مهدی حسن نژادان : مدیریت برخی هیئت‌های ورزشی گنبدکاووس موروثی شده است

نینجاواریو گنبدقهرمان و مربی گنبدی نینجاواریور کشور با اشاره وضعیت نامطلوبی برخی از هیئت‌های ورزشی این شهرستان، گفت: مدیریت برخی هیئت‌های ورزشی در گنبدکاووس موروثی شده است.

مهدی حسن‌نژادان صبح امروز در نشست مشترک قهرمانان و ورزشکاران شهرستان گنبدکاووس با معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس که در قالب نشست کمیته ورزشی شورای مشورتی جوانان برگزار شد با اشاره به سوابق خود مبنی بر کسب عناوینی چون مربی برتر نینجای کشور، انتخاب به عنوان مربی تیم منتخب ملی در مسابقات بین‌المللی، جوان برتر استان گلستان و دریافت نمایندگی سبک نینجاواریور استان گلستان، اظهار کرد: برگزاری این جلسات و بیان نظرات و پیشنهادات ورزشکاران و انتقال آنها به مسوولان می‌توان نوید بخش اتفاقات خوب و مبارکی خواهد بود که امیدواریم مشکلات ورزش را مرتفع کند.

وی با بیان اینکه نینجاواریور تنها سبکی از انشعابات رشته نینجاست که دارای مسابقات بین‌المللی و برون مرزی است، افزود: اعضای تیم نینجاواریور شهرستان گنبدکاووس که از برترین‌های این رشته در کشور هستند در سال گذشته به دلیل مشکلات مالی برای اعزام از حضور در مسابقات کشوری و چند مسابقه مهم دیگر بازماندند که باید برای این موضوع فکر اساسی شود.

قهرمان و مربی گنبدی نینجاواریور کشور با اشاره به اینکه برخی هیئت‌های ورزشی در شهرستان گنبدکاووس موروثی شده‌اند، خاطرنشان کرد: برخی از هیئت‌های ورزشی گنبدکاووس بدون داشتن کمیته فنی و حضور حتی یکی از پیشکسوتان و افراد سابقه‌دار آن رشته ورزشی تشکیل شده‌اند که باید در مدیریت آنها به نحو مطلوبی تجدید نظر شود.

حسن‌نژادان با تاکید بر اینکه همه ورزشکاران و مربیان ورزشی شهرستان گنبدکاووس فارغ از نوع رشته با عشق و علاقه مشغول فعالیت هستند، تصریح کرد: همه ما به دنبال کسب افتخار برای مردم و میهن عزیزمان هستیم و در این مسیر به صورت قطعی نیازمند حمایت و پشتیبانی مادی و معنوی مسوولان و پیشکسوتان ورزش شهرستان از فرزندان ورزشکار خود خواهیم بود.

گفتنی است معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس در پاسخ به نقد مطرح شده توسط این قهرمان و مربی ورزشی گنبدکاووس از تشکیل کمیته ویژه‌ای برای بررسی فنی و کارشناسانه وضعیت هیئت‌های ورزشی در این شهرستان با حضور ورزشکاران، مربیان، ورزشی نویسان و مسوولان این حوزه خبر داد و بر رفع مشکل مدیریت هیئت‌ها با ایجاد ساختاری مدون و منطم تاکید کرد.

 

منبع : خبرگزاری فارس

برچسب‌ها: , ,
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …