فرشید عاشوری : قول کمک مالی شورای شهر گنبد به والیبال نشسته پرداخت نشد

اخبار
فرشید عاشوری – مربی والیبال نشسته

سرمربی تیم والیبال نشسته روانکارهای گنبد کاووس گفت: مسئولان شهرستان گنبد بین والیبال و والیبال نشسته که هر دو لیگ برتری هستند فرق می‌گذارند.

فرشید عاشوری در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: روانکارهای گنبد به عنوان اسپانسر این شهرستان سال‌هاست در لیگ برتر والیبال نشسته حضور دارد اما هیچ ارگان و نهادی از آن حمایت نمی‌کند.

وی افزود: اسپانسر تیم امسال ۱۰۰ میلیون تومان هزینه کرده و موفق شدیم در لیگ برتر والیبال نشسته به مقام سوم دست پیدا کنیم.

عاشوری تصریح کرد: این در حالی است که تیم‌های ماشین سازی و ورامین که قهرمان و نایب قهرمان لیگ برتر شدند هر کدام ۸۰۰ میلیون تومان بودجه داشتند و بازیکنان تیم ملی در این دو تیم تقسیم شده بود.

وی ادامه داد: ما با بازیکنان بومی مقام سوم را کسب کردیم و دنبال بازیکن غیر بومی نیستیم، اگر تیم ملی دنبال استعداد است ما بازیکن می‌سازیم و صادر می‌کنیم.

کمک شورای شهر گنبد پرداخت نشد

سرمربی تیم والیبال نشسته روانکارهای گنبد با بیان اینکه قول شورای شهر گنبد برای کمک به این تیم عملی نشده است، گفت: پیگیری‌های زیادی برای کمک به تیم روانکارها انجام دادیم و شورای شهر گنبد در نهایت کمک ۵۰ میلیون تومانی را مصوب کرد.

عاشوری اضافه کرد: شورای شهر گنبد قرار بود ۲۰ میلیون تومان را ابتدا و ۳۰ میلیون تومان باقی مانده را در دو نوبت ۱۵ میلیون تومانی پرداخت کند که هیچکدام از این کمک‌ها تا کنون انجام نشده است.

وی بیان کرد: آیا ۵۰ میلیون تومان برای بازیکنانی که مدال طلای پارالمپیک و بازی‌های آسیایی دارند مبلغ زیادی است؟ واقعاً لیاقت ما ۵۰ میلیون تومان بود که آن را هم ندادند؟

وی خاطرنشان کرد: شهرداری و شورای شهر گنبد بیش از یک میلیارد تومان برای تیم والیبال شهرداری گنبد هزینه کردند که نتیجه‌ای هم نداشت اما هیچ کمکی به تیم والیبال نشسته نمی‌کنند.

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …