محسنی نیا : داوری بر نتیجه بازی تاثیر گذاشت/ هواداران گنبدی یار هفتم این تیم بودند

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه با اشاره به اینکه یکی از عوامل واگذار کرن نتیجه بازی را اشتباهات داوری دانست و گفت: در مواقع حساس چندبار داور بازی دچار اشتباهاتی شد که در نتیجه بازی تاثیر گذاشت.

جاوید محسنی‌نیا در گفت و گو با خبرنگار با اشاره به اینکه تیم شهرداری گنبدکاووس به یک تیم تمام عیار و قدرتمند تبدیل شده است، اظهار کرد: تیم حریف در خانه خودش و در مقابل تماشاگران پرشور خود بازی می‌کرد و به خوبی توانست از این امتیاز بهره بگیرد.

وی با بیان اینکه تماشاگران گنبدی به صورت کامل و با تمام وجود از تیم شهرداری گنبدکاووس حمایت کردند، افزود: بدون تردید این حمایت همه جانبه نقش بسیار تاثیرگذاری بر بازی گذاشته بود که به نوعی یار هفتم تیم حریف بود.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه با تاکید بر اینکه دلایل مختلفی را می‌توان در تحلیل بازی و دلایل باخت تیم ما عنوان کرد که برخی فنی و برخی غیرفنی است، گفت: داوری یکی از عوامل غیرفنی بود که در شرایط حساس بازی با چند اشتباه بزرگ ضمن اینکه تیم ما را در حوزه روانی دچار اختلال کرد به نوعی در نتیجه بازی نیز تاثیر گذاشت.

محسنی‌نیا با تبریک برد و امتیاز این مسابقه به تیم شهرداری گنبدکاووس و هواداران این تیم، تاکید کرد: امیدواریم در هفته‌های آتی بتوانیم نتایج بهتری را کسب کنیم و بتوانیم در خارج از خانه نیز با قدرت بازی‌های خود را به انجام برسانیم.

 

منبع : خبرگزاری فارس

برچسب‌ها: , ,
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
گنبدی ها در اولین دوره مسابقات کاراته بین المللی گلستان کاپ درخشیدند

نخستین دوره مسابقات کاراته بین المللی گلستان کاپ با حضور پنج کشور خارجی آذربایجان، عراق، ارمنستان، روسیه، افغانستان به مزبانی شهرستان علی آباد در روزهای نهم و دهم آبان ماه برگزار گردید.

اخبار
چینیان پور : سه دوچرخه‌سوار گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند

رییس هیات دوچرخه سواری گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: با نظر فدراسیون دوچرخه‌سواری محمدحسین نوروزی، علی شیری و هلیا اکبری سه دوچرخه‌سوار برتر این شهرستان به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند. بابک چینیان‌پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تیم دوچرخه‌سواران استان گلستان با …

اخبار
یوسفی : ساخت خانه والیبال گنبد به بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی رسید

رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس سرانه فضای ورزشی این شهرستان را ۳۳ سانتی‌متر مربع اعلام کرد و گفت: با افزایش فضاهای ورزشی باید تلاش شود این سرانه به میانگین کشوری (یک متر) برسد. یوسفی اظهار داشت: بیش از ۹۵ هزار متر مربع فضای روباز و نزدیک به ۲۰ هزار …