فرحان اهرزاد ورزشکار گنبدی قهرمان مسابقات کشوری تنیس شد

تنیس گنبد
رییس هیات تنیس گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: فرحان اهرزاد تنیسور گنبدی موفق به کسب رتبه نخست مسابقات تنیس آزاد خاکی کشور در گروه c به میزبانی این شهرستان شد.

محسن اهرزاد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در قالب این مسابقات، ۲۱ ورزشکار از استان های تهران، کرمان، خراسان رضوی و شمالی، زنجان، اصفهان و گلستان (گنبد) از ۲۶ مرداد در استادیوم تختی گنبدکاووس با هم به رقابت پرداختند.

وی افزود: بعد از چهار روز رقابت، فرحان اهرزاد از گنبدکاووس و اسماعیل صدر از تهران قهرمان و نایب قهرمان شدند و دامون صفایی از اصفهان و تقی الله آبادی از خراسان رضوی به طور مشترک مقام سوم این رقابت‌ها را از آن خود کردند.

رییس هیات تنیس گنبدکاووس گفت: این رقابت ها که به صورت حذفی در مناطق مختلف کشور برگزار می شود، سه شنبه در پیست تنیس استادیوم تختی این شهرستان به پایان رسید.

اهرزاد با اشاره به نبود حامی برای برگزار مسابقات افزود: این دوره از رقابت ها با هزینه خود هیات تنیس گنبد برگزار شد که به طور قطع با وجود اسپانسر شاهد برگزاری رقابت های بیشتری از این دست در شهرستان خواهیم بود.

به گفته وی، حدود ۱۰۰ تنیسور سازمان یافته در گنبدکاووس در این رشته ورزشی فعالیت دارند.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
جلیل قرنجیک بسکتبالیست با ویلچر گنبدی بهترین بازیکن تورنمنت ژاپن شد

دبیر هیات جانبازان و معلولان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عبدالجلیل قرنجیک به عنوان بهترین بازیکن کلاس یک تورنمنت بسکتبال با ویلچر چهارجانبه میتسوبیشی ژاپن انتخاب شد. فرشید آشوری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این تورنمنت چهارجانبه از هفتم تا دهم شهریور با …

(عملکرد 1398)
نظرنژاد : ۱۲ مدال کشوری توسط دانش‌آموزان ورزشکار گنبدی کسب شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب ۱۲مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش‌آموزان ورزشکار این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد. کمال‌الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش تمرکز ویژه‌ای …

(عملکرد 1398)
عثمان بازیار ورزشکار گنبدی به اردوی تیم ملی بوکس شطرنج دعوت شد

دبیر هیات شطرنج گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عثمان بازیار ورزشکار رشته بوکس شطرنج این شهرستان برای شرکت در مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد. ابوالفضل مشمول روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم استان گلستان با ۱۰ عضو که چهار نفر …