تماس های تلفنی و نظرسنجی که باعث شد پای جبار قوچان نژاد به گنبد باز شود

باز هم صحبت های ضد و نقیض از طرف مسئولین جدید تیم والیبال ایرانیان گنبد این بار پای پیشکسوتان والیبال گنبد به میان آمد که در غیر بومی شدن سرمربی تیم جدید والیبال گنبد ۲۷ نفر از پیشکسوتان والیبال گنبد نقش داشته اند.

در لابه لای صحبت های آقای نورقلی نیازی مرد پرتلاش و خستگی ناپذیر عرصه والیبال گنبد و استان گلستان صحبت از نقش آفرینی ۲۷ نفر پیشکسوت والیبال گنبد در انتخاب سرمربی تیم جدید گنبد بود که گویا آقای سلیمانی مدیرعامل تیم ایرانیان گنبد در جواب نظر و پیشنهاد آقای نیازی عنوان کرده که از ۲۷ نفر پیشکسوت والیبال گنبد نظرسنجی شده و بروی تک گزینه بومی به توافق نرسیدیم و مجبور به گزینش مربی غیر بومی شدیم.

اگر از پیشکسوتان روی میز والیبال گنبد که فعالیت مربی گری نداشته باشند آماری سر انگشتی داشته باشیم شاید بیشتر از تعداد انگشتانمان پیشکسوتی را نتوانیم لیست کنیم مگر اینکه پیشکسوتانی که سالها خبری از آنها گرفته نشده و حداقل در ۱۰ سال اخیر هیچ نامی از آنها برده نشده را مد نظر گرفته باشند.

اما پیشکسوتانی که فعالیت مربی گری دارند را می توان در لیست ۱۷ نفره گنجاند که جمعا با پیشکسوتان غیر مربی که در بالا به آن اشاره شد لیست ۲۷ نفره ای تشکیل خواهد شد که اسامی این اشخاص از زاویه دید نگارنده در ادامه آمده است :

نورقلی نیازی ، حاج غفور گوکچلی ، جبار دولو ، حاجی نافعی ، نورمحمد سرشاد ، حبیب کوزه لی ، خلیل آزمون ، نورمحمد همتی ، بای محمد دوجی و عیسی ارمشی بعنوان پیشکسوتان والیبال و طاهر قره داشلی ، مجید آزمون ، عظیم جزیده ، رامین بابایی ، محمود دشتی ، احد ارمشی ، حمید دلاور ، منصور جزیده ، تاجی دازگنبدی ، یوسف فضلی ، مسعود آزمون ، رضا فرجی ، حسین دوجی ، جمال ایگدری ، تایماز دوولو ، حسین خوریانی و امید قلیچ راد را نیز به عنوان مربیان والیبال گنبد میتوان پیش بینی کرد که در این لیست ۲۷ نفره باشند.

حال سوال اینجاست که آقای سلیمانی با چند نفر از این افراد تماس تلفنی برقرار کرده که نظرشان را در مورد کدام مربی بومی پرسیده و یا اینکه بر سر کدام مربیان بومی به توافق تلفنی نرسیده است؟ آیا جای تعجب ندارد که ما بخواهیم انتخاب سرمربی یک تیم که نقش مهمی در عملکرد مجموعه خواهد داشت را بصورت تلفنی بررسی کنیم و نظر سنجی تک به تک داشته باشیم؟ هر چند ما از مربیانی سراغ داریم که اعلام کرده اند هیچ تماس تلفنی با آنها در رابطه با انتخاب سرمربی تیم نداشته اند.

بهتر نبود برای نشان دادن اینکه سرمربی با نظر پیشکسوتان گنبدی انتخاب شده یک جلسه نمایشی با حضور برخی پیشکسوتان برگزار می کردند و محتوای جلسات را آن طوری که پیش از این بصورت بایکوت خبری و انحصاری بدون حضور خبرنگاران منتشر می شد به سمع هواداران والیبال می رساندند. به جرات می توان گفت که آقای سلیمانی بغیر از چند نفر که در حال حاضر کنار تیم هستند، بقیه این لیست ۲۷ نفره را که در بالا لیست شده حتی این اشخاص را بنام هم نخواهد شناخت.

✍️احمد فضلی
📆پنجشنبه ۱۳ مهرماه ۱۳۹۶

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
جلیل قرنجیک بسکتبالیست با ویلچر گنبدی بهترین بازیکن تورنمنت ژاپن شد

دبیر هیات جانبازان و معلولان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عبدالجلیل قرنجیک به عنوان بهترین بازیکن کلاس یک تورنمنت بسکتبال با ویلچر چهارجانبه میتسوبیشی ژاپن انتخاب شد. فرشید آشوری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این تورنمنت چهارجانبه از هفتم تا دهم شهریور با …

(عملکرد 1398)
نظرنژاد : ۱۲ مدال کشوری توسط دانش‌آموزان ورزشکار گنبدی کسب شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب ۱۲مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش‌آموزان ورزشکار این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد. کمال‌الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش تمرکز ویژه‌ای …

(عملکرد 1398)
عثمان بازیار ورزشکار گنبدی به اردوی تیم ملی بوکس شطرنج دعوت شد

دبیر هیات شطرنج گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عثمان بازیار ورزشکار رشته بوکس شطرنج این شهرستان برای شرکت در مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد. ابوالفضل مشمول روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم استان گلستان با ۱۰ عضو که چهار نفر …