احد ارمشی: آرامش روحی باعث پیروزی تیم والیبال شهرداری گنبد شد

احد ارمشی
سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس گفت که پس از بروز برخی اتفاقات در چند بازی اخیر سرانجام توانستیم تیم را از نظر روحی و روانی به ثبات لازم برسانیم و همین عامل باعث پیروزی ما در بازی امشب مقابل پیام مشهد شد.

احد ارمشی در پایان دیدار چهارشنبه شب شهرداری گنبد با پیام خراسان از سری مسابقات لیگ برتر والیبال ایران به خبرنگار ایرنا گفت: پیروزی در این دیدار نتیجه به آرامش رسیدن بازیکنان شهرداری بود.

وی اظهار داشت: در پی برخی اتفاقات اخیر همچون بازنده اعلام شدن تیم شهرداری در دیداری که آن را به نفع خود تمام کرده بودیم بازیکنان تیم از آرامش روانی دور شدند ولی تلاش خیره کننده و کم نقص در بازی امشب نه تنها شرایط را تغییر داد بلکه توانایی تیم را بیشتر نمایان کرد.

سرمربی شهرداری گنبدکاووس اظهارکرد: در بازی امشب برای کسب ۳ امتیاز وارد زمین شدیم و با استفاده از سرویس های فنی، دفاع روی تور و ضربات نهایی به برتری رسیدیم.

ارمشی بیان کرد: پیام خراسان از چند بازیکن تیم ملی بهره می برد ولی نتیجه رقابت ثابت کرد تیم گنبد هم پتانسیل زیادی دارد و چنانچه بازیکنان از نظر روحی و روانی آرامش داشته باشند در مقابل هر رقیبی کم نخواهند آورد.

همچنین سرمربی تیم پیام خراسان گفت: بازی خوبی از سوی هر دو تیم ارائه شد ولی نتوانستیم از سرویس های خود بخوبی استفاده کرده و از همین قسمت بیشترین لطمه را خوردیم.

جبار قوچان نژاد بیان کرد: گلایه هایی از داوری وجود دارد ولی قصد پرداختن به آنرا ندارم هرچند تیم در ضربات برگشتی نیز تا حدودی ضعیف عمل کرد و از همین رو جا دارد این برد را به تیم گنبد و تماشاگران پرشور این شهر تبریک بگویم.

تیم والیبال شهرداری گنبد کاووس در هفته دوازدهم لیگ برتر عصر چهارشنبه مهمان خود پیام خراسان را با نتیجه ۳ بر ۱ شکست داد.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
خانم های گلستانی قهرمان رقابت های کشوری کاراته به میزبانی گنبد شدند

رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: تیم گلستان با کسب ۳۴ مدال طلا، ۱۵ نقره و ۱۸ برنز موفق به کسب عنوان قهرمانی هجدهمین دوره رقابت های کاراته کشور سبک “گوجوکای کن بوکان” در بخش بانوان شد. حجت الله یوسفی روز جمعه در گفت و …

اخبار
فرهاد قائمی قول کمک والیبالی خود به مدارس شهرستان گنبد را اعلام کرد

مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس درشرق استان گلستان از اعلام آمادگی فرهاد قائمی بازیکن گنبدی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی برای کمک به توسعه و آموزش رشته والیبال در مدارس این شهرستان خبر داد. کمال الدین نظرنژاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد که امروز …

اخبار
جمال واحدی : برای تیمداری در لیگ ۹۸ کار سختی برای جذب بازیکنان جدید داریم

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبدکاووس گفت: بسیاری از بازیکنان فصل قبل تیم والیبال لیگ برتری شهرداری گنبدکاووس راهی تیم‌های دیگر شدند و به همین دلیل کار سختی برای جذب بازیکنان جدید داریم. جمال واحدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: تاکنون با چند …