فاجعه در اسبدوانی یعنی اسبی که در مسابقه شرکت نکرده دوپینگی اعلام شود


نماینده مربیان سوارکاری گنبدکاووس نیز در این جلسه با اشاره به اینکه حضور شما برای همه ما قوت قلبی شده است، تصریح کرد: اعتراضات شکل گرفته در بهترین روزهای تاریخ ما یعنی جشن چهل سالگی کام همه را تلخ کرد ولی این را بدانید وقتی بچه‌ای گریه می‌کند دردی دارد، یا گرسنه است یا اتفاق برایش افتاده است.

ایری با بیان اینکه هزینه‌های کارگر، علوفه، خوراک و … با افزایش بسیاری رو به رو شده است و مالکان به امید جایزه‌ای که هر چند کم است در مسابقات شرکت می‌کنند، اضافه کرد: اما در عصر تکنولوژی که جوانان ما صنعت هسته‌ای را بومی کردند، چندین ماه نتایج دوپینگ اعلام نمی‌شود و به همین دلیل پرداخت جوایز نیز معطل مانده است.

وی با تاکید بر اینکه در اعلام نتایج دوپینگ بارها اشتباه شده و اسبی که نه شرکت کرده و نه نامش در دفترچه بوده دوپینگی اعلام شده است، افزود: این رفتارها خنده‌دار است و اگر حل نشود مردم اساس کار را زیر سوال خواهند برد.

نماینده مربیان سوارکاری گنبدکاووس با اشاره به اینکه خواسته ما این است که نتایج دوپینگ را به صورت شفاف اعلام کنید، خاطرنشان کرد: نکته بعدی اینکه نمونه‌ها در چه کشوری مورد بررسی قرار گرفته و مسیر تردد نیز با شفافیت اعلام شود.

ایری با بیان اینکه در سال ۹۵ جایزه پنج پره با ۲۰۰ میلیون دریافتی با الان که ۴۰۰ در آمد داریم تغییری نکرده است، تصریح کرد: سوال ما این است که چرا با افزایش درآمدها جایزه‌ها افزایش داده نمی‌شود و چرا تیم ثبت میکروچیپ‌ها برای انجام امور حاضر نمی‌شوند؟

وی بر لزوم بین‌المللی شدن اسب‌های گنبدکاووس تاکید کرد و گفت: ما از شما به عنوان رئیس فدراسیون سوارکاری می‌خواهیم تا مساله قرنطینه را درباره اسب‌های ایرانی حل کرده و بگذارید در سایر کشورها نیز با اسب خودمان شرکت کنیم.

 

منبع : خبرگزاری فارس

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
نفرات برتر رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد به میزبانی گنبد معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات دور مقدماتی رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد ویژه مردان به میزبانی گنبدکاووس در شرق استان گلستان معرفی شدند. رییس هیات بیلیارد و بولینگ گنبدکاووس چهارشنبه شب در حاشیه این مسابقات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پایان این مسابقات یاسین هاشم زاده از تهران، …

(عملکرد 1398)
امیر رجبلو دانش آموز گنبدی به مقام سوم مسابقات بدمینتون کشوری دست یافت

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش گنبدکاووس گفت: امیر رجبلو دانش آموز این شهرستان توانست مقام سوم رقابت‌های ورزشی دانش آموزی کشور در رشته بدمینتون را کسب کند. سیدصالح رفعتی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: سی و ششمین دوره از رقابت‌های ورزشی …

(عملکرد 1398)
گنبدی ها اولین بار مسابقات منطقه‌ای اسنوکر کشور را با موفقیت میزبانی کردند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس از اتمام مسابقات اسنوکر قهرمانی منطقه‌ای کشور در این شهرستان خبر داد و گفت: چهار نفر برتر این مسابقات برای شرکت در مسابقات رنکینگ کشوری معرفی شدند. بیلیارد نوعی بازی است که در فضای سرپوشیده در میزی مستطیلی پوشیده با ماهوت سبزو با …