فرحان اهرزاد ورزشکار گنبدی قهرمان مسابقات کشوری تنیس شد

تنیس گنبد
رییس هیات تنیس گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: فرحان اهرزاد تنیسور گنبدی موفق به کسب رتبه نخست مسابقات تنیس آزاد خاکی کشور در گروه c به میزبانی این شهرستان شد.

محسن اهرزاد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در قالب این مسابقات، ۲۱ ورزشکار از استان های تهران، کرمان، خراسان رضوی و شمالی، زنجان، اصفهان و گلستان (گنبد) از ۲۶ مرداد در استادیوم تختی گنبدکاووس با هم به رقابت پرداختند.

وی افزود: بعد از چهار روز رقابت، فرحان اهرزاد از گنبدکاووس و اسماعیل صدر از تهران قهرمان و نایب قهرمان شدند و دامون صفایی از اصفهان و تقی الله آبادی از خراسان رضوی به طور مشترک مقام سوم این رقابت‌ها را از آن خود کردند.

رییس هیات تنیس گنبدکاووس گفت: این رقابت ها که به صورت حذفی در مناطق مختلف کشور برگزار می شود، سه شنبه در پیست تنیس استادیوم تختی این شهرستان به پایان رسید.

اهرزاد با اشاره به نبود حامی برای برگزار مسابقات افزود: این دوره از رقابت ها با هزینه خود هیات تنیس گنبد برگزار شد که به طور قطع با وجود اسپانسر شاهد برگزاری رقابت های بیشتری از این دست در شهرستان خواهیم بود.

به گفته وی، حدود ۱۰۰ تنیسور سازمان یافته در گنبدکاووس در این رشته ورزشی فعالیت دارند.

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …