عباس علی پور : صحبت های رئیس فدراسیون سوارکاری حاوی افکار غرب زده می باشد


مدتی است فایل صوتی منتسب ب رییس فدراسیون سوارکاری کشور واکنشهایی را در محافل ورزشی و اجتماعی استان گلستان بر انگیخته است.
واکنشهایی از جنس اعتراض ب ادبیات سخیف بکار گرفته شده برای تحقیر بخشی از جامعه ی زحمتکش و بی ادعای منطقه گلستان ک بار پاسداری و محافظت از صنعت پرورش اسب را دلسوزانه یدک می کشند تا این چرخه صنعت نیز با بی تدبیری مسئولان مانند سایر چرخه های صنعت ب ورشکستگی و محاق فراموشی دچار نشود!


بدون شک اقتصاد برخی از خانوارها ب نگهداری و پرورش اسب و برخی دیگر نیز در میادین سوارکاری رقم میخورد و این چرخه از دیر باز در کنار عشق و علاقه ب این حیوان نجیب در کنار سنتها و مراسمات تا کنون ادامه داشته و خواهد داشت.
سخنان رییس فدراسیون سوارکاری اگر منقطع و بولتنی نیز پخش شده حاوی افکار غرب زده و قمار زده ایشان و اطرافیان وی میباشد ک سالها منابع پرورش دهندگان،مالکان،چابکسواران و مربیان این منطقه را ب تاراج برده اند.
با گسترش دامنه اعتراض ها در بدنه جامعه و مشخصا در بین اشخاصی ک با این صنعت درگیر هستند شایسته است مدیریت ورزش شهرستان نیز از حالت خنثی و بی عملی! بدر آمده و با همگام کردن مسئولین شهری و استانی و بویژه نماینده محترم مردم در مجلس شورا در محکوم کردن اینگونه رفتارها،از حداکثر امکانات برای دفاع از جایگاه و غرور شهرستان بهره برده تا دیگر کسی جرأت اهانت ب زادگاه و خواستگاه قوم نجیب و مرزداران غیور ترکمن صحرا را در ذهن خود نگنجاند.

🖌 امیرعباس علی پور
حوالی برج تاریخی قابوس.
۱۰ اسفندماه ۱۳۹۷

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
جلیل قرنجیک بسکتبالیست با ویلچر گنبدی بهترین بازیکن تورنمنت ژاپن شد

دبیر هیات جانبازان و معلولان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عبدالجلیل قرنجیک به عنوان بهترین بازیکن کلاس یک تورنمنت بسکتبال با ویلچر چهارجانبه میتسوبیشی ژاپن انتخاب شد. فرشید آشوری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این تورنمنت چهارجانبه از هفتم تا دهم شهریور با …

(عملکرد 1398)
نظرنژاد : ۱۲ مدال کشوری توسط دانش‌آموزان ورزشکار گنبدی کسب شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب ۱۲مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش‌آموزان ورزشکار این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد. کمال‌الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش تمرکز ویژه‌ای …

(عملکرد 1398)
عثمان بازیار ورزشکار گنبدی به اردوی تیم ملی بوکس شطرنج دعوت شد

دبیر هیات شطرنج گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عثمان بازیار ورزشکار رشته بوکس شطرنج این شهرستان برای شرکت در مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد. ابوالفضل مشمول روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم استان گلستان با ۱۰ عضو که چهار نفر …