آیلین و جواهر باز هم با مدال طلای دو و میدانی برای گنبد افتخار آفرین شدند

آیلین بابکی + جواهر زمانی
تیم گلستان به عنوان نخست مسابقات دو و میدانی قهرمانی بانوان کشور دست یافت.
مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور در بخش بانوان با شرکت ورزشکارانی از استان های سراسر کشور که از صبح دیروز دوشنبه ۳۱ تیرماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب آغاز شده بود، عصر امروز با پیگیری ادامه رقابت ها در روز پایانی و با قهرمانی تیم گلستان به پایان رسید.

تیم خراسان رضوی به عنوان نایب قهرمانی رسید و تیم تهران الف نیز در جایگاه سوم ایستاد.

همچنین در ماده پرش بانیزه فاطمه خدایی با عبور از مانع ۳٫۳۰ متری رکورد ملی این ماده را در رده سنی نوجوانان بهبود بخشید.

در ماده ۱۰۰ متر بامانع نیز پردیس عبدالمحمدی با ثبت رکورد ۱۴٫۸۲ ثانیه رکورد ملی این ماده را در رده سنی جوانان ارتقا داد.

مراسم اهدای مدال و کاپ تیم های برتر با حضور مجید کیهانی، رییس فدراسیون، هاشم صیامی دبیرکل فدراسیون، پریسا بهزادی، نایب رییس بانوان فدراسیون، عباس فتحی مسئول کمیته مسابقات فدراسیون، حسین شایان عضو سازمان تیم های ملی فدراسیون، علی ایرجی رییس هیأت دو و میدانی استان تهران و تنی چند از دست اندرکاران برگزاری مسابقات برگزار شد.

نتایج برترین های این مسابقات به شرح زیر است:

نتیجه ۱۰۰متر بامانع

۱- الناز کمپانی – گلستان – ۱۴.۰۱(برابر رکورد ملی)

