آیلین بابکی: میزبانی مسابقات قهرمانی کشور ضعیف بود/ دیگر شرکت نمی‌کنم

آیلین بابکی
قهرمان دوومیدانی بانوان گفت: آنقدر میزبانی مسابقات قهرمانی کشور ضعیف بود که تصمیم گرفتم دیگر در مسابقات داخلی شرکت نکنم.

آیلین بابکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد برگزاری مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور، اظهار داشت: سطح ورزشکارانی که شرکت کرده بودند خوب بود اما برگزاری و میزبانی رقابت‌ها بسیار ضعیف بود. به این شکل که خوابگاهی که برای ما در نظر گرفته بودند شبیه سلول انفرادی در زندان بود. پنجره و کولر نداشت و همان شبی که آنجا ماندیم گرمازده و بیمار شدیم. خیلی وضعیت بدی داشت، هیچ منفذی برای ورود و خروج هوا در نظر نگرفته بودند.

وی ادامه داد: این رقابت‌ها قهرمانی کشور محسوب می‌شود و باید شرایط خیلی بهتری داشته باشد از آنجایی که هیات گلستان مدیریت خوبی دارد پس از اینکه اعتراض کردیم برای ما هتل در نظر گرفتند و آنجا رفتیم. تمام هزینه‌ها را هم هیات خودمان داد.

قهرمان پرش ارتفاع ایران عنوان کرد: سطح داوری‌ها هم خیلی پایین بود و ورزشکاران اعتراض‌های زیادی می‌کردند نمی‌دانم چرا داوران با تجربه و قدیمی حضور نداشتند و تعدادی داور کم سن و سال برای این دوره رقابت‌ها انتخاب کرده بودند.

پرش صحیح مرا خطا اعلام کردند در حالی که خیلی از کارشناسان و مربیانی که آنجا بودند به درستی حرکت من اذعان داشتند اما چون سرداور کم تجربه بود آن را خطا اعلام کرد. همچنین ارتفاع مانع را ۳ سانت ۳ سانت بالا می‌بردند و به همین دلیل مجبور بودم مدت زیادی را منتظر پَرش ام منتنظر بمانم.

بابکی تاکید کرد: به شخصه دیگر در مسابقات قهرمانی کشور و لیگ شرکت نمی‌کنم چون اصلا شرایط خوبی مهیا نمی‌کنند. من در لیگ بانوان پارسال هم شرکت نکردم چون پولم را نمی‌دهند. اگر مسابقه برون مرزی باشد در رقابت‌های انتخابی به احترام قوانینی که وجود دارد شرکت می‌کنم اما در سایر مسابقات نه آن هم به خاطر این بی‌احترامی‌هایی که صورت گرفت.

به گزارش فارس، بابکی در ماده پرش ارتفاع با رکورد ۱٫۷۷ سانتی در مسابقات قهرمانی کشور که روز گذشته در مجموعه آفتاب انقلاب برگزار شد به عنوان قهرمانی رسید.

برچسب‌ها: , , , ,
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …