نجمه خرمالی نوجوان گنبدی در مسابقات دو و میدانی کشور مدال طلا گرفت


تیم یزد بر سکوی نخست مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان کشور دست یافت.
مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان دختر کشور بزرگداشت روز المپیک که با شرکت ۲۰۰ ورزشکار از استان های سراسر کشور از روز دوشنبه ۱۰ تیرماه در شهرستان شهرکرد استان چهارمحال و بختیاری آغاز شده بود، عصر امروز دوشنبه ۱۱ تیرماه با معرفی نفرات برتر و قهرمانی تیم یزد به پایان رسید.

در این دوره از رقابت ها تیم های تهران و کردستان به عنوان های نایب قهرمانی و سومی دست یافتند.

همچنین در جریان برگزاری این مسابقات در ماده پرتاب وزنه زهرا بختیاری از استان همدان با پرتابی به طول ۱۳٫۷۶ متر رکورد ملی این ماده را در رده سنی نوجوانان بهبود بخشید. رکورد ملی این ماده پیش از این با ۱۳٫۰۲ متر در اختیار کیانا تقی پور بود.

در ماده ۵۰۰۰ متر پیاده روی نیز فاطمه زهرا قلعه نویی از استان تهران با زمان ۳۲:۴۴٫۵۸ دقیقه رکورد ملی این ماده را در رده سنی نوجوانان شکست. پیش از این ثمین آهنی جان با زمان ۳۴:۱۴٫۵۷ دقیقه رکورد دار این ماده بود.

مراسم اهدای مدال و کاپ های تیم های برتر با حضور هاشم صیامی دبیر کل فدراسیون دو و میدانی، پریسا بهزادی نایب رییس بانوان فدراسیون، کریمی، مدیرکل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری، داریوش صمیمی رییس هیأت دو و میدانی استان، عباس فتحی رییس کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون و تنی چند از دست اندرکاران برگزاری این دوره از مسابقات قهرمانی نوجوانان دختر کشور برگزار شد.

نتایج نفرات برتر هر دو روز به شرح زیر است:

نتیجه ۱۰۰متر بامانع:

فاطمه ادبی – یزد – ۱۵٫۴۴
برگس رضوی – خراسان رضوی – ۱۵٫۴۵
محدثه رضوی – آذربایجان شرقی – ۱۶٫۹۷

نتیجه پرتاب دیسک؛

۱- مهلا محروقی – خراسان رضوی – ۴۲.۰۰

۲- زهرا نجفی – لرستان – ۳۴.۵۳

۳- زهرا بختیاری – همدان – ۳۲.۷۹

نتیجه ۴۰۰متر؛

۱- سوگند میرزایی – مرکزی – ۵۹.۶۰

۲- نگین آذری – تهران – ۱:۰۰.۹۷

۳- آتنا نظیف – فارس – ۱:۰۱.۴۴

نتیجه پرش بانیزه؛

۱- فاطمه خدایی – یزد – ۳.۰۰

۲- سمیرا کردعلی – یزد – ۲.۹۰

نتیجه پرش سه گام؛

۱- نجمه خرمالی – گلستان – ۱۰.۷۳

۲- سمیرا کردعلی – یزد – ۱۰.۵۷

۳- فاطمه ادبی – یزد – ۹.۹۰

نتیجه پرتاب وزنه؛

۱- زهرا بختیاری – همدان – ۱۳.۷۶(رکورد جدید ملی)

۲- مبینا طاهرخانی – قزوین – ۱۲.۵۳

۳- نرگس شبخیزی – زنجان – ۱۲.۲۳

نتیجه پرش ارتفاع؛

۱-مهیا نعیمی – تهران – ۱.۵۵

۲- فاطمه محیطی – یزد – ۱.۵۵

۳- لیلا یاری – البرز – ۱.۵۰

نتیجه پرش ارتفاع؛

۱-مهیا نعیمی – تهران – ۱.۵۵

۲- فاطمه محیطی – یزد – ۱.۵۵

۳- لیلا یاری – البرز – ۱.۵۰

نتیجه ۳۰۰۰ متر؛

۱- سیده فاطمه سیما شادکام – خراسان رضوی – ۱۱:۵۸٫۹۸

۲- فاطمه چناری – همدان – ۱۲:۰۰٫۸۳

۳- نیلوفر رضایی – اصفهان – ۱۲:۰۳٫۰۲

نتیجه ۱۵۰۰ متر؛

۱- فاطمه حسین خانی – مرکزی – ۵:۳۶٫۹۱

۲- عطیه بلوچی – یزد – ۵:۴۸٫۷۸

۳- معصومه کرمی – قزوین – ۵:۵۰٫۷۸

نتیجه ۵۰۰۰متر پیاده روی؛

۱- فاطمه زهرا قلعه نویی – تهران – ۳۲:۴۴.۵۸ (رکورد جدید ملی)

