احد ارمشی: آرامش روحی باعث پیروزی تیم والیبال شهرداری گنبد شد

احد ارمشی
سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس گفت که پس از بروز برخی اتفاقات در چند بازی اخیر سرانجام توانستیم تیم را از نظر روحی و روانی به ثبات لازم برسانیم و همین عامل باعث پیروزی ما در بازی امشب مقابل پیام مشهد شد.

احد ارمشی در پایان دیدار چهارشنبه شب شهرداری گنبد با پیام خراسان از سری مسابقات لیگ برتر والیبال ایران به خبرنگار ایرنا گفت: پیروزی در این دیدار نتیجه به آرامش رسیدن بازیکنان شهرداری بود.

وی اظهار داشت: در پی برخی اتفاقات اخیر همچون بازنده اعلام شدن تیم شهرداری در دیداری که آن را به نفع خود تمام کرده بودیم بازیکنان تیم از آرامش روانی دور شدند ولی تلاش خیره کننده و کم نقص در بازی امشب نه تنها شرایط را تغییر داد بلکه توانایی تیم را بیشتر نمایان کرد.

سرمربی شهرداری گنبدکاووس اظهارکرد: در بازی امشب برای کسب ۳ امتیاز وارد زمین شدیم و با استفاده از سرویس های فنی، دفاع روی تور و ضربات نهایی به برتری رسیدیم.

ارمشی بیان کرد: پیام خراسان از چند بازیکن تیم ملی بهره می برد ولی نتیجه رقابت ثابت کرد تیم گنبد هم پتانسیل زیادی دارد و چنانچه بازیکنان از نظر روحی و روانی آرامش داشته باشند در مقابل هر رقیبی کم نخواهند آورد.

همچنین سرمربی تیم پیام خراسان گفت: بازی خوبی از سوی هر دو تیم ارائه شد ولی نتوانستیم از سرویس های خود بخوبی استفاده کرده و از همین قسمت بیشترین لطمه را خوردیم.

جبار قوچان نژاد بیان کرد: گلایه هایی از داوری وجود دارد ولی قصد پرداختن به آنرا ندارم هرچند تیم در ضربات برگشتی نیز تا حدودی ضعیف عمل کرد و از همین رو جا دارد این برد را به تیم گنبد و تماشاگران پرشور این شهر تبریک بگویم.

تیم والیبال شهرداری گنبد کاووس در هفته دوازدهم لیگ برتر عصر چهارشنبه مهمان خود پیام خراسان را با نتیجه ۳ بر ۱ شکست داد.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
چینیان پور : سه دوچرخه‌سوار گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند

رییس هیات دوچرخه سواری گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: با نظر فدراسیون دوچرخه‌سواری محمدحسین نوروزی، علی شیری و هلیا اکبری سه دوچرخه‌سوار برتر این شهرستان به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند. بابک چینیان‌پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تیم دوچرخه‌سواران استان گلستان با …

اخبار
یوسفی : ساخت خانه والیبال گنبد به بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی رسید

رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس سرانه فضای ورزشی این شهرستان را ۳۳ سانتی‌متر مربع اعلام کرد و گفت: با افزایش فضاهای ورزشی باید تلاش شود این سرانه به میانگین کشوری (یک متر) برسد. یوسفی اظهار داشت: بیش از ۹۵ هزار متر مربع فضای روباز و نزدیک به ۲۰ هزار …

اخبار
جواد آجودانی : در گنبد برای رشته سپک‌تاکرا متاسفانه سالن اختصاصی وجود ندارد

جواد آجودانی رییس هیات انجمن‌های ورزشی گنبدکاووس با اشاره به وجود بیش از ۶۰ ورزشکار فعال در رشته سپک‌تاکرا در قالب سه تیم بزرگسالان، جوانان و نوجوانان مردان و زنان در این شهرستان گفت: تیم جوانان و بزرگسالان مردان این رشته عنوان نایب قهرمانی کشور را از آن خود کردند …