علیرضا بهبودی : چند سالی بود می‌خواستم در گنبدکاووس والیبال بازی کنم

کاپیتان تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس با اشاره به اینکه بازی‌های ما کم کم رو به سختی می‌رود، گفت: در فصل جاری قرعه خوبی نصیبمان شده است.

علیرضا بهبودی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس با اشاره به اینکه امروز شرایط خوبی را داشتیم و نتیجه خوبی هم گرفتیم، اظهار کرد: چون قبل از فصل بازی تدارکاتی نداشتیم، بازی هفته نخست برای ما حکم بازی تدارکاتی را داشت و در این بازی بود که توانستیم به هماهنگی بیشتری برسیم.

وی با بیان اینکه تیم والیبال شهرداری ارومیه تیم با سابقه و با تجربه‌ای بود، افزود: امروز به لطف تماشاگران خوب گنبدی و سرویس‌های خوبی که در بازی زدیم توانستیم این تیم قدرتمند را مهار کردیم.

کاپیتان تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس با تاکید بر اینکه نسبت به بازی قبلی خیلی بهتر شدیم، ادامه داد: با توجه با ۷۰ درصد تغییر که در ترکیب تیم ایجاد شده نیازمند زمان برای هماهنگی کامل هستیم که امیدواریم در هفته‌های آتی این مساله محقق شود.

بهبودی با اشاره به اینکه در فصل جاری قرعه خوبی نصیب تیم شهرداری گنبدکاووس شده و بازی‌ها کم کم به سمت سخت شدن می‌رود، تصریح کرد: به طور مثال بعد از دو بازی نسبتا متوسط هفته بعد با عقاب تهران و نهایتا در هفته چهارم در سیرجان یک بازی سخت را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه ما برای نتیجه گرفتن در گنبدکاووس هیچ مشکلی نداریم، اضافه کرد: نکته‌ای که باید به آن توجه کافی کنیم این است که باید در بازی‌های خارج از خانه به اندازه کافی تمرکز بگذاریم تا حداقل ۵۰ درصد بازی‌ها را برنده باشیم که بتوانیم با بردهای خانگی که امتیازات آن را کسب می‌کنیم در بالای جدول قرار بگیریم.

کاپیتان تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس با تاکید بر اینکه واقعا ممنون هواداران و انرژی مثبتی که به ما دادند هستم، گفت: همه والیبالیست‌های گنبدی و برخی بازیکنان تیم ملی می‌دانند که چند سالی بود که دوست داشتم در تیم‌های گنبدی بازی کنم ولی شرایط مالی این اجازه را نداد تا اینکه امسال این شرایط فراهم شد تا در سال‌های آخر بازی‌ام در گنبدکاووس و در جمع مردم خونگرم این شهرستان حاضر باشم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
نفرات برتر رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد به میزبانی گنبد معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات دور مقدماتی رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد ویژه مردان به میزبانی گنبدکاووس در شرق استان گلستان معرفی شدند. رییس هیات بیلیارد و بولینگ گنبدکاووس چهارشنبه شب در حاشیه این مسابقات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پایان این مسابقات یاسین هاشم زاده از تهران، …

(عملکرد 1398)
امیر رجبلو دانش آموز گنبدی به مقام سوم مسابقات بدمینتون کشوری دست یافت

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش گنبدکاووس گفت: امیر رجبلو دانش آموز این شهرستان توانست مقام سوم رقابت‌های ورزشی دانش آموزی کشور در رشته بدمینتون را کسب کند. سیدصالح رفعتی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: سی و ششمین دوره از رقابت‌های ورزشی …

(عملکرد 1398)
گنبدی ها اولین بار مسابقات منطقه‌ای اسنوکر کشور را با موفقیت میزبانی کردند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس از اتمام مسابقات اسنوکر قهرمانی منطقه‌ای کشور در این شهرستان خبر داد و گفت: چهار نفر برتر این مسابقات برای شرکت در مسابقات رنکینگ کشوری معرفی شدند. بیلیارد نوعی بازی است که در فضای سرپوشیده در میزی مستطیلی پوشیده با ماهوت سبزو با …