احمد صفرخانی داور کاراته گنبدی به مسابقات بین المللی بلژیک اعزام می شود

(عملکرد 1396)

رئیس هیئت کاراته گلستان از اعزام تیم منتخب این استان به مسابقات بین المللی بلژیک خبر داد.

اسماعیل جبله در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تیم منتخب هیئت کاراته استان گلستان در رده سنی نوجوانان و جوانان به دعوت رسمی کشور بلژیک به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران به رقابتهای بین المللی این کشور دعوت شده است.

جبله افزود: این مسابقات ۱۱ نوامبر مصادف با ۲۰ آبان در باشگاه آکادمی لیپوین شهر «هرستال» استان لیِژ بلژیک برگزار می شود که در سال قبل بیش از ۹۰۰ ورزشکار از کشورهای مختلف در آن شرکت کرده بودند.

وی ادامه داد: نماینده ایران روز چهارشنبه ۱۷ آبان ساعت ۲۳ و ۵۵ دقیقه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) و با یک توقف کوتاه در دبی ساعت ۱۲ به بروکسل خواهد رسید.

رئیس هیئت کاراته گلستان خاطرنشان کرد: بازیکنان اعزامی از ورزشکارانی هستند که مدت ۳ سال در مقاطع مختلف در اردوهای تیم های استان حضور دارند و از در لیگ آینده سازان کشور شرکت کرده اند.

به گفته جبله، این برای سومین بار است در طول این چند سال اخیر است که هیئت کاراته استان گلستان تیم مستقلی به نمایندگی از ایران در رقابت های رسمی اعزام می کند که در کشور کم سابقه است.

وی ابراز امیدواری کرد: امیدواریم با توکل به خدا ودعا دوستان و مردم شریف استان و حمایت اصحاب رسانه نماینده شایسته ای برای کشور و استان در این رقابتهای مهم باشیم.

جبله اسامی ورزشکاران و کادر فنی تیم اعزامی را به شرح زیر اعلام کرد:

بازیکنان رده نوجوانان و جوانان: علی دیلم – محمد شکی – ارمیا عباسی – ایمان برزعلی – مرتضی دیلم – محمد فارسیانی و محمدعلی مراد زاده

مربیان: رحمت نظری و رمضانعلی جبله

سرپرست کاروان اعزامی: اسماعیل جبله

داور اعزامی: احمد صفرخانی (از شهرستان گنبد)
احمد صفرخان + داور کاراته گنبدی

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
نفرات برتر رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد به میزبانی گنبد معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات دور مقدماتی رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد ویژه مردان به میزبانی گنبدکاووس در شرق استان گلستان معرفی شدند. رییس هیات بیلیارد و بولینگ گنبدکاووس چهارشنبه شب در حاشیه این مسابقات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پایان این مسابقات یاسین هاشم زاده از تهران، …

(عملکرد 1398)
امیر رجبلو دانش آموز گنبدی به مقام سوم مسابقات بدمینتون کشوری دست یافت

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش گنبدکاووس گفت: امیر رجبلو دانش آموز این شهرستان توانست مقام سوم رقابت‌های ورزشی دانش آموزی کشور در رشته بدمینتون را کسب کند. سیدصالح رفعتی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: سی و ششمین دوره از رقابت‌های ورزشی …

(عملکرد 1398)
گنبدی ها اولین بار مسابقات منطقه‌ای اسنوکر کشور را با موفقیت میزبانی کردند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس از اتمام مسابقات اسنوکر قهرمانی منطقه‌ای کشور در این شهرستان خبر داد و گفت: چهار نفر برتر این مسابقات برای شرکت در مسابقات رنکینگ کشوری معرفی شدند. بیلیارد نوعی بازی است که در فضای سرپوشیده در میزی مستطیلی پوشیده با ماهوت سبزو با …