مهدی حسن نژادان : مدیریت برخی هیئت‌های ورزشی گنبدکاووس موروثی شده است

نینجاواریو گنبدقهرمان و مربی گنبدی نینجاواریور کشور با اشاره وضعیت نامطلوبی برخی از هیئت‌های ورزشی این شهرستان، گفت: مدیریت برخی هیئت‌های ورزشی در گنبدکاووس موروثی شده است.

مهدی حسن‌نژادان صبح امروز در نشست مشترک قهرمانان و ورزشکاران شهرستان گنبدکاووس با معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس که در قالب نشست کمیته ورزشی شورای مشورتی جوانان برگزار شد با اشاره به سوابق خود مبنی بر کسب عناوینی چون مربی برتر نینجای کشور، انتخاب به عنوان مربی تیم منتخب ملی در مسابقات بین‌المللی، جوان برتر استان گلستان و دریافت نمایندگی سبک نینجاواریور استان گلستان، اظهار کرد: برگزاری این جلسات و بیان نظرات و پیشنهادات ورزشکاران و انتقال آنها به مسوولان می‌توان نوید بخش اتفاقات خوب و مبارکی خواهد بود که امیدواریم مشکلات ورزش را مرتفع کند.

وی با بیان اینکه نینجاواریور تنها سبکی از انشعابات رشته نینجاست که دارای مسابقات بین‌المللی و برون مرزی است، افزود: اعضای تیم نینجاواریور شهرستان گنبدکاووس که از برترین‌های این رشته در کشور هستند در سال گذشته به دلیل مشکلات مالی برای اعزام از حضور در مسابقات کشوری و چند مسابقه مهم دیگر بازماندند که باید برای این موضوع فکر اساسی شود.

قهرمان و مربی گنبدی نینجاواریور کشور با اشاره به اینکه برخی هیئت‌های ورزشی در شهرستان گنبدکاووس موروثی شده‌اند، خاطرنشان کرد: برخی از هیئت‌های ورزشی گنبدکاووس بدون داشتن کمیته فنی و حضور حتی یکی از پیشکسوتان و افراد سابقه‌دار آن رشته ورزشی تشکیل شده‌اند که باید در مدیریت آنها به نحو مطلوبی تجدید نظر شود.

حسن‌نژادان با تاکید بر اینکه همه ورزشکاران و مربیان ورزشی شهرستان گنبدکاووس فارغ از نوع رشته با عشق و علاقه مشغول فعالیت هستند، تصریح کرد: همه ما به دنبال کسب افتخار برای مردم و میهن عزیزمان هستیم و در این مسیر به صورت قطعی نیازمند حمایت و پشتیبانی مادی و معنوی مسوولان و پیشکسوتان ورزش شهرستان از فرزندان ورزشکار خود خواهیم بود.

گفتنی است معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس در پاسخ به نقد مطرح شده توسط این قهرمان و مربی ورزشی گنبدکاووس از تشکیل کمیته ویژه‌ای برای بررسی فنی و کارشناسانه وضعیت هیئت‌های ورزشی در این شهرستان با حضور ورزشکاران، مربیان، ورزشی نویسان و مسوولان این حوزه خبر داد و بر رفع مشکل مدیریت هیئت‌ها با ایجاد ساختاری مدون و منطم تاکید کرد.

 

منبع : خبرگزاری فارس

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
نفرات برتر رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد به میزبانی گنبد معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات دور مقدماتی رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد ویژه مردان به میزبانی گنبدکاووس در شرق استان گلستان معرفی شدند. رییس هیات بیلیارد و بولینگ گنبدکاووس چهارشنبه شب در حاشیه این مسابقات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پایان این مسابقات یاسین هاشم زاده از تهران، …

(عملکرد 1398)
امیر رجبلو دانش آموز گنبدی به مقام سوم مسابقات بدمینتون کشوری دست یافت

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش گنبدکاووس گفت: امیر رجبلو دانش آموز این شهرستان توانست مقام سوم رقابت‌های ورزشی دانش آموزی کشور در رشته بدمینتون را کسب کند. سیدصالح رفعتی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: سی و ششمین دوره از رقابت‌های ورزشی …

(عملکرد 1398)
گنبدی ها اولین بار مسابقات منطقه‌ای اسنوکر کشور را با موفقیت میزبانی کردند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس از اتمام مسابقات اسنوکر قهرمانی منطقه‌ای کشور در این شهرستان خبر داد و گفت: چهار نفر برتر این مسابقات برای شرکت در مسابقات رنکینگ کشوری معرفی شدند. بیلیارد نوعی بازی است که در فضای سرپوشیده در میزی مستطیلی پوشیده با ماهوت سبزو با …