محسنی نیا : داوری بر نتیجه بازی تاثیر گذاشت/ هواداران گنبدی یار هفتم این تیم بودند

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه با اشاره به اینکه یکی از عوامل واگذار کرن نتیجه بازی را اشتباهات داوری دانست و گفت: در مواقع حساس چندبار داور بازی دچار اشتباهاتی شد که در نتیجه بازی تاثیر گذاشت.

جاوید محسنی‌نیا در گفت و گو با خبرنگار با اشاره به اینکه تیم شهرداری گنبدکاووس به یک تیم تمام عیار و قدرتمند تبدیل شده است، اظهار کرد: تیم حریف در خانه خودش و در مقابل تماشاگران پرشور خود بازی می‌کرد و به خوبی توانست از این امتیاز بهره بگیرد.

وی با بیان اینکه تماشاگران گنبدی به صورت کامل و با تمام وجود از تیم شهرداری گنبدکاووس حمایت کردند، افزود: بدون تردید این حمایت همه جانبه نقش بسیار تاثیرگذاری بر بازی گذاشته بود که به نوعی یار هفتم تیم حریف بود.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه با تاکید بر اینکه دلایل مختلفی را می‌توان در تحلیل بازی و دلایل باخت تیم ما عنوان کرد که برخی فنی و برخی غیرفنی است، گفت: داوری یکی از عوامل غیرفنی بود که در شرایط حساس بازی با چند اشتباه بزرگ ضمن اینکه تیم ما را در حوزه روانی دچار اختلال کرد به نوعی در نتیجه بازی نیز تاثیر گذاشت.

محسنی‌نیا با تبریک برد و امتیاز این مسابقه به تیم شهرداری گنبدکاووس و هواداران این تیم، تاکید کرد: امیدواریم در هفته‌های آتی بتوانیم نتایج بهتری را کسب کنیم و بتوانیم در خارج از خانه نیز با قدرت بازی‌های خود را به انجام برسانیم.

 

منبع : خبرگزاری فارس

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
خانم های گلستانی قهرمان رقابت های کشوری کاراته به میزبانی گنبد شدند

رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: تیم گلستان با کسب ۳۴ مدال طلا، ۱۵ نقره و ۱۸ برنز موفق به کسب عنوان قهرمانی هجدهمین دوره رقابت های کاراته کشور سبک “گوجوکای کن بوکان” در بخش بانوان شد. حجت الله یوسفی روز جمعه در گفت و …

اخبار
فرهاد قائمی قول کمک والیبالی خود به مدارس شهرستان گنبد را اعلام کرد

مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس درشرق استان گلستان از اعلام آمادگی فرهاد قائمی بازیکن گنبدی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی برای کمک به توسعه و آموزش رشته والیبال در مدارس این شهرستان خبر داد. کمال الدین نظرنژاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد که امروز …

اخبار
جمال واحدی : برای تیمداری در لیگ ۹۸ کار سختی برای جذب بازیکنان جدید داریم

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبدکاووس گفت: بسیاری از بازیکنان فصل قبل تیم والیبال لیگ برتری شهرداری گنبدکاووس راهی تیم‌های دیگر شدند و به همین دلیل کار سختی برای جذب بازیکنان جدید داریم. جمال واحدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: تاکنون با چند …