آیلین بابکی: میزبانی مسابقات قهرمانی کشور ضعیف بود/ دیگر شرکت نمی‌کنم

آیلین بابکی
قهرمان دوومیدانی بانوان گفت: آنقدر میزبانی مسابقات قهرمانی کشور ضعیف بود که تصمیم گرفتم دیگر در مسابقات داخلی شرکت نکنم.

آیلین بابکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد برگزاری مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور، اظهار داشت: سطح ورزشکارانی که شرکت کرده بودند خوب بود اما برگزاری و میزبانی رقابت‌ها بسیار ضعیف بود. به این شکل که خوابگاهی که برای ما در نظر گرفته بودند شبیه سلول انفرادی در زندان بود. پنجره و کولر نداشت و همان شبی که آنجا ماندیم گرمازده و بیمار شدیم. خیلی وضعیت بدی داشت، هیچ منفذی برای ورود و خروج هوا در نظر نگرفته بودند.

وی ادامه داد: این رقابت‌ها قهرمانی کشور محسوب می‌شود و باید شرایط خیلی بهتری داشته باشد از آنجایی که هیات گلستان مدیریت خوبی دارد پس از اینکه اعتراض کردیم برای ما هتل در نظر گرفتند و آنجا رفتیم. تمام هزینه‌ها را هم هیات خودمان داد.

قهرمان پرش ارتفاع ایران عنوان کرد: سطح داوری‌ها هم خیلی پایین بود و ورزشکاران اعتراض‌های زیادی می‌کردند نمی‌دانم چرا داوران با تجربه و قدیمی حضور نداشتند و تعدادی داور کم سن و سال برای این دوره رقابت‌ها انتخاب کرده بودند.

پرش صحیح مرا خطا اعلام کردند در حالی که خیلی از کارشناسان و مربیانی که آنجا بودند به درستی حرکت من اذعان داشتند اما چون سرداور کم تجربه بود آن را خطا اعلام کرد. همچنین ارتفاع مانع را ۳ سانت ۳ سانت بالا می‌بردند و به همین دلیل مجبور بودم مدت زیادی را منتظر پَرش ام منتنظر بمانم.

بابکی تاکید کرد: به شخصه دیگر در مسابقات قهرمانی کشور و لیگ شرکت نمی‌کنم چون اصلا شرایط خوبی مهیا نمی‌کنند. من در لیگ بانوان پارسال هم شرکت نکردم چون پولم را نمی‌دهند. اگر مسابقه برون مرزی باشد در رقابت‌های انتخابی به احترام قوانینی که وجود دارد شرکت می‌کنم اما در سایر مسابقات نه آن هم به خاطر این بی‌احترامی‌هایی که صورت گرفت.

به گزارش فارس، بابکی در ماده پرش ارتفاع با رکورد ۱٫۷۷ سانتی در مسابقات قهرمانی کشور که روز گذشته در مجموعه آفتاب انقلاب برگزار شد به عنوان قهرمانی رسید.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
چینیان پور : سه دوچرخه‌سوار گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند

رییس هیات دوچرخه سواری گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: با نظر فدراسیون دوچرخه‌سواری محمدحسین نوروزی، علی شیری و هلیا اکبری سه دوچرخه‌سوار برتر این شهرستان به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند. بابک چینیان‌پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تیم دوچرخه‌سواران استان گلستان با …

اخبار
یوسفی : ساخت خانه والیبال گنبد به بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی رسید

رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس سرانه فضای ورزشی این شهرستان را ۳۳ سانتی‌متر مربع اعلام کرد و گفت: با افزایش فضاهای ورزشی باید تلاش شود این سرانه به میانگین کشوری (یک متر) برسد. یوسفی اظهار داشت: بیش از ۹۵ هزار متر مربع فضای روباز و نزدیک به ۲۰ هزار …

اخبار
جواد آجودانی : در گنبد برای رشته سپک‌تاکرا متاسفانه سالن اختصاصی وجود ندارد

جواد آجودانی رییس هیات انجمن‌های ورزشی گنبدکاووس با اشاره به وجود بیش از ۶۰ ورزشکار فعال در رشته سپک‌تاکرا در قالب سه تیم بزرگسالان، جوانان و نوجوانان مردان و زنان در این شهرستان گفت: تیم جوانان و بزرگسالان مردان این رشته عنوان نایب قهرمانی کشور را از آن خود کردند …