یوسفی: خانه والیبال گنبد با ۸۵۰ میلیون تومان در خرداد ۹۸ بهره برداری خواهد شد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اختصاص اعتبار استانی به پروژه ساخت خانه والیبال این شهرستان، گفت: این پروژه تا خرداد سال آینده به اتمام می‌رسد.

حجت‌الله یوسفی عصر امروز در جمع خبرنگاران و اهالی رسانه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه گنبدکاووس بدون تردید بزرگترین ظرفیت ورزشی استان گلستان خواهد بود، اظهار کرد: تلاش‌ها و همت ما برای تعالی ورزش و رسیدگی به ورزشکاران نیز باید متناسب با این جایگاه و شان والای ورزش در این شهرستان باشد.

وی با بیان اینکه در حاضر ۲۰ سالن سرپوشیده ورزشی در گنبدکاووس در اختیار ورزشکاران قرار دارد، افزود: این اماکن که بالغ بر ۱۹ هزار و ۸۰۰ متر مربع مساحت دارند در قبل از انقلاب تنها دو سالن ورزشی بوده‌اند که به برکت انقلاب در سال‌های گذشته ۱۸ سالن به آنها اضافه شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه تعداد فضاهای روباز ورزشی ثبت شده در شهرستان نیز ۱۰ زمین ورزشی است، خاطرنشان کرد: این زمین‌های ورزشی مجموعا ۹ هزار و ۵۰۰ متر مربع مساحت دارند که در مجموع به همراه سالن‌های سرپوشییده حدود ۳۰ هزار متر مربع مساحت ورزشی را در اختیار ورزشکاران گنبدی قرار داده‌اند.

یوسفی با اشاره به اینکه شهرستان گنبدکاووس پهناورترین شهرستان استان گلستان و مساحتی بالغ بر یک چهارم استان را داراست سرانه ورزشی آن به شدت پائین آمده است، ادامه داد: در حال حاضر سرانه ورزشی در گنبدکاووس به ازای هر نفر ۰/۳۳ متر مربع است که باعث شده این شهرستان در انتهای لیست میزان سرانه شهرستان‌های استان قرار بگیرد.

وی از در حال احداث بودن ۱۰ پروژه ورزشی دیگر در شهرستان گنبدکاووس خبر داد و گفت: مجتمع ورزشی بانوان، زورخانه، سالن رزمی، خانه ژیمناستیک، خانه والیبال، خانه بوکس، جاده سلامت، مرکز پایگاه قهرمانی آمادگی جسمانی و دو سالن ورزشی روستایی این ۱۰ پروژه در حال اجرا هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس خانه والیبال شهرستان گنبدکاووس تنها پروژه ماست که اعتبار استانی دریافت کرده است، گفت: برای این سالن ورزشی ۸۵۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است که در صورت تخصیص تا پایان خردادماه سال آتی به بهره برداری خواهد رسید.

 

منبع : خبرگزاری فارس

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
جلیل قرنجیک بسکتبالیست با ویلچر گنبدی بهترین بازیکن تورنمنت ژاپن شد

دبیر هیات جانبازان و معلولان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عبدالجلیل قرنجیک به عنوان بهترین بازیکن کلاس یک تورنمنت بسکتبال با ویلچر چهارجانبه میتسوبیشی ژاپن انتخاب شد. فرشید آشوری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این تورنمنت چهارجانبه از هفتم تا دهم شهریور با …

(عملکرد 1398)
نظرنژاد : ۱۲ مدال کشوری توسط دانش‌آموزان ورزشکار گنبدی کسب شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب ۱۲مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش‌آموزان ورزشکار این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد. کمال‌الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش تمرکز ویژه‌ای …

(عملکرد 1398)
عثمان بازیار ورزشکار گنبدی به اردوی تیم ملی بوکس شطرنج دعوت شد

دبیر هیات شطرنج گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عثمان بازیار ورزشکار رشته بوکس شطرنج این شهرستان برای شرکت در مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد. ابوالفضل مشمول روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم استان گلستان با ۱۰ عضو که چهار نفر …