یوسفی: دو بازیکن والیبال نشسته گنبد به اردوی تیم ملی دعوت شدند

محمد نعمتی + زهرا دانایی

رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس از دعوت دو بازیکن والیبال نشسته این شهرستان به اردوی تیم ملی برای اعزام به مