فاجعه در اسبدوانی یعنی اسبی که در مسابقه شرکت نکرده دوپینگی اعلام شود


نماینده مربیان سوارکاری گنبدکاووس نیز در این جلسه با اشاره به اینکه حضور شما برای همه ما قوت قلبی شده است، تصریح کرد: اعتراضات شکل گرفته در بهترین روزهای تاریخ ما یعنی جشن چهل سالگی کام همه را تلخ کرد ولی این را بدانید وقتی بچه‌ای گریه می‌کند دردی دارد، یا گرسنه است یا اتفاق برایش افتاده است.

ایری با بیان اینکه هزینه‌های کارگر، علوفه، خوراک و … با افزایش بسیاری رو به رو شده است و مالکان به امید جایزه‌ای که هر چند کم است در مسابقات شرکت می‌کنند، اضافه کرد: اما در عصر تکنولوژی که جوانان ما صنعت هسته‌ای را بومی کردند، چندین ماه نتایج دوپینگ اعلام نمی‌شود و به همین دلیل پرداخت جوایز نیز معطل مانده است.

وی با تاکید بر اینکه در اعلام نتایج دوپینگ بارها اشتباه شده و اسبی که نه شرکت کرده و نه نامش در دفترچه بوده دوپینگی اعلام شده است، افزود: این رفتارها خنده‌دار است و اگر حل نشود مردم اساس کار را زیر سوال خواهند برد.

نماینده مربیان سوارکاری گنبدکاووس با اشاره به اینکه خواسته ما این است که نتایج دوپینگ را به صورت شفاف اعلام کنید، خاطرنشان کرد: نکته بعدی اینکه نمونه‌ها در چه کشوری مورد بررسی قرار گرفته و مسیر تردد نیز با شفافیت اعلام شود.

ایری با بیان اینکه در سال ۹۵ جایزه پنج پره با ۲۰۰ میلیون دریافتی با الان که ۴۰۰ در آمد داریم تغییری نکرده است، تصریح کرد: سوال ما این است که چرا با افزایش درآمدها جایزه‌ها افزایش داده نمی‌شود و چرا تیم ثبت میکروچیپ‌ها برای انجام امور حاضر نمی‌شوند؟

وی بر لزوم بین‌المللی شدن اسب‌های گنبدکاووس تاکید کرد و گفت: ما از شما به عنوان رئیس فدراسیون سوارکاری می‌خواهیم تا مساله قرنطینه را درباره اسب‌های ایرانی حل کرده و بگذارید در سایر کشورها نیز با اسب خودمان شرکت کنیم.

 

منبع : خبرگزاری فارس

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
چینیان پور : سه دوچرخه‌سوار گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند

رییس هیات دوچرخه سواری گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: با نظر فدراسیون دوچرخه‌سواری محمدحسین نوروزی، علی شیری و هلیا اکبری سه دوچرخه‌سوار برتر این شهرستان به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند. بابک چینیان‌پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تیم دوچرخه‌سواران استان گلستان با …

اخبار
یوسفی : ساخت خانه والیبال گنبد به بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی رسید

رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس سرانه فضای ورزشی این شهرستان را ۳۳ سانتی‌متر مربع اعلام کرد و گفت: با افزایش فضاهای ورزشی باید تلاش شود این سرانه به میانگین کشوری (یک متر) برسد. یوسفی اظهار داشت: بیش از ۹۵ هزار متر مربع فضای روباز و نزدیک به ۲۰ هزار …

اخبار
جواد آجودانی : در گنبد برای رشته سپک‌تاکرا متاسفانه سالن اختصاصی وجود ندارد

جواد آجودانی رییس هیات انجمن‌های ورزشی گنبدکاووس با اشاره به وجود بیش از ۶۰ ورزشکار فعال در رشته سپک‌تاکرا در قالب سه تیم بزرگسالان، جوانان و نوجوانان مردان و زنان در این شهرستان گفت: تیم جوانان و بزرگسالان مردان این رشته عنوان نایب قهرمانی کشور را از آن خود کردند …