نوجوانان مردان و زنان در این شهرستان گفت: تیم جوانان و بزرگسالان مردان این رشته عنوان نایب قهرمانی کشور را از آن خود کردند …