رحمان و بهمن دو ملی پوش گنبدی بهمراه گلستانی ها در قشم قدرت نمایی کردند

بهمن سالمی + رحمان رئوفی
مرحله نهایی تور قهرمانی والیبال ساحلی کشور در جزیره قشم با کسب مقام های اول تا سوم این مسابقات توسط والیبالیست های گلستانی به پایان رسید.

دبیر هیات والیبال استان گلستان روز چهارشنبه با اعلام این خبر به ایرنا گفت: این مسابقات به مدت سه روز با شرکت ۱۰ تیم و با حضور برترین های مسابقات والیبال ساحلی کشور در شهر درگهان جزیره قشم برگزار شد که در پایان همه عناوین برتر به ورزش گلستان رسید.


حسین مقدم راد اظهار داشت: دیدار نهایی این مسابقات بین تیم شهرداری درگهان با ترکیب بهمن سالمی و آرش وکیلی (بازیکنان گلستانی ) و تیم گلستان با ترکیب عبدالرحمن رئوفی و عبدالحامد میرزاعلی برگزار شد که در پایان تیم گلستان ۲ بر یک پیروز شد و به مقام قهرمانی رسید.
وی بیان کرد : سالمی و وکیلی در مجموع ۶ دوره مسابقات برگزار شده در سال ۹۷ با کسب ۴ قهرمانی و ۲ نایب قهرمانی به عنوان برترین زوج والیبال ساحلی در سال جاری انتخاب شدند.
بگفته دبیر هیات والیبال گلستان، رئوفی و میرزاعلی هم با ۲ عنوان قهرمانی، ۳ عنوان نایب قهرمانی و یک مقام سومی دومین زوج برتر ایران شناخته شدند.
وی ادامه داد : در دیدار رده بندی این مسابقات آق محمد سلاق و کمال قریشی از استان گلستان در قالب تیم شهید هزار جریبی ۲ بر یک تیم اوج رامسر مازندران را شکست دادند و سوم شدند.
در این دیدار هر چند ست نخست با برتری ۲۱ بر۱۷ نماینده مازندران به اتمام رسید اما والیبالیست های گلستانی توانستند در دو ست پیاپی با نتایج ۲۱ بر۱۷ و ۸ بر۱۵ با پیروزی از میدان خارج شوند .
استان گلستان قطب والیبال ساحلی ایران است بطوریکه تمام اعضای تیم های اعزامی از کشورمان به بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ در کشور اندونزی را گلستانی ها تشکیل دادند.
ایران تاکنون دو بار در سال های ۲۰۱۱ با حضور پرویز فرخی و آق محمد سلاق و در سال ۲۰۱۷ با رحمان رئوفی و بهمن سالمی که همگی گلستانی هستند، قهرمان رقابت های آسیا شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
جلیل قرنجیک بسکتبالیست با ویلچر گنبدی بهترین بازیکن تورنمنت ژاپن شد

دبیر هیات جانبازان و معلولان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عبدالجلیل قرنجیک به عنوان بهترین بازیکن کلاس یک تورنمنت بسکتبال با ویلچر چهارجانبه میتسوبیشی ژاپن انتخاب شد. فرشید آشوری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این تورنمنت چهارجانبه از هفتم تا دهم شهریور با …

(عملکرد 1398)
نظرنژاد : ۱۲ مدال کشوری توسط دانش‌آموزان ورزشکار گنبدی کسب شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب ۱۲مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش‌آموزان ورزشکار این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد. کمال‌الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش تمرکز ویژه‌ای …

(عملکرد 1398)
عثمان بازیار ورزشکار گنبدی به اردوی تیم ملی بوکس شطرنج دعوت شد

دبیر هیات شطرنج گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عثمان بازیار ورزشکار رشته بوکس شطرنج این شهرستان برای شرکت در مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد. ابوالفضل مشمول روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم استان گلستان با ۱۰ عضو که چهار نفر …