احد ارمشی: آرامش روحی باعث پیروزی تیم والیبال شهرداری گنبد شد

احد ارمشی
سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس گفت که پس از بروز برخی اتفاقات در چند بازی اخیر سرانجام توانستیم تیم را از نظر روحی و روانی به ثبات لازم برسانیم و همین عامل باعث پیروزی ما در بازی امشب مقابل پیام مشهد شد.

احد ارمشی در پایان دیدار چهارشنبه شب شهرداری گنبد با پیام خراسان از سری مسابقات لیگ برتر والیبال ایران به خبرنگار ایرنا گفت: پیروزی در این دیدار نتیجه به آرامش رسیدن بازیکنان شهرداری بود.

وی اظهار داشت: در پی برخی اتفاقات اخیر همچون بازنده اعلام شدن تیم شهرداری در دیداری که آن را به نفع خود تمام کرده بودیم بازیکنان تیم از آرامش روانی دور شدند ولی تلاش خیره کننده و کم نقص در بازی امشب نه تنها شرایط را تغییر داد بلکه توانایی تیم را بیشتر نمایان کرد.

سرمربی شهرداری گنبدکاووس اظهارکرد: در بازی امشب برای کسب ۳ امتیاز وارد زمین شدیم و با استفاده از سرویس های فنی، دفاع روی تور و ضربات نهایی به برتری رسیدیم.

ارمشی بیان کرد: پیام خراسان از چند بازیکن تیم ملی بهره می برد ولی نتیجه رقابت ثابت کرد تیم گنبد هم پتانسیل زیادی دارد و چنانچه بازیکنان از نظر روحی و روانی آرامش داشته باشند در مقابل هر رقیبی کم نخواهند آورد.

همچنین سرمربی تیم پیام خراسان گفت: بازی خوبی از سوی هر دو تیم ارائه شد ولی نتوانستیم از سرویس های خود بخوبی استفاده کرده و از همین قسمت بیشترین لطمه را خوردیم.

جبار قوچان نژاد بیان کرد: گلایه هایی از داوری وجود دارد ولی قصد پرداختن به آنرا ندارم هرچند تیم در ضربات برگشتی نیز تا حدودی ضعیف عمل کرد و از همین رو جا دارد این برد را به تیم گنبد و تماشاگران پرشور این شهر تبریک بگویم.

تیم والیبال شهرداری گنبد کاووس در هفته دوازدهم لیگ برتر عصر چهارشنبه مهمان خود پیام خراسان را با نتیجه ۳ بر ۱ شکست داد.

درباره admin

تصویر پروفایل admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

رئوف افراسیاب فوتبالیست گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد

دبیر هیات فوتبال گلستان گفت که اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان ایران با حضور ۳ ...