در مجموع ۳۰ روستای بخش داشلی‌برون گنبد تنها دو مکان ورزشی وجود دارد

ورزش بانوان داشلی برون گنبد
رابط بانوان بخشداری داشلی‌برون گنبدکاووس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه ما بانوان در بخش محروم داشلی‌برون هم استعداد وعم علاقه وافری برای ورزش کردن داریم، افزود: متاسفانه در مجموع ۳۰ روستای بخش داشلی‌برون تنها دو مکان ورزشی در روستای کرند و شهر اینچه‌برون قرار دارد.

شیرمحمدلی با بیان اینکه این دو مکان نیز تنها ساختمان‌هایی بدون مربی و امکانات لازم برای ورزش‌های مختلف است، خاطرنشان کرد: در بخش داشلی‌برون بانوان ورزشکار بسیاری داریم که برای ورزش کردن و تمرین استاندارد باید کیلومترها راه را طی کرده و در طی هفته چندین بار به گنبدکاووس بیایند.

وی با انتقاد از کم‌کاری نمایندگی ورزش و جوانان در بخش داشلی‌برون گنبدکاووس، گفت: بانوان این منطقه در سراشیبی افسردگی قرار دارند در حالی که این نمایندگی وظیفه دارد مقدمات شور و نشاط ورزشی و اجتماعی را برای جوانان و بانوان این بخش فراهم آورد تا بتوانیم از ظرفیت بانوان به ویژه در مناطق محروم و کمتر برخوردار برای کمک به دولت و نظام در مسیر پیشرفت استفاده کنیم.

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …