آیلین بابکی: میزبانی مسابقات قهرمانی کشور ضعیف بود/ دیگر شرکت نمی‌کنم

آیلین بابکی
قهرمان دوومیدانی بانوان گفت: آنقدر میزبانی مسابقات قهرمانی کشور ضعیف بود که تصمیم گرفتم دیگر در مسابقات داخلی شرکت نکنم.

آیلین بابکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد برگزاری مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور، اظهار داشت: سطح ورزشکارانی که شرکت کرده بودند خوب بود اما برگزاری و میزبانی رقابت‌ها بسیار ضعیف بود. به این شکل که خوابگاهی که برای ما در نظر گرفته بودند شبیه سلول انفرادی در زندان بود. پنجره و کولر نداشت و همان شبی که آنجا ماندیم گرمازده و بیمار شدیم. خیلی وضعیت بدی داشت، هیچ منفذی برای ورود و خروج هوا در نظر نگرفته بودند.

وی ادامه داد: این رقابت‌ها قهرمانی کشور محسوب می‌شود و باید شرایط خیلی بهتری داشته باشد از آنجایی که هیات گلستان مدیریت خوبی دارد پس از اینکه اعتراض کردیم برای ما هتل در نظر گرفتند و آنجا رفتیم. تمام هزینه‌ها را هم هیات خودمان داد.

قهرمان پرش ارتفاع ایران عنوان کرد: سطح داوری‌ها هم خیلی پایین بود و ورزشکاران اعتراض‌های زیادی می‌کردند نمی‌دانم چرا داوران با تجربه و قدیمی حضور نداشتند و تعدادی داور کم سن و سال برای این دوره رقابت‌ها انتخاب کرده بودند.

پرش صحیح مرا خطا اعلام کردند در حالی که خیلی از کارشناسان و مربیانی که آنجا بودند به درستی حرکت من اذعان داشتند اما چون سرداور کم تجربه بود آن را خطا اعلام کرد. همچنین ارتفاع مانع را ۳ سانت ۳ سانت بالا می‌بردند و به همین دلیل مجبور بودم مدت زیادی را منتظر پَرش ام منتنظر بمانم.

بابکی تاکید کرد: به شخصه دیگر در مسابقات قهرمانی کشور و لیگ شرکت نمی‌کنم چون اصلا شرایط خوبی مهیا نمی‌کنند. من در لیگ بانوان پارسال هم شرکت نکردم چون پولم را نمی‌دهند. اگر مسابقه برون مرزی باشد در رقابت‌های انتخابی به احترام قوانینی که وجود دارد شرکت می‌کنم اما در سایر مسابقات نه آن هم به خاطر این بی‌احترامی‌هایی که صورت گرفت.

به گزارش فارس، بابکی در ماده پرش ارتفاع با رکورد ۱٫۷۷ سانتی در مسابقات قهرمانی کشور که روز گذشته در مجموعه آفتاب انقلاب برگزار شد به عنوان قهرمانی رسید.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
نفرات برتر رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد به میزبانی گنبد معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات دور مقدماتی رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد ویژه مردان به میزبانی گنبدکاووس در شرق استان گلستان معرفی شدند. رییس هیات بیلیارد و بولینگ گنبدکاووس چهارشنبه شب در حاشیه این مسابقات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پایان این مسابقات یاسین هاشم زاده از تهران، …

(عملکرد 1398)
امیر رجبلو دانش آموز گنبدی به مقام سوم مسابقات بدمینتون کشوری دست یافت

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش گنبدکاووس گفت: امیر رجبلو دانش آموز این شهرستان توانست مقام سوم رقابت‌های ورزشی دانش آموزی کشور در رشته بدمینتون را کسب کند. سیدصالح رفعتی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: سی و ششمین دوره از رقابت‌های ورزشی …

(عملکرد 1398)
گنبدی ها اولین بار مسابقات منطقه‌ای اسنوکر کشور را با موفقیت میزبانی کردند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس از اتمام مسابقات اسنوکر قهرمانی منطقه‌ای کشور در این شهرستان خبر داد و گفت: چهار نفر برتر این مسابقات برای شرکت در مسابقات رنکینگ کشوری معرفی شدند. بیلیارد نوعی بازی است که در فضای سرپوشیده در میزی مستطیلی پوشیده با ماهوت سبزو با …