حلیم‌بردی انجم‌روز: بعلت نداشتن زمین تمرین از گنبد به گرگان می رویم

حلیم بردی انجم روز
معرفی چهره‌های نامی در رشته‌های مختلف ورزشی موضوعی است که امروز در تیم‌های ملی مختلف از جمله فوتبال، والیبال، کاراته، کبدی، ژیمناستیک، بدمینتون، بسکتبال و …. به وضوح مشهود است اما نکته‌ای که شاید کمتر مورد توجه قرار گرفته است درخشش ورزشکاران معلول گنبدکاووس در مسابقات بین‌المللی و افتخارآفرینی برای ایران اسلامی است به شکلی که در سال جاری و در مسابقات پاراآسیایی از چهار مدال کسب شده گلستانی‌های کاروان کشورمان سه مدال خوش رنگ آن متعلق به ورزشکاران گنبدی بوده است.

قهرمان فوتبال هفت نفره معلولان کشور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به مشکلات عدیده ورزشکاران معلول در گنبدکاووس، افزود: متاسفانه ما که در سطح کشور یکی از بهترین تیم‌ها محسوب می‌شویم در تهیه توپ و لباس ورزشی نیز مشکل داریم.

حلیم‌بردی انجم‌روز با بیان اینکه ما را برای شرکت در مسابقات کشوری از گرگان تا شیراز با مینی‌بوسی بردند که آب از سقف آن چکه می‌کرد، خاطرنشان کرد: واقعا نمی‌دانیم عزمی برای حمایت از ورزشکاران معلول وجود دارد یا فقط این حمایت‌ها یک شعار است.

وی با تاکید بر اینکه نداشتن زمین تمرین برای ما به یک معضل بزرگ در گنبدکاووس تبدیل شده است، اضافه کرد: متاسفانه برای انجام تمرین استاندارد باید به شهر گرگان برویم و متحمل هزینه‌های ایاب و ذهاب بسیاری شویم که تامین آن از عهده ورزشکاران جوان و فاقد درآمد معلول خارج است.

قهرمان فوتبال هفت نفره معلولان کشور با تقدیر از حمایت‌های حداقلی اداره بهزیستی گنبدکاووس، تاکید کرد: ما با تمام وجود علاوه بر اینکه با ورزش کردن خود را از آسیب‌های اجتماعی دور کرده و برای جوانان معلول دیگر انگیزه ایجاد می‌کنیم بارها برای شهر و استان خود افتخار کسب کرده‌ایم اما متاسفانه هیچ‌کس به این موارد توجهی نمی‌کند.

انجم‌روز با اشاره به اینکه اگر می‌خواهیم معلولان را از آسیب‌های اجتماعی، افسردگی و بیماری‌های مزمن نجات دهیم باید ورزش را در این قشر توسعه دهیم، ادامه داد: هزینه‌هایی که ما برای توسعه ورزش معلولان مطالبه می‌کنیم شاید یک هزارم هزینه‌های تیم‌های ورزشی دیگری نیست که در سطح شهر و استان مورد حمایت مسوولان قرار دارند.

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …