گنبدی ها بدون اسپانسر قهرمان نخستین المپیاد ورزش های ساحلی در بابلسر شدند

مسعود خمر - مسعود پیروزی - احسان قربانینخستین دوره المپیاد ورزشهای ساحلی به میزبانی شهرستان بابلسر در سواحل زیبای دریای خزر طی روزهای ۲۵ الی ۲۷ مردادماه برگزار شد که گنبدی ها در دو رشته والیبال ساحلی و تنیس ساحلی حضوری پر رنگ داشتند.

به گزارش سایت گنبداسپورت، تیم شهدای منا گنبد در والیبال ساحلی و تیم برق الوند گنبد در تنیس ساحلی قهرمان رشته های ورزشی مرتبط خود شدند و از مسائل پشت پرده این دو تیم اینکه هر دو تیم بدون اسپانسر و با هزینه های شخصی در این مسابقات شرکت کرده اند.

در دیدار نهایی رشته والیبال ساحلی تیم های شهدای منا گنبد (رحمان رئوفی _ بهمن سالمی) و شیرینی پدیده بندرترکمن (پرویزفرخی _ بهنام توکلی) به مصاف یکدیگر رفتند که شهدای منا گنبد دو بر صفر و با امتیازهای ۲۱ بر ۱۸ و ۲۳ بر ۲۱ به پیروزی رسید و قهرمان شد.

رتبه بندی هشت تیم برتر والیبال ساحلی این مسابقات به قرار زیر است:

۱- شهدای منا گنبد (رحمان رئوفی _ بهمن سالمی)
۲- شیرینی پدیده بندرترکمن (پرویزفرخی _ بهنام توکلی)
۳- شرکت خدمات پشتیبانی اقتصاد نوین (آق محمد سلاق _ حامد میرزاعلی)
۴- اوج رامسر (پورعسگری و قلیپور)
۵- بابلسر (علیرضا آقاجانی _ جواد فیروزپور)
۶- لوازم خانگی قادی (رضا نائینی _ امیر شوشتری زاده)
۷- بندر ترکمن (عزیز امانیان _ وحید نیکوفر)
۸- مجتمع فولاد بافق (محمد پورامینی _ بهنام حسن زاده)

بهمن سالمی - رحمان رئوفی

در آخرین روز رقابت های رشته تنیس ساحلی و در دیدار فینال تیم برق الوند گنبد متشکل از مسعود خمر و مسعود پیروزی با نتیجه ( ۴-۶ ، ۶-۳ و ۱-۶ ) حق شناس – میرزاعلی از تیم اق قلا را شکست داد و قهرمان شد و تیم اق قلا نائب قهرمان شد و تیمهای استراباد گرگان (احسان قربانی و سید محمد حسینی) و تیم مازندران (حسین اطروشی و همایون حسین زاده) مشترکا سوم شدند.

در ای دوره از رقابت ها حضور ۳۲ تنیسور از استانهای ، تهران، مازندران و گلستان حضور داشتند.

رتبه بندی چهار تیم برتر تنیس ساحلی این مسابقات به قرار زیر است:

۱- برق الوند گنبد (مسعود خمر – مسعود پیروزی)

۲- تیم آق قلا (عبدالحکیم حق شناس و احمد میرزاعلی)

۳- استرآباد گرگان (احسان قربانی – سیدمحمد حسینی)

۳- تیم مازندران (حسین اطروشی و همایون حسین زاده)

لازم به ذکر است که بغیر از مسعود پیروزی و مسعود خمر دیگر بازیکن گنبدی بنام احسان قربانی در ترکیب تیم استرآبادد گرگان در جایگاه سوم مسابقات قرار گرفت.

۲ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
چینیان پور : سه دوچرخه‌سوار گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند

رییس هیات دوچرخه سواری گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: با نظر فدراسیون دوچرخه‌سواری محمدحسین نوروزی، علی شیری و هلیا اکبری سه دوچرخه‌سوار برتر این شهرستان به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند. بابک چینیان‌پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تیم دوچرخه‌سواران استان گلستان با …

اخبار
یوسفی : ساخت خانه والیبال گنبد به بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی رسید

رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس سرانه فضای ورزشی این شهرستان را ۳۳ سانتی‌متر مربع اعلام کرد و گفت: با افزایش فضاهای ورزشی باید تلاش شود این سرانه به میانگین کشوری (یک متر) برسد. یوسفی اظهار داشت: بیش از ۹۵ هزار متر مربع فضای روباز و نزدیک به ۲۰ هزار …

اخبار
جواد آجودانی : در گنبد برای رشته سپک‌تاکرا متاسفانه سالن اختصاصی وجود ندارد

جواد آجودانی رییس هیات انجمن‌های ورزشی گنبدکاووس با اشاره به وجود بیش از ۶۰ ورزشکار فعال در رشته سپک‌تاکرا در قالب سه تیم بزرگسالان، جوانان و نوجوانان مردان و زنان در این شهرستان گفت: تیم جوانان و بزرگسالان مردان این رشته عنوان نایب قهرمانی کشور را از آن خود کردند …