تیم کرمانشاه در سالن المپیک گنبد قهرمان سپک تاکرای ایران شد

سپک تاکرا گنبد

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس با اشاره به پایان یافتن مسابقات سپک تاکرای زیر ۲۳ سال کشور، گفت: تیم کرمانشاه در این مسابقات به مقام قهرمانی دست یافت.

حجت‌الله یوسفی امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی کشور زیر ۲۳ سال پسران به میزبانی شهرستان گنبدکاووس، اظهار کرد: گنبدکاووس در بسیاری از رشته‌ها با توجه به پتانسیل قوی در حوزه ورزشکاران و ورزشگاه‌های اختصاصی میزبان مسابقات بزرگ کشوری بوده و خواهد بود.

وی با بیان اینکه مسابقات سپک تاکرای زیر ۲۳ سال پسران کشور در گنبدکاووس با دو هدف برگزار شده است، افزود: این مسابقات علاوه بر شناخت قهرمان مسابقات در این رده سنی مسابقات انتخابی تیم بزرگسالان کشور نیز بود که با حضور مربیان و آنالیزورهای برتر کشوری در گنبدکاووی این مهم صورت پذیرفت.

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس از حضور ۱۳ تیم از هشت استان مختلف کشور در این مسابقات خبر داد و خاطرنشان کرد: در این مسابقات تیم «کرمانشاه» با شکست تیم «گلستان الف» به مقام نخست دست یافت و تیم «گلستان الف» نیز با کسب عنوان نائب قهرمانی به مسابقات پایان داد.

یوسفی با بیان اینکه در این مسابقات مسابقه رده بندی برگزار نشد و دو تیم «سیستان و بلوچستان الف» و «مرکزی الف» که در مسابقات نیمه نهایی به تیم های «گلستان الف» و «کرمانشاه» باخته بودند به صورت مشترک به مقام سوم مسابقات دست یافتند.

وی از برگزاری مسایقات لیگ سپک تاکرای آقایان در رده بزرگسالان در شهرستان گنبدکاووس با حضور هشت تیم مختلف خبر داد و گفت: برگزاری این مسابقات در گنبدکاووس نیز نشان از سطح بالای شهرستان ما در این رشته دارد که حضور سه ملی‌پوش گنبدی در تیم‌های ملی آقایان و چندین ملی‌پوش بانو اثبات کننده این موضوع است.

گفتنی است مراسم اختتامیه و اهدای مدال و جوائز این مسابقات در سالن المپیک گنبدکاووس با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس، معاون قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه گنبدکاووس و جمعی از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی گنبدکاووس و استان گلستان برگزار شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
نفرات برتر رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد به میزبانی گنبد معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات دور مقدماتی رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد ویژه مردان به میزبانی گنبدکاووس در شرق استان گلستان معرفی شدند. رییس هیات بیلیارد و بولینگ گنبدکاووس چهارشنبه شب در حاشیه این مسابقات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پایان این مسابقات یاسین هاشم زاده از تهران، …

(عملکرد 1398)
امیر رجبلو دانش آموز گنبدی به مقام سوم مسابقات بدمینتون کشوری دست یافت

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش گنبدکاووس گفت: امیر رجبلو دانش آموز این شهرستان توانست مقام سوم رقابت‌های ورزشی دانش آموزی کشور در رشته بدمینتون را کسب کند. سیدصالح رفعتی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: سی و ششمین دوره از رقابت‌های ورزشی …

(عملکرد 1398)
گنبدی ها اولین بار مسابقات منطقه‌ای اسنوکر کشور را با موفقیت میزبانی کردند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس از اتمام مسابقات اسنوکر قهرمانی منطقه‌ای کشور در این شهرستان خبر داد و گفت: چهار نفر برتر این مسابقات برای شرکت در مسابقات رنکینگ کشوری معرفی شدند. بیلیارد نوعی بازی است که در فضای سرپوشیده در میزی مستطیلی پوشیده با ماهوت سبزو با …