۲- فائزه آشورپور – خراسان رضوی – ۱۴.۳۱

۳- پردیس عبدالمحمدی – تهران الف -(رکورد جدید ملی جوانان) ۱۴.۸۲

نتیجه ۱۰۰متر

۱- حمیده اسماعیل نژاد – گلستان – ۱۱.۹۶

۲- فائزه نسایی – خراسان رضوی – ۱۱.۹۸

۳- الهام کاکلی – البرز – ۱۲.۰۹

نتیجه ۴۰۰متر

۱- کژال رستمی – کردستان – ۵۷.۷۵

۲- تکتم دستاربندان – خراسان رضوی – ۵۷.۸۲

۳- سعیده باباپور – آذربایجان شرقی – ۵۹.۷۵

نتیجه پرتاب وزنه

۱- مریم نوروزی – فارس – ۱۲.۵۸

۲- سپیده توکلی – تهران الف – ۱۲.۴۸

۳- الهام السادات موسوی – مازندران – ۱۲.۱۲

نتیجه پرش طول

۱- ریحانه مبینی – اصفهان – ۵.۶۱

۲- یگانه میرحسینی – یزد – ۵.۵۱

۳- نگین مرادی – تهران ب – ۵.۲۷

نتیجه ۵۰۰۰ متر

۱- پریسا عرب – تهران الف – ۱۸:۲۸٫۳۸

۲- سمیرا زمانی – همدان – ۱۹:۱۲٫۱۶

۳- پریچهر شاهی – تهران الف – ۱۹:۳۰٫۵۰

نتیجه پرتاب دیسک

۱- ژاله کاردان – اردبیل – ۴۹٫۰۵

۲- الهام سمرقندیان – تهران الف – ۴۴٫۲۳

۳- زهرا نجفی – لرستان – ۴۰٫۷۷

نتیجه ۴ در ۱۰۰ متر امدادی

۱- خراسان رضوی – ۴۹٫۸۵

۲- گلستان – ۵۰٫۳۹

۳- یزد – ۵۰٫۶۳

نتیجه ۱۵۰۰ متر

۱- فاطمه نصر – کرمان – ۵:۱۲٫۴۹

۲- سمیرا خداترس – خراسان رضوی – ۵:۱۳٫۱۷

۳- اسماء دهقان – هرمزگان – ۵:۱۳٫۵۱

نتیجه پرش ارتفاع

۱- آیلین بابکی – گلستان – ۱٫۷۷

۲- مهسا کارگر – اردبیل – ۱٫۷۱

۳- مهدیه زعیمی – تهران الف – ۱٫۷۱

نتیجه ۱۰۰۰۰ متر پیاده روی

۱- زینب احدی – همدان – ۱:۰۴:۰۶.۴۴

۲- ملیحه بختی – اصفهان – ۱:۰۵:۰۹.۶۶

۳- فاطمه زهرا قلعه نویی – تهران ب – ۱:۰۶:۰۷.۹۳

نتیجه ۸۰۰ متر

۱- تکتم دستاربندان – خراسان رضوی – ۲:۱۴.۰۶

۲- هانیه ثمری – تهران الف – ۲:۱۴.۵۹

۳- سعیده باباپور – آذربایجان شرقی – ۲:۱۷.۳۶

نتیجه ۴۰۰ متر بامانع

۱- شهلا محمودی – قزوین – ۱:۰۰.۷۴

۲- جمیله سیفی – خراسان رضوی – ۱:۰۲.۱۱

۳- کژال رستمی – کردستان – ۱:۰۵.۸۴

نتیجه پرتاب نیزه

۱- سحر ضیایی – کهگیلویه و‌بویراحمد – ۳۷.۰۴

۲- صبا عظیمی – چهارمحال و بختیاری – ۳۵.۸۷

۳- سپیده توکلی – تهران الف – ۳۴.۵۳

نتیجه ۱۰۰۰۰متر

۱- زهره افخم – آذربایجان شرقی – ۴۳:۱۳.۹۹

۲- زینب احمدپور – آذربایجان شرقی – ۴۴:۳۵.۶۱

۳- بهاره جهان تیغ – سیستان و بلوچستان – ۴۵:۱۰.۵۱

نتیجه ۲۰۰متر

۱- الهام کاکلی – البرز۲۴.۴۴

۲- فائزه نسایی – خراسان رضوی – ۲۴.۸۲

۳- مریم‌محبی – کیش – ۲۵.۴۷

نتیجه هفتگانه

۱- فاطمه محیطی – یزد – ۳۸۱۰

۲- سمیرا خجسته – خراسان رضوی – ۳۶۳۳

۳- صدف آقاجانی – کردستان – ۳۴۳۸

نتیجه ۳۰۰۰متر بامانع

۱- سمیرا زمانی – همدان – ۱۱:۳۱.۱۰

۲- سمیرا خداترس – خراسان رضوی – ۱۱:۵۲.۷۲

۳- نجیبه شرشبی – گلستان – ۱۲:۰۳.۸۹

نتیجه پرش بانیزه

۱- پرش بانیزه – مهسا میرزاطبیبی‌- تهران الف- ۳.۷۰

۲- فاطمه خدایی – یزد – ۳.۳۰(رکورد جدید ملی نوجوانان )

۳- سارا رحیم خان کریمی – خراسان رضوی – ۳.۰۰

نتیجه پرش سه گام

۱- جواهر زمانی – گلستان – ۱۱٫۹۹

۲- حدیث احمدی – اردبیل – ۱۱٫۸۴

۳- پردیس عبدالمحمدی – تهران الف – ۱۱٫۸۲

نتیجه پرتاب چکش

۱- ریحانه آرانی – تهران الف – ۵۳٫۲۳

۲- زهرا عرب رستمی – تهران ب – ۵۰٫۸۶

۳- مهدیه حکمت سرا – تهران ب – ۴۷٫۲۹

نتیجه ۴ در ۴۰۰ متر امدادی

۱- خراسان رضوی – ۴:۰۵٫۵۰

۲- اصفهان – ۴:۰۹٫۸۹

۳- همدان – ۴:۱۳٫۳۲

نتیجه تیمی

۱- گلستان : ۴ طلا، ۱ نقره، ۱ برنز

۲- خراسان رضوی: ۳ طلا، ۸ نقره، ۱ برنز

۳- تهران الف: ۳طلا، ۳ نقره، ۲ برنز

 

منبع : فدراسیون دو و میدانی

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
نفرات برتر رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد به میزبانی گنبد معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات دور مقدماتی رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد ویژه مردان به میزبانی گنبدکاووس در شرق استان گلستان معرفی شدند. رییس هیات بیلیارد و بولینگ گنبدکاووس چهارشنبه شب در حاشیه این مسابقات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پایان این مسابقات یاسین هاشم زاده از تهران، …

(عملکرد 1398)
امیر رجبلو دانش آموز گنبدی به مقام سوم مسابقات بدمینتون کشوری دست یافت

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش گنبدکاووس گفت: امیر رجبلو دانش آموز این شهرستان توانست مقام سوم رقابت‌های ورزشی دانش آموزی کشور در رشته بدمینتون را کسب کند. سیدصالح رفعتی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: سی و ششمین دوره از رقابت‌های ورزشی …

(عملکرد 1398)
گنبدی ها اولین بار مسابقات منطقه‌ای اسنوکر کشور را با موفقیت میزبانی کردند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس از اتمام مسابقات اسنوکر قهرمانی منطقه‌ای کشور در این شهرستان خبر داد و گفت: چهار نفر برتر این مسابقات برای شرکت در مسابقات رنکینگ کشوری معرفی شدند. بیلیارد نوعی بازی است که در فضای سرپوشیده در میزی مستطیلی پوشیده با ماهوت سبزو با …