فرحان اهرزاد ورزشکار گنبدی قهرمان مسابقات کشوری تنیس شد

تنیس گنبد
رییس هیات تنیس گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: فرحان اهرزاد تنیسور گنبدی موفق به کسب رتبه نخست مسابقات تنیس آزاد خاکی کشور در گروه c به میزبانی این شهرستان شد.

محسن اهرزاد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در قالب این مسابقات، ۲۱ ورزشکار از استان های تهران، کرمان، خراسان رضوی و شمالی، زنجان، اصفهان و گلستان (گنبد) از ۲۶ مرداد در استادیوم تختی گنبدکاووس با هم به رقابت پرداختند.

وی افزود: بعد از چهار روز رقابت، فرحان اهرزاد از گنبدکاووس و اسماعیل صدر از تهران قهرمان و نایب قهرمان شدند و دامون صفایی از اصفهان و تقی الله آبادی از خراسان رضوی به طور مشترک مقام سوم این رقابت‌ها را از آن خود کردند.

رییس هیات تنیس گنبدکاووس گفت: این رقابت ها که به صورت حذفی در مناطق مختلف کشور برگزار می شود، سه شنبه در پیست تنیس استادیوم تختی این شهرستان به پایان رسید.

اهرزاد با اشاره به نبود حامی برای برگزار مسابقات افزود: این دوره از رقابت ها با هزینه خود هیات تنیس گنبد برگزار شد که به طور قطع با وجود اسپانسر شاهد برگزاری رقابت های بیشتری از این دست در شهرستان خواهیم بود.

به گفته وی، حدود ۱۰۰ تنیسور سازمان یافته در گنبدکاووس در این رشته ورزشی فعالیت دارند.

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
گنبدی ها در اولین دوره مسابقات کاراته بین المللی گلستان کاپ درخشیدند

نخستین دوره مسابقات کاراته بین المللی گلستان کاپ با حضور پنج کشور خارجی آذربایجان، عراق، ارمنستان، روسیه، افغانستان به مزبانی شهرستان علی آباد در روزهای نهم و دهم آبان ماه برگزار گردید.

اخبار
چینیان پور : سه دوچرخه‌سوار گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند

رییس هیات دوچرخه سواری گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: با نظر فدراسیون دوچرخه‌سواری محمدحسین نوروزی، علی شیری و هلیا اکبری سه دوچرخه‌سوار برتر این شهرستان به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند. بابک چینیان‌پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تیم دوچرخه‌سواران استان گلستان با …

اخبار
یوسفی : ساخت خانه والیبال گنبد به بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی رسید

رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس سرانه فضای ورزشی این شهرستان را ۳۳ سانتی‌متر مربع اعلام کرد و گفت: با افزایش فضاهای ورزشی باید تلاش شود این سرانه به میانگین کشوری (یک متر) برسد. یوسفی اظهار داشت: بیش از ۹۵ هزار متر مربع فضای روباز و نزدیک به ۲۰ هزار …