مسابقات رنکینگ کشوری بدمینتون به میزبانی گنبدکاووس پایان یافت

بدمینتون گنبد
سومین مرحله از مسابقات رنکینگ کشوری و انتخابی تیم ملی رشته ورزشی بدمینتون آقایان روز جمعه با معرفی نفرات برتر در گنبدکاووس به پایان رسید.

دبیر فدراسیون بدمینتون در حاشیه روز پایانی این مسابقات به خبرنگار ایرنا گفت: سومین مرحله از مسابقات رنگینک انتخابی تیم ملی بدمینتون آقایان به میزبانی شهرستان گنبدکاووس در دو بخش دو نفره و انفرادی در حالی به کار خود پایان داد که سروش اسکندری از استان زنجان با برتری مقابل حریف خود به قهرمانی بخش انفرادی این سری از مسابقات دست یافت.

فرشاد نصرتی افزود: در بخش انفرادی امیر جباری از همدان به مدال نقره این مسابقات بسنده کرد و در جایگاه سوم نیز آرمین زکی زاده از تهرام و مهران شهبازی از کردستان به صورت مشترک قرار گرفتند.

وی با اشاره به نفرات برتر بخش دو نفره مسابقات بیان کرد: علیرضا قاسمی و صدرالدین صادقی نفرات برتر بخش دونفره بودند که مدال طلای این سری از مسابقات را بر گردن آویختند و عباس زورمند و امیر قاسمی نیز در جایگاه دوم قرار گرفتند و بر سکوی سوم نیز محمد امین علی اکبریان و سعید بابیانی همراه با عرفان شاه حسینی و امیر حسین نورعلیان بصورت مشترک به مدال برنر رسیدند.

نصرتی تصریح کرد: امتیازات کسب شده از سوی ورزشکاران حاضر در این سه مرحله مسابقات رنکینگ تیم ملی از سوی کمیته تیم ملی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و سپس در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آتی برنامه و نفرات مدنظر خود برای حضور در مسابقات بین المللی دهه فجر که از ۱۵ تا ۱۸ بهمن ماه در شهرستان کرج برگزار می شود را اعلام می کند.

دبیر فدراسیون بدمینتون میزبانی گنبدکاووس از سومین مرحله مسابقات رنکینگ انتخابی تیم ملی آقایان را از نظر فنی و امکانات مطلوب ارزیابی نمود.
سومین مرحله از مسابقات رنکینگ تیم ملی رشته ورزشی بدمینتون از پنجم تا هفتم دیماه با حضور ۸۸ بازیکن از ۲۴ استان کشور در شهرستان گنبدکاووس برگزار گردید.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
خانم های گلستانی قهرمان رقابت های کشوری کاراته به میزبانی گنبد شدند

رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: تیم گلستان با کسب ۳۴ مدال طلا، ۱۵ نقره و ۱۸ برنز موفق به کسب عنوان قهرمانی هجدهمین دوره رقابت های کاراته کشور سبک “گوجوکای کن بوکان” در بخش بانوان شد. حجت الله یوسفی روز جمعه در گفت و …

اخبار
فرهاد قائمی قول کمک والیبالی خود به مدارس شهرستان گنبد را اعلام کرد

مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس درشرق استان گلستان از اعلام آمادگی فرهاد قائمی بازیکن گنبدی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی برای کمک به توسعه و آموزش رشته والیبال در مدارس این شهرستان خبر داد. کمال الدین نظرنژاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد که امروز …

اخبار
جمال واحدی : برای تیمداری در لیگ ۹۸ کار سختی برای جذب بازیکنان جدید داریم

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبدکاووس گفت: بسیاری از بازیکنان فصل قبل تیم والیبال لیگ برتری شهرداری گنبدکاووس راهی تیم‌های دیگر شدند و به همین دلیل کار سختی برای جذب بازیکنان جدید داریم. جمال واحدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: تاکنون با چند …