تمجید سایت چمپیونات روسیه / زنیت با سردار آزمون خطرناک تر شده است

سردار آزمون + زنیت روسیه
با وجود شکست خانگی در بازی رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا تعریف و تمجیدها از ستاره ایرانی زنیت همچنان ادامه دارد.

به نقل از “ورزش سه”، درست مثل بازی با فنرباغچه این بار مقابل ویارئال اسپانیا طرفداران حاضر در ورزشگاه کریستوفسکی آرنا شاهد گلزنی سردار آزمون بودند. ستاره ۱۲ میلیون یورویی گل تساوی زنیتی ها را مقابل زیردریایی زرد به ثمررساند تا بیش از ۵۰ هزار طرفدار روس حاضر در ورزشگاه سر از پا نشناسند.

بعد از این گل سردار آزمون تلاش های بیشتری برای به ثمررساندن گل دوم انجام داد اما این تلاش ها بی فایده بود تا زنیت در خانه با شکست کابوس وار ۳-۱ روبرو و شانس رسیدن به مرحله بعد را از دست بدهد. قهرمان نیم فصل روسیه برای رسیدن به جمع ۱۶ تیم برتر در بازی برگشت نیاز به معجزه و کامبک رویایی دارد.

در فاصله چند ساعت از این بازی ناامیدکننده از سوی زنیت، تعریف و تمجیدها از ستاره ایرانی این تیم با ثبت آمار ویرانگر گلزنی در روزهای ابتدایی حضورش در جمع بازیکنان صدرنشین روسیه ادامه داد تا جایی که سایت چمپیونات اضافه شدن این بازیکن را بزرگ ترین اتفاق در راه تقویت زنیت قلمداد کرد.

در گزارش چمپیونات آمده است:« سردار آزمون باعث شد تا زنیت قدرتمندتر از همیشه وارد میدان شود. ستاره ایرانی با اتکا به خصوصیات بارزی که دارد خیال سرگئی سماک را در خط حمله آسوده کرده است چون در کنار آرتیم زوبیا به زوجی مرگبار برای زنیت تبدیل شده است».

نویسنده با اشاره به توانایی های ستاره ایرانی او را آنالیز کرد و مدعی شد سردار آزمون دو خصوصیت بسیار بارز دارد اول این که در محوطه جریمه از کوچک ترین موقعیت گل می سازد و دوم این که در ساختار تدافعی نیز همواره با حضور به موقع خود به نحو مطلوبی شرح وظایف دفاعی خود را انجام می دهد درست مثل روبین کازان و تیم ملی ایران.

سردار آزمون طی چهار بازی در لیگ اروپا و لیگ برتر روسیه ۴ بار گلزنی و یک بار گل سازی کرده است که از این حیث در حال حاضر بهترین آمار ممکن را در تیم پرستاره زنیت به نام خود ثبت تا به چهره ای محبوب برای طرفداران این باشگاه در شمال غرب روسیه تبدیل شود.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
جلیل قرنجیک بسکتبالیست با ویلچر گنبدی بهترین بازیکن تورنمنت ژاپن شد

دبیر هیات جانبازان و معلولان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عبدالجلیل قرنجیک به عنوان بهترین بازیکن کلاس یک تورنمنت بسکتبال با ویلچر چهارجانبه میتسوبیشی ژاپن انتخاب شد. فرشید آشوری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این تورنمنت چهارجانبه از هفتم تا دهم شهریور با …

(عملکرد 1398)
نظرنژاد : ۱۲ مدال کشوری توسط دانش‌آموزان ورزشکار گنبدی کسب شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب ۱۲مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش‌آموزان ورزشکار این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد. کمال‌الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش تمرکز ویژه‌ای …

(عملکرد 1398)
عثمان بازیار ورزشکار گنبدی به اردوی تیم ملی بوکس شطرنج دعوت شد

دبیر هیات شطرنج گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عثمان بازیار ورزشکار رشته بوکس شطرنج این شهرستان برای شرکت در مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد. ابوالفضل مشمول روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم استان گلستان با ۱۰ عضو که چهار نفر …