نظرنژاد : ۱۲ مدال کشوری توسط دانش‌آموزان ورزشکار گنبدی کسب شد

ورزش گنبد
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب ۱۲مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش‌آموزان ورزشکار این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد.

کمال‌الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش تمرکز ویژه‌ای بر فعالیت‌های پرورشی و تربیت بدنی داشته است، اظهار کرد: بر اساس آنچه رسالت آموزش و پرورش است در کنار علم‌آموزی به دانش‌آموزان فعالیت‌های فرهنگی، هنری، قرآنی، ورزشی و حتی اجتماعی نیز در دستور کار ما قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه به محض پذیرفتن مسوولیت اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس توسعه فعالیت‌های پرورشی و تربیت بدنی را به عنوان یک اولویت به همکاران ابلاغ کردم، افزود: بنده معتقد هستم توسعه این فعالیت‌ها هم به رشد چند وجهی و غیرکاریکاتوری دانش آموزان کمک کرده و هم می‌تواند زمینه رشد علمی و تحصیلی آنها را نیز فراهم کند.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه پس از موفقیت‌های بسیار خوب دانش‌آموزان گنبدی در حوزه‌های فرهنگی، قرآنی و هنری در سال جاری این بار در بخش ورزشی نیز افتخارات خوبی کسب کردیم، خاطرنشان کرد: در مسابقات مرحله کشوری رشته‌های مختلف ورزشی دانش آموزان مدارس کشور موفق به کسب ۱۲ مدال رنگارنگ شده‌ایم.

نظرنژاد از کسب دو مدال طلا توسط «محمد امین قره» در دو رشته دو ۱۱۰ متر با مانع و پرش طول در مسابقات دو و میدانی دانش آموزان مقطع متوسطه اول کشور خبر داد و گفت: «فرید قرنجیک» نیز در این مسابقات یک مدال طلا و یک مدال نقره در رشته‌های پرتاب نیزه و پرش سه گام کسب کرده است.

وی با تاکید بر اینکه «علیرضا کلته» نیز در مسابقات رشته پرش سه گام موفق به کسب مدال برنز شده است، ادامه داد: «مهیلا شایستگان» نیز در بخش دختران رشته شطرنج موفق به کسب مدال نقره و نائب قهرمانی مسابقات دانش آموزان مدارس کشور شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب مدال نقره مسابقات بدمینتون دانش آموزان کشور توسط «امیر رجب‌لو» خبر داد و اضافه کرد: «فرنام چنگیزی» نیز در مسابقات شنای مدارس کشور موفق به کسب دو مدال نقره در مواد مختلف شده است.

نظرنژاد کسب مدال طلای مسابقات پرتاب وزنه توسط «بهار واحدی» را نیز موفقیت دیگر دانش آموزان گنبدی عنوان کرد و گفت: «سلما سلطانی» نیز موفق شد در دو رشته پرش سه گام و دوی ۴۰۰ متر دختران به ترتیب مدال طلا و برنز مسابقات مدارس کشور را کسب کند.

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , ,
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …