محسنی نیا : داوری بر نتیجه بازی تاثیر گذاشت/ هواداران گنبدی یار هفتم این تیم بودند

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه با اشاره به اینکه یکی از عوامل واگذار کرن نتیجه بازی را اشتباهات داوری دانست و گفت: در مواقع حساس چندبار داور بازی دچار اشتباهاتی شد که در نتیجه بازی تاثیر گذاشت.

جاوید محسنی‌نیا در گفت و گو با خبرنگار با اشاره به اینکه تیم شهرداری گنبدکاووس به یک تیم تمام عیار و قدرتمند تبدیل شده است، اظهار کرد: تیم حریف در خانه خودش و در مقابل تماشاگران پرشور خود بازی می‌کرد و به خوبی توانست از این امتیاز بهره بگیرد.

وی با بیان اینکه تماشاگران گنبدی به صورت کامل و با تمام وجود از تیم شهرداری گنبدکاووس حمایت کردند، افزود: بدون تردید این حمایت همه جانبه نقش بسیار تاثیرگذاری بر بازی گذاشته بود که به نوعی یار هفتم تیم حریف بود.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه با تاکید بر اینکه دلایل مختلفی را می‌توان در تحلیل بازی و دلایل باخت تیم ما عنوان کرد که برخی فنی و برخی غیرفنی است، گفت: داوری یکی از عوامل غیرفنی بود که در شرایط حساس بازی با چند اشتباه بزرگ ضمن اینکه تیم ما را در حوزه روانی دچار اختلال کرد به نوعی در نتیجه بازی نیز تاثیر گذاشت.

محسنی‌نیا با تبریک برد و امتیاز این مسابقه به تیم شهرداری گنبدکاووس و هواداران این تیم، تاکید کرد: امیدواریم در هفته‌های آتی بتوانیم نتایج بهتری را کسب کنیم و بتوانیم در خارج از خانه نیز با قدرت بازی‌های خود را به انجام برسانیم.

 

منبع : خبرگزاری فارس

درباره admin

تصویر پروفایل admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

رئوف افراسیاب فوتبالیست گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد

دبیر هیات فوتبال گلستان گفت که اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان ایران با حضور ۳ ...