حلیم‌بردی انجم‌روز: بعلت نداشتن زمین تمرین از گنبد به گرگان می رویم

حلیم بردی انجم روز
معرفی چهره‌های نامی در رشته‌های مختلف ورزشی موضوعی است که امروز در تیم‌های ملی مختلف از جمله فوتبال، والیبال، کاراته، کبدی، ژیمناستیک، بدمینتون، بسکتبال و …. به وضوح مشهود است اما نکته‌ای که شاید کمتر مورد توجه قرار گرفته است درخشش ورزشکاران معلول گنبدکاووس در مسابقات بین‌المللی و افتخارآفرینی برای ایران اسلامی است به شکلی که در سال جاری و در مسابقات پاراآسیایی از چهار مدال کسب شده گلستانی‌های کاروان کشورمان سه مدال خوش رنگ آن متعلق به ورزشکاران گنبدی بوده است.

قهرمان فوتبال هفت نفره معلولان کشور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به مشکلات عدیده ورزشکاران معلول در گنبدکاووس، افزود: متاسفانه ما که در سطح کشور یکی از بهترین تیم‌ها محسوب می‌شویم در تهیه توپ و لباس ورزشی نیز مشکل داریم.

حلیم‌بردی انجم‌روز با بیان اینکه ما را برای شرکت در مسابقات کشوری از گرگان تا شیراز با مینی‌بوسی بردند که آب از سقف آن چکه می‌کرد، خاطرنشان کرد: واقعا نمی‌دانیم عزمی برای حمایت از ورزشکاران معلول وجود دارد یا فقط این حمایت‌ها یک شعار است.

وی با تاکید بر اینکه نداشتن زمین تمرین برای ما به یک معضل بزرگ در گنبدکاووس تبدیل شده است، اضافه کرد: متاسفانه برای انجام تمرین استاندارد باید به شهر گرگان برویم و متحمل هزینه‌های ایاب و ذهاب بسیاری شویم که تامین آن از عهده ورزشکاران جوان و فاقد درآمد معلول خارج است.

قهرمان فوتبال هفت نفره معلولان کشور با تقدیر از حمایت‌های حداقلی اداره بهزیستی گنبدکاووس، تاکید کرد: ما با تمام وجود علاوه بر اینکه با ورزش کردن خود را از آسیب‌های اجتماعی دور کرده و برای جوانان معلول دیگر انگیزه ایجاد می‌کنیم بارها برای شهر و استان خود افتخار کسب کرده‌ایم اما متاسفانه هیچ‌کس به این موارد توجهی نمی‌کند.

انجم‌روز با اشاره به اینکه اگر می‌خواهیم معلولان را از آسیب‌های اجتماعی، افسردگی و بیماری‌های مزمن نجات دهیم باید ورزش را در این قشر توسعه دهیم، ادامه داد: هزینه‌هایی که ما برای توسعه ورزش معلولان مطالبه می‌کنیم شاید یک هزارم هزینه‌های تیم‌های ورزشی دیگری نیست که در سطح شهر و استان مورد حمایت مسوولان قرار دارند.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
خانم های گلستانی قهرمان رقابت های کشوری کاراته به میزبانی گنبد شدند

رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: تیم گلستان با کسب ۳۴ مدال طلا، ۱۵ نقره و ۱۸ برنز موفق به کسب عنوان قهرمانی هجدهمین دوره رقابت های کاراته کشور سبک “گوجوکای کن بوکان” در بخش بانوان شد. حجت الله یوسفی روز جمعه در گفت و …

اخبار
فرهاد قائمی قول کمک والیبالی خود به مدارس شهرستان گنبد را اعلام کرد

مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس درشرق استان گلستان از اعلام آمادگی فرهاد قائمی بازیکن گنبدی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی برای کمک به توسعه و آموزش رشته والیبال در مدارس این شهرستان خبر داد. کمال الدین نظرنژاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد که امروز …

اخبار
جمال واحدی : برای تیمداری در لیگ ۹۸ کار سختی برای جذب بازیکنان جدید داریم

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبدکاووس گفت: بسیاری از بازیکنان فصل قبل تیم والیبال لیگ برتری شهرداری گنبدکاووس راهی تیم‌های دیگر شدند و به همین دلیل کار سختی برای جذب بازیکنان جدید داریم. جمال واحدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: تاکنون با چند …