غلامی: گنبد شانس بیشتری برای میزبانی مسابقات جهانی والیبال نشسته دارد

والیبال نشسته گنبد
رییس هیات جانبازان و معلولین گنبدکاووس از تایید میزبانی استان گلستان برای برگزاری مسابقات لیگ والیبال نشسته مردان جهان در تیرماه سال آینده خبر داد و گفت: این شهرستان آمادگی برگزاری این رخداد بزرگ ورزشی را دارد.

کمال الدین غلامی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: پس از تایید میزبانی استان گلستان برای برگزاری لیگ جهانی والیبال نشسته، گنبدکاووس آمادگی خود را برای میزبانی این رخداد بزرگ ورزشی به فدراسیون و مسئولان ورزش گلستان اعلام کرده است.


وی افزود: قرار است تا دو هفته آینده نماینده ای از فدراسیون جهانی والیبال نشسته برای بررسی شرایط و امکانات به گلستان سفر کند که در این سفر، شهر میزبان این رخداد بزرگ ورزشی مشخص می شود.

غلامی اضافه کرد: گنبدکاووس با توجه به حضور سرپرست تیم ملی والیبال نشسته و دو بازیکن ملی پوش، شانس بیشتری برای میزبانی این مسابقات دارد که قرار است با حضور هفت تیم در تیر ماه سال آینده برگزار شود.

درهمین پیوند معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس نیز به خبرنگار ایرنا گفت: این شهرستان از هر حیث آمادگی برگزاری مسابقات لیگ جهانی والیبال نشسته مردان را دارد.

عبدالقدیر کریمی افزود: استاندار گلستان نیز چند روز پیش و در حاشیه مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در گنبدکاووس، با برگزاری این مسابقات به میزبانی این شهرستان موافقت نموده است.

وی اضافه کرد: گنبدکاووس که از قطب های برتر کشور در رشته والیبال نشسته به شمار می رود و از این حیث آمادگی لازم برای برگزاری این رخداد بزرگ ورزشی را دارد.

کریمی تصریح کرد: برای میزبانی خوب این دوره از مسابقات، بزودی کمیته های مورد نیاز با مشارکت برخی ادارات و نهادها در گنبدکاووس تشکیل می شود.

فرشید عاشوری سرپرست فعلی تیم ملی والیبال نشسته جمهوری اسلامی، محمد نعمتی و آرش خرمالی دو بازیکن ملی پوش و جلیل ایمری از پیشکسوتان رشته والیبال نشسته در سطح ملی، همگی اهل گنبدکاووس هستند.

شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است و از قطب های ورزش والیبال و رشته های مختلف آن هعمچون والیبال نشسته و ساحلی است.

 

منبع : خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها: , , , , , ,
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …