آیلین و جواهر باز هم با مدال طلای دو و میدانی برای گنبد افتخار آفرین شدند

آیلین بابکی + جواهر زمانی
تیم گلستان به عنوان نخست مسابقات دو و میدانی قهرمانی بانوان کشور دست یافت.
مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور در بخش بانوان با شرکت ورزشکارانی از استان های سراسر کشور که از صبح دیروز دوشنبه ۳۱ تیرماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب آغاز شده بود، عصر امروز با پیگیری ادامه رقابت ها در روز پایانی و با قهرمانی تیم گلستان به پایان رسید.

تیم خراسان رضوی به عنوان نایب قهرمانی رسید و تیم تهران الف نیز در جایگاه سوم ایستاد.

همچنین در ماده پرش بانیزه فاطمه خدایی با عبور از مانع ۳٫۳۰ متری رکورد ملی این ماده را در رده سنی نوجوانان بهبود بخشید.

در ماده ۱۰۰ متر بامانع نیز پردیس عبدالمحمدی با ثبت رکورد ۱۴٫۸۲ ثانیه رکورد ملی این ماده را در رده سنی جوانان ارتقا داد.

مراسم اهدای مدال و کاپ تیم های برتر با حضور مجید کیهانی، رییس فدراسیون، هاشم صیامی دبیرکل فدراسیون، پریسا بهزادی، نایب رییس بانوان فدراسیون، عباس فتحی مسئول کمیته مسابقات فدراسیون، حسین شایان عضو سازمان تیم های ملی فدراسیون، علی ایرجی رییس هیأت دو و میدانی استان تهران و تنی چند از دست اندرکاران برگزاری مسابقات برگزار شد.

نتایج برترین های این مسابقات به شرح زیر است:

نتیجه ۱۰۰متر بامانع

۱- الناز کمپانی – گلستان – ۱۴.۰۱(برابر رکورد ملی)

