تیم والیبال نوجوانان شهرداری گنبد در خانه به چهارمی ایران رضایت داد

والیبال گنبد
تیم شهرداری ارومیه با برتری سه بر صفر مقابل تیم پیکان تهران در دیدار نهایی مسابقات لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور، به مقام قهرمانی دست یافت.

در بازی فینال این مسابقات که بعداز ظهر شنبه در سالن المپیک شهر گنبدکاووس برگزار شد، تیم شهرداری ارومیه درسه گیم متوالی بانتیجه ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۴ و ۲۵ بر ۲۳ تیم پیکان تهران را شکست داد.


در بازی رده بندی این مسابقات نیز که قبل از بازی فینال بین دو تیم شهرداری گنبدکاووس و سایپا تهران برگزار شد، تیم ساپیا با نتیجه سه بر دو تیم شهرداری گنبد را شکست داد و بر سکوی سوم این مسابقات قرار گرفت.
تیم سایپا در این بازی، درحالی که دو گیم اول و دوم را با نتیجه مشابه ۲۵ بر ۲۰ به حریف گنبدی خود واگذار کرده بود، در گیم های سوم و چهارم با نتیجه مشابه ۲۵ بر ۲۱ و در گیم پنجم نیز با نتیجه ۱۵ بر ۹ به پیروزی رسید.
به گزارش ایرنا، مرحله نهایی مسابقات لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور باحضور هشت تیم در دو گروه الف و ب از صبح دوشنبه ۲۹ بهمن در گنبدکاووس آغاز شده بود که در گروه الف این مسابقات تیم های شهرداری گنبدکاووس، عقاب نهاجا، پیام خراسان و شهرداری ارومیه و در گروه ب نیز تیم های پیکان تهران، درنای ارومیه، شهرداری ورامین و سایپای تهران حضور داشتند.
براساس نظر برگزار کنندگان لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور، تیم شهرداری گنبدکاووس به عنوان تیم اخلاق این دوره از مسابقات انتخاب شد.
یوسف قربانی، سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه پس از قهرمانی دراین مسابقات در جمع خبرنگاران با ابراز رضایت از میزبانی خوب گنبدکاووس، گفت: تیم ما برای رسیدن به مقام قهرمانی خیلی زحمت کشید و امیدواریم بازیکنان برتر این مسابقات، پشتوانه خوبی برای تیم ملی کشورمان باشند.
غلامرضا خسرو جردی، سرمربی تیم پیکان تهران نیز به خبرنگاران گفت: امروز تیم ارومیه بسیار خوب بازی کرد و استحقاق قهرمانی داشت ضمن اینکه امسال سطح مسابقات لیگ بسیار بالا بود.

 

منبع : خبرگزاری ایرنا

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
جلیل قرنجیک بسکتبالیست با ویلچر گنبدی بهترین بازیکن تورنمنت ژاپن شد

دبیر هیات جانبازان و معلولان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عبدالجلیل قرنجیک به عنوان بهترین بازیکن کلاس یک تورنمنت بسکتبال با ویلچر چهارجانبه میتسوبیشی ژاپن انتخاب شد. فرشید آشوری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این تورنمنت چهارجانبه از هفتم تا دهم شهریور با …

(عملکرد 1398)
نظرنژاد : ۱۲ مدال کشوری توسط دانش‌آموزان ورزشکار گنبدی کسب شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب ۱۲مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش‌آموزان ورزشکار این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد. کمال‌الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش تمرکز ویژه‌ای …

(عملکرد 1398)
عثمان بازیار ورزشکار گنبدی به اردوی تیم ملی بوکس شطرنج دعوت شد

دبیر هیات شطرنج گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عثمان بازیار ورزشکار رشته بوکس شطرنج این شهرستان برای شرکت در مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد. ابوالفضل مشمول روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم استان گلستان با ۱۰ عضو که چهار نفر …