جمال واحدی : تیم والیبال شهرداری گنبد کادر فنی و بازیکنان خود را کامل کرد

تیم والیبال شهرداری گنبد

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبدکاووس درشرق استان گلستان اعلام کرد که این باشگاه با ۱۷ بازیکن بومی و غیربومی برای فصل جدید مسابقات لیگ برتر والیبال قرارداد بسته و با جذب سرمربی و کادر فنی، اعضای خود را کامل کرده است.

جمال الدین واحدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: از این بازیکنان که برای پست‌های مختلف جذب شده‌اند، ۱۰ بازیکن بومی و هفت بازیکن غیر بومی هستند که با پیشنهاد کادر فنی و تصویب در شورای اسلامی شهر گنبدکاووس با آنان قرارداد منعقد شده است.

وی افزود: محمد (هومن) باقری، شهروز همایون فر، اکبر ولایی، بابک موسوی، عبدالرضا علیزاده، طیب عینی و عطار زراعت گر از بازیکنان غیربومی امسال تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس و در پست‌های “قدرتی زن، دریافت کننده، لیبرو و سرعتی زن” هستند که پارسال و یا در سال‌های قبل در دیگر تیم‌های لیگ برتری کشور بازی می‌کردند.

واحدی اضافه کرد: قرارداد همه ۱۷ بازیکنن بومی و غیربومی و نیز کادر فنی فصل جدید تیم شهرداری گنبدکاووس در هیات والیبال استان گلستان ثبت شده و تا نیم فصل هیچ بازیکن یا مربی‌ای به تیم اضافه نخواهد شد.

وی با بیان اینکه مسابقات لیگ برتر والیبال قرار است از ۲۸ آبان امسال شروع شود، تصریح کرد: تمرینات آماده‌سازی تیم شهرداری گنبدکاووس از اول شهریور جاری زیر نظر کادر فنی به سر مربیگری عظیم جزیده از مربیان مشهور و بومی استان گلستان آغاز شده و تا آغاز لیگ ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبدکاووس همچنین با اشاره به تاخیر مراسم قرعه‌کشی مسابقات لیگ برتر امسال که گفته می‌شود به خاطر بدهی و عدم تسویه حساب برخی تیم‌ها با بازیکنان و یا فدراسیون والیبال بوده، خاطرنشان کرد:تیم شهرداری گنبد مشکل خاصی در بحث بدهی به بازیکنان یا فدراسیون ندارد.

واحدی افزود: فقط سه بازیکن بومی فصل قبل شهرداری گنبدکاووس به دلیل دریافت نکردن بخشی از قرارداد خود قصد شکایت به کمیته انضباطی فدراسیون را داشتند که با صحبت‌های انجام شده، قرار است باشگاه در هفته جاری یا آینده با این سه بازیکن برای تسویه حساب، توافق کند.

وی همچنین از راه اندازی سامانه الکترونیکی هواداری باشگاه شهرداری گنبدکاووس نیز خبر داد و گفت: این سامانه با هدف خرید بلیط الکترونیکی، کمک به باشگاه و خرید شارژ تلفن همراه اول و ایرانسل طراحی شده و امروز قرارداد آن نهایی می‌شود.

واحدی اضافه کرد: این سامانه از طریق همه گوشی‌های تلفن همراه اعم از هوشمند و معمولی با کد دستوری #۶۹۶۹*۶۶۵۵* قابل استفاده است و به ازای هر ۱۰۰ هزار ریال خرید یا کمک به باشگاه، یک امتیاز به هوادار داده می‌شود.

به گفته وی، درصورت حمایت از این سامانه که به تقویت مالی تیم برای پرداخت قرارداد بازیکنان و یا خرید بازیکنان جدید کمک می‌کند، قرعه کشی‌های هفتگی، ماهانه و پایان فصل با اهدای جوایز نفیس برای هواداران برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، تیم شهرداری گنبدکاووس پارسال در نخستین حضور خود در رقابت‌های لیگ برتر، در رده هفتم قرار گرفت.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
چینیان پور : سه دوچرخه‌سوار گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند

رییس هیات دوچرخه سواری گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: با نظر فدراسیون دوچرخه‌سواری محمدحسین نوروزی، علی شیری و هلیا اکبری سه دوچرخه‌سوار برتر این شهرستان به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند. بابک چینیان‌پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تیم دوچرخه‌سواران استان گلستان با …

اخبار
یوسفی : ساخت خانه والیبال گنبد به بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی رسید

رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس سرانه فضای ورزشی این شهرستان را ۳۳ سانتی‌متر مربع اعلام کرد و گفت: با افزایش فضاهای ورزشی باید تلاش شود این سرانه به میانگین کشوری (یک متر) برسد. یوسفی اظهار داشت: بیش از ۹۵ هزار متر مربع فضای روباز و نزدیک به ۲۰ هزار …

اخبار
جواد آجودانی : در گنبد برای رشته سپک‌تاکرا متاسفانه سالن اختصاصی وجود ندارد

جواد آجودانی رییس هیات انجمن‌های ورزشی گنبدکاووس با اشاره به وجود بیش از ۶۰ ورزشکار فعال در رشته سپک‌تاکرا در قالب سه تیم بزرگسالان، جوانان و نوجوانان مردان و زنان در این شهرستان گفت: تیم جوانان و بزرگسالان مردان این رشته عنوان نایب قهرمانی کشور را از آن خود کردند …