ایرج مقدم : مصدومیت بازیکنان، تیم والیبال شهرداری گنبد را در لیگ ناکام کرد

ایرج مقدم + سرمربی تیم شهرداری گنبد
سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس نداشتن کادر پزشکی و مصدومیت بازیکنان از جمله میکائیل تاجر را دلیل ناکامی این تیم در مسابقات لیگ برتر و عدم دستیابی به موفقیت عنوان کرد.

ایرج مقدم یکشنبه شب پس از باخت تیمش در مقابل شهرداری ورامین در بازی برگشت مرحله پلی آف در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: باید حقیقتی را بپذیریم که وقتی تیمی (شهرداری ورامین) به مدت ۲۲ هفته در صدر جدول رده بندی قرار دارد، مطمئنا از امکانات و بازیکنان بهتری بهرمند است.


وی خاطرنشان کرد: هرچند ما هم در این دیدار با تمام توان خود ظاهر شدیم و جا دارد از بازی شجاعانه بازیکنانمان تشکر کنیم.
سرمربی تیم شهرداری گنبدکاووس در تشریح علل نتیجه نگرفتن این تیم بیان کرد: یکی از دلایلی که نتوانستیم در جایگاه بالاتری قرار بگیریم نبود کادر پزشکی برای تیم شهرداری گنبدکاووس بود که باعث شد میکائیل تاجر بازیکن تاثیرگذارمان را از دست بدهیم.
وی افزود: این موضوع یکی از دلایلی بود که باعث شد نتوانیم در کورس رقابت ها باقی مانده و به رده های بالای جدول برسیم.
سرمربی تیم شهرداری ورامین نیزس از پایان دیدار تیمش در گنبد، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در وهله اول باید صعود تیم به مرحله بعد را به بازیکنان، کادر فنی و هواداران تیممان تبریک بگویم زیرا از ابتدا تصمیم گرفته بودیم خود را به والیبال ایران معرفی و جایگاهمان را مشخص کنیم.
رحمان محمدی راد افزود: امروز بازی بزرگی را بردیم و تیم گنبد یکی از بهترین بازی های خودش را به نمایش گذاشت، چیزی که شاید هفته ها از این تیم ندیده بودیم و همین امر باعث شد دیدار سختی را شاهد باشیم.
به گزارش ایرنا، تیم شهرداری گنبدکاووس عصر یکشنبه در خانه خود میزبان شهرداری ورامین بود که این بازی با نتیجه ۳ بر ۱ به سود میهمان به پایان رسید و تیم شهرداری ورامین با این برد، خود را به عنوان یکی از چهار تیم راه یافته به مرحله بعدی مسابقات لیگ برتر والیبال معرفی کرد.
دیدار نخست این دو تیم در مرحله پلی آف در ورامین نیز با نتیجه سه بر صفر به سود شهرداری ورامین به پایان رسیده بود.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
جلیل قرنجیک بسکتبالیست با ویلچر گنبدی بهترین بازیکن تورنمنت ژاپن شد

دبیر هیات جانبازان و معلولان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عبدالجلیل قرنجیک به عنوان بهترین بازیکن کلاس یک تورنمنت بسکتبال با ویلچر چهارجانبه میتسوبیشی ژاپن انتخاب شد. فرشید آشوری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این تورنمنت چهارجانبه از هفتم تا دهم شهریور با …

(عملکرد 1398)
نظرنژاد : ۱۲ مدال کشوری توسط دانش‌آموزان ورزشکار گنبدی کسب شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب ۱۲مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش‌آموزان ورزشکار این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد. کمال‌الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش تمرکز ویژه‌ای …

(عملکرد 1398)
عثمان بازیار ورزشکار گنبدی به اردوی تیم ملی بوکس شطرنج دعوت شد

دبیر هیات شطرنج گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عثمان بازیار ورزشکار رشته بوکس شطرنج این شهرستان برای شرکت در مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد. ابوالفضل مشمول روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم استان گلستان با ۱۰ عضو که چهار نفر …