آیلین بابکی ملی پوش گنبدی در دوومیدانی داخل سالن آسیا، سوم شد

آیلین بابکی – ملی پوش دو و میدانی گنبد

نمایندگان زن و مرد دوومیدانی گلستان در مسابقات داخل سالن آسیا موفق به کسب ۲ مدال طلا، یک نقره و یک مدال برنز شدند.

رییس هیات دوومیدانی گلستان روز دوشنبه با اعلام این خبر به ایرنا گفت: در این مسابقات که به میزبانی تهران برگزار شد، سمانه کوهکن در رشته پرش طول با رکورد ۵ متر و ۴۸ سانتیمتر و الناز کمپانی در دوی ۶۰ متر با رکورد ۸ ثانیه و ۶۸ صدم ثانیه به مقام قهرمانی رسیدند.


سیدوحیدرضا میرا اظهار داشت: سید هادی مداحی در بخش پرش سه گام مردان با رکورد ۱۵ متر و ۵۹ سانتیمتر نقره گرفت و آیلین بابکی در بخش پرش ارتفاع زنان با پریدن از مانع یک متر و ۷۸ سانتیمتری سوم شد.
در این رقابت ها که دوازهم و سیزدهم اسفند در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد، تیم گلستان با ۸ دونده زن و مرد و یک مربی در این مسابقات شرکت کرد.
کاروان جمهوری اسلامی ایران در بخش بانوان در مجموع موفق به کسب ۶ طلا ۸ نقره و ۱۰ برنز شد که از این تعداد حدود سی درصد مدال ها توسط ورزشکاران گلستان به دست آمد.
حمیده اسماعیل نژاد در دوی ۸۰۰ و ۱۵۰۰ متر، سمانه کوهکن در پرش طول و سه گام، آیلین بابکی در پرش ارتفاع و الناز کمپانی در دوی ۱۰۰ متر با مانع بخش زنان و مبین مداحی، حمیدرضا کیا، هادی مداحی هر ۳ در ماده پرش سه گام و مبین کمی نژاد در ماده پرتاب وزنه مردان با هدایت سید صادق حسینی گلستانی های حاضر در این مسابقات بودند.
این مسابقات با حضور تیم‌های ایران، ترکیه، مالزی، هند، عراق، عمان، کویت، سوریه و افغانستان برگزار شد.
هم اینک بیش از ۶۰۰ نفر در گلستان دوومیدانی را به صورت حرفه ای انجام می دهند.

درباره admin

تصویر پروفایل admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

رئوف افراسیاب فوتبالیست گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد

دبیر هیات فوتبال گلستان گفت که اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان ایران با حضور ۳ ...