۲- زهرا کیهانی – همدان – ۳۷:۲۶.۷۷

۳- شکوفه داوری – ایلام – ۳۹:۵۵.۰۵

نتیجه پرش طول؛

۱- دلنیا بیگم جانی – کردستان – ۵.۲۰

۲- نجمه خرمالی – گلستان – ۴.۹۱

۳- مهشید زمان پور – چهارمحال و بختیاری – ۴.۷۷

نتیجه پرتاب چکش؛

۱- زهرا عرب رستمی – تهران – ۵۶.۵۰

۲- ساحل صفا طلب – تهران – ۴۶.۴۸

۳- مائده مومنی – گلستان – ۴۵.۳۰

نتیجه ۴۰۰متر بامانع؛

۱- محدثه ابراهیم پور – آذربایجان شرقی – ۱:۰۲.۶۲

۲- سوگل نویدی – خراسان رضوی – ۱:۰۸.۰۰

۳- لیلا خدری – قم – ۱:۱۳.۹۰

نتیجه ۲۰۰۰متر بامانع؛

۱- هستی ثمری – کردستان – ۸:۵۲.۲۳

۲- معصومه موسوی – البرز – ۸:۵۹.۶۱

۳- شکیلا مسیحی – چهارمحال و بختیاری – ۹:۱۴.۶۱

نتیجه ۸۰۰ متر؛

۱- پانته آ قلی پور – همدان – ۲:۲۴.۰۹

۲- زهرا جهان پناه – فارس – ۲:۳۳.۴۷

۳- نازنین جمالی پور – خوزستان – ۲:۳۵.۰۵

نتیجه ۲۰۰متر؛

۱- ساناز امیری پور – یزد – ۲۶.۷۲

۲- نرگس رستگار – خراسان رضوی – ۲۷.۴۵

۳- آرینا محمدی – البرز – ۲۷.۶۷

نتیجه پرتاب نیزه؛

۱- الهام قطوری – گلستان – ۳۴.۵۵

۲- نادیا مظلوم زاده – بوشهر – ۳۰.۷۰

۳- آرزو عبدالهی – چهارمحال و بختیاری – ۳۰.۴۷

نتیجه رله سوئدی؛

۱- آذربایجان شرقی – ۲:۲۵٫۸۵

۲- خراسان رضوی – ۲:۲۹:۰۰

۳- فارس – ۲:۲۹٫۹۲

نتیجه هفتگانه؛

۱- فاطمه محیطی زاده – یزد – ۴۰۱۶

۲- صدف آقاجانی – کردستان – ۳۱۰۲

۳- نازنین مالکی – یزد – ۲۳۰۳

نتیجه تیمی؛

یزد – ۴ طلا، ۴ نقره و ۲ برنز
تهران – ۳ طلا و ۲ نقره
کردستان – ۳ طلا و ۱ برنز
خراسان رضوی – ۲ طلا و ۴ نقره
آذربایجان شرقی و همدان – ۲ طلا و ۲ نقره

 

منبع : فدراسیون دو و میدانی

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
نفرات برتر رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد به میزبانی گنبد معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات دور مقدماتی رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد ویژه مردان به میزبانی گنبدکاووس در شرق استان گلستان معرفی شدند. رییس هیات بیلیارد و بولینگ گنبدکاووس چهارشنبه شب در حاشیه این مسابقات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پایان این مسابقات یاسین هاشم زاده از تهران، …

(عملکرد 1398)
امیر رجبلو دانش آموز گنبدی به مقام سوم مسابقات بدمینتون کشوری دست یافت

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش گنبدکاووس گفت: امیر رجبلو دانش آموز این شهرستان توانست مقام سوم رقابت‌های ورزشی دانش آموزی کشور در رشته بدمینتون را کسب کند. سیدصالح رفعتی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: سی و ششمین دوره از رقابت‌های ورزشی …

(عملکرد 1398)
گنبدی ها اولین بار مسابقات منطقه‌ای اسنوکر کشور را با موفقیت میزبانی کردند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس از اتمام مسابقات اسنوکر قهرمانی منطقه‌ای کشور در این شهرستان خبر داد و گفت: چهار نفر برتر این مسابقات برای شرکت در مسابقات رنکینگ کشوری معرفی شدند. بیلیارد نوعی بازی است که در فضای سرپوشیده در میزی مستطیلی پوشیده با ماهوت سبزو با …