۲- فائزه آشورپور – خراسان رضوی – ۱۴.۳۱

۳- پردیس عبدالمحمدی – تهران الف -(رکورد جدید ملی جوانان) ۱۴.۸۲

نتیجه ۱۰۰متر

۱- حمیده اسماعیل نژاد – گلستان – ۱۱.۹۶

۲- فائزه نسایی – خراسان رضوی – ۱۱.۹۸

۳- الهام کاکلی – البرز – ۱۲.۰۹

نتیجه ۴۰۰متر

۱- کژال رستمی – کردستان – ۵۷.۷۵

۲- تکتم دستاربندان – خراسان رضوی – ۵۷.۸۲

۳- سعیده باباپور – آذربایجان شرقی – ۵۹.۷۵

نتیجه پرتاب وزنه

۱- مریم نوروزی – فارس – ۱۲.۵۸

۲- سپیده توکلی – تهران الف – ۱۲.۴۸

۳- الهام السادات موسوی – مازندران – ۱۲.۱۲

نتیجه پرش طول

۱- ریحانه مبینی – اصفهان – ۵.۶۱

۲- یگانه میرحسینی – یزد – ۵.۵۱

۳- نگین مرادی – تهران ب – ۵.۲۷

نتیجه ۵۰۰۰ متر

۱- پریسا عرب – تهران الف – ۱۸:۲۸٫۳۸

۲- سمیرا زمانی – همدان – ۱۹:۱۲٫۱۶

۳- پریچهر شاهی – تهران الف – ۱۹:۳۰٫۵۰

نتیجه پرتاب دیسک

۱- ژاله کاردان – اردبیل – ۴۹٫۰۵

۲- الهام سمرقندیان – تهران الف – ۴۴٫۲۳

۳- زهرا نجفی – لرستان – ۴۰٫۷۷

نتیجه ۴ در ۱۰۰ متر امدادی

۱- خراسان رضوی – ۴۹٫۸۵

۲- گلستان – ۵۰٫۳۹

۳- یزد – ۵۰٫۶۳

نتیجه ۱۵۰۰ متر

۱- فاطمه نصر – کرمان – ۵:۱۲٫۴۹

۲- سمیرا خداترس – خراسان رضوی – ۵:۱۳٫۱۷

۳- اسماء دهقان – هرمزگان – ۵:۱۳٫۵۱

نتیجه پرش ارتفاع

۱- آیلین بابکی – گلستان – ۱٫۷۷

۲- مهسا کارگر – اردبیل – ۱٫۷۱

۳- مهدیه زعیمی – تهران الف – ۱٫۷۱

نتیجه ۱۰۰۰۰ متر پیاده روی

۱- زینب احدی – همدان – ۱:۰۴:۰۶.۴۴

۲- ملیحه بختی – اصفهان – ۱:۰۵:۰۹.۶۶

۳- فاطمه زهرا قلعه نویی – تهران ب – ۱:۰۶:۰۷.۹۳

نتیجه ۸۰۰ متر

۱- تکتم دستاربندان – خراسان رضوی – ۲:۱۴.۰۶

۲- هانیه ثمری – تهران الف – ۲:۱۴.۵۹

۳- سعیده باباپور – آذربایجان شرقی – ۲:۱۷.۳۶

نتیجه ۴۰۰ متر بامانع

۱- شهلا محمودی – قزوین – ۱:۰۰.۷۴

۲- جمیله سیفی – خراسان رضوی – ۱:۰۲.۱۱

۳- کژال رستمی – کردستان – ۱:۰۵.۸۴

نتیجه پرتاب نیزه

۱- سحر ضیایی – کهگیلویه و‌بویراحمد – ۳۷.۰۴

۲- صبا عظیمی – چهارمحال و بختیاری – ۳۵.۸۷

۳- سپیده توکلی – تهران الف – ۳۴.۵۳

نتیجه ۱۰۰۰۰متر

۱- زهره افخم – آذربایجان شرقی – ۴۳:۱۳.۹۹

۲- زینب احمدپور – آذربایجان شرقی – ۴۴:۳۵.۶۱

۳- بهاره جهان تیغ – سیستان و بلوچستان – ۴۵:۱۰.۵۱

نتیجه ۲۰۰متر

۱- الهام کاکلی – البرز۲۴.۴۴

۲- فائزه نسایی – خراسان رضوی – ۲۴.۸۲

۳- مریم‌محبی – کیش – ۲۵.۴۷

نتیجه هفتگانه

۱- فاطمه محیطی – یزد – ۳۸۱۰

۲- سمیرا خجسته – خراسان رضوی – ۳۶۳۳

۳- صدف آقاجانی – کردستان – ۳۴۳۸

نتیجه ۳۰۰۰متر بامانع

۱- سمیرا زمانی – همدان – ۱۱:۳۱.۱۰

۲- سمیرا خداترس – خراسان رضوی – ۱۱:۵۲.۷۲

۳- نجیبه شرشبی – گلستان – ۱۲:۰۳.۸۹

نتیجه پرش بانیزه

۱- پرش بانیزه – مهسا میرزاطبیبی‌- تهران الف- ۳.۷۰

۲- فاطمه خدایی – یزد – ۳.۳۰(رکورد جدید ملی نوجوانان )

۳- سارا رحیم خان کریمی – خراسان رضوی – ۳.۰۰

نتیجه پرش سه گام

۱- جواهر زمانی – گلستان – ۱۱٫۹۹

۲- حدیث احمدی – اردبیل – ۱۱٫۸۴

۳- پردیس عبدالمحمدی – تهران الف – ۱۱٫۸۲

نتیجه پرتاب چکش

۱- ریحانه آرانی – تهران الف – ۵۳٫۲۳

۲- زهرا عرب رستمی – تهران ب – ۵۰٫۸۶

۳- مهدیه حکمت سرا – تهران ب – ۴۷٫۲۹

نتیجه ۴ در ۴۰۰ متر امدادی

۱- خراسان رضوی – ۴:۰۵٫۵۰

۲- اصفهان – ۴:۰۹٫۸۹

۳- همدان – ۴:۱۳٫۳۲

نتیجه تیمی

۱- گلستان : ۴ طلا، ۱ نقره، ۱ برنز

۲- خراسان رضوی: ۳ طلا، ۸ نقره، ۱ برنز

۳- تهران الف: ۳طلا، ۳ نقره، ۲ برنز

 

منبع : فدراسیون دو و میدانی

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
چینیان پور : سه دوچرخه‌سوار گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند

رییس هیات دوچرخه سواری گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: با نظر فدراسیون دوچرخه‌سواری محمدحسین نوروزی، علی شیری و هلیا اکبری سه دوچرخه‌سوار برتر این شهرستان به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند. بابک چینیان‌پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تیم دوچرخه‌سواران استان گلستان با …

اخبار
یوسفی : ساخت خانه والیبال گنبد به بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی رسید

رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس سرانه فضای ورزشی این شهرستان را ۳۳ سانتی‌متر مربع اعلام کرد و گفت: با افزایش فضاهای ورزشی باید تلاش شود این سرانه به میانگین کشوری (یک متر) برسد. یوسفی اظهار داشت: بیش از ۹۵ هزار متر مربع فضای روباز و نزدیک به ۲۰ هزار …

اخبار
جواد آجودانی : در گنبد برای رشته سپک‌تاکرا متاسفانه سالن اختصاصی وجود ندارد

جواد آجودانی رییس هیات انجمن‌های ورزشی گنبدکاووس با اشاره به وجود بیش از ۶۰ ورزشکار فعال در رشته سپک‌تاکرا در قالب سه تیم بزرگسالان، جوانان و نوجوانان مردان و زنان در این شهرستان گفت: تیم جوانان و بزرگسالان مردان این رشته عنوان نایب قهرمانی کشور را از آن خود کردند …