زهرا دانایی : تا وقتی که هتل نسازیم تیم بزرگی به گنبدکاووس نمی‌آید

زهرا دانایی

قهرمانان و افتخارآفرینان ورزشی گنبدکاووس برای توسعه و پیشرفت ورزش در این قشر دغدغه‌های متعددی دارند که نیازمند توجه مسوولان و مدیران شهرستانی و استانی است.

قهرمان والیبال نشسته مسابقات پاراآسیایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه ما در تیرماه سال آینده میزبان مسابقات بزرگ و جهانی والیبال نشسته خواهیم بود، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم در این مسابقات حداقل‌های میزبانی شایسته را رعایت کنیم باید هتلی در خور و شان میهمانان خارجی در گنبدکاووس تاسیس کنیم.

زهرا دانایی‌طوس با بیان اینکه میزبانی مسابقات جهانی والیبال نشسته برای نخستین بار در گنبدکاووس می‌تواند به توسعه این رشته در این منطقه کمک شایانی کند، افزود: ما ورزشکاران معلول که سال‌هاست با همه کاستی‌ها برای نام بزرگ و مقدس کشورمان تلاش کرده و پرچم کشورمان را به اهتزاز در آورده‌ایم انتظار داریم تا این مسابقات به میزبانی گنبدکاووس به بهترین نحو ممکن انجام شود.

وی بر لزوم زیباسازی شهر گنبدکاووس و نصب المان‌ها و تصاویری از قهرمانان ورزشی به ویژه والیبال و والیبال نشسته در ورودی، بولوارها و میادین شهر تاکید کرد و گفت: امیدوارم بتوانیم با میزبانی شایسته در این مسابقات ظرفیت‌های پرشمار گنبدکاووس را به جهانیان نشان دهیم.

برچسب‌ها: , ,
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …