رحمان رئوفی : والیبال آمیخته به خون و زندگی ترکمن های گلستان است

ملی پوش گلستانی تیم ملی والیبال ساحلی ایران با بیان اینکه والیبال آمیخته به خون و زندگی ترکمن های ساکن گلستان است، گفت: میزبانی از تور جهانی والیبال ساحلی در کنار علاقه شدید مردم استان به این ورزش می تواند زمینه ساز افزایش شور و نشاط اجتماعی شود.

عبدالرحمن رئوفی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به میزبانی گلستان از تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی اشاره کرد و گفت: برگزاری مسابقه با مدعیان جهانی این رشته به شناسایی نقاط ضعف انجامیده و ملی پوشان گلستانی را در مسیر رسیدن به افتخارات بیشتر قرار خواهد داد.


وی بیان کرد: پیشرفت والیبالیست های ساحلی باز گلستانی در گرو کسب میزبانی های متعدد مسابقات ملی و بین المللی در استان است.

گلستان قطب والیبال ساحلی ایران است و صد درصد اعضای تیم های اعزامی از ایران به بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ را گلستانی ها تشکیل می دادند.

ملی پوش گلستانی تیم ملی والیبال ساحلی ایران به آمادگی ملی پوشان ایرانی در رقابت های تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی که از فردا (چهارشنبه) در بندرترکمن در غرب استان گلستان آغاز می شود، اشاره کرد و گفت: ایران در کنارقزاقستان و تایلند، مدعیان اصلی قهرمانی هستند که امیدواریم با برخورداری از امتیاز میزبانی به این افتخار دست پیدا کنیم .

تیم های جمهوری چک، ساحل عاج ، تایلند، قزاقستان و هشت تیم از ایران در این مسابقات شرکت خواهند کرد.

عبدالرحمن رئوفی در سال ۲۰۱۷ به همراه بهمن سالمی موفق به کسب عنوان قهرمانی مسابقات آسیایی شده بود.

ایران تاکنون دو بار در سال های ۲۰۱۱ با حضور پرویز فرخی و آق محمد سلاق و در سال ۲۰۱۷ با شرکت رحمان رئوفی و بهمن سالمی که همگی گلستانی هستند، قهرمان رقابت های آسیایی شده است.

درباره admin

تصویر پروفایل admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

رئوف افراسیاب فوتبالیست گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد

دبیر هیات فوتبال گلستان گفت که اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان ایران با حضور ۳ ...