ملی پوشان گنبدی در دانشگاه آزاد آزادشهر طی مراسمی تجلیل شدند

پریناز سلیمانی - زهرا شوشتری - حسن اکرمی - سلیم چپرلی - علیرضا هشام زاده - رسول آقچه لیطی مراسمی در دانشگاه آزاد واحد شهرستان آزادشهر ملی پوشان گنبدی که در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند مورد تجلیل قرار گرفتند که در بین آنها ورزشکار ، مربی و داور بین المللی نیز حضور داشتند.

به گزارش سایت گنبداسپورت، در این مراسم خانم ها پریناز سلیمانی و زهرا شوشتری و در بخش آقایان حسن اکرمی ، سلیم چپرلی ، علیرضا هاشم زاده و رسول آقچه لی از سوی مسئولین دانشگاه تجلیل شدند.

پریناز سلیمانی (مربی سابق تیم ملی سپک تاکرای ایران)

زهرا شوشتری (بازیکن ملی پوش تیم ملی سپک تاکرای ایران)

حسن اکرمی (داور بین المللی فوتبال ایران)

سلیم چپرلی (بازیکن ملی پوش تیم ملی زیر ۲۳ سال والیبال ایران)

علیرضا هاشم زاده (بازیکن ملی پوش رشته ورزشی کاراته)

رسول آقچه لی (بازیکن ملی پوش تیم ملی جوانان والیبال ایران)

 

لازم به ذکر است که ورزشکار غیر گنبدی دیگر نیز در این مراسم بنام سجاد بارانی از رشته کاراته مورد تجلیل قرار گرفت. همچنین امیدواریم مسئولین ورزش گنبد نیز به فکر چنین مراسم هایی باشند.

برچسب‌ها: , , , , , ,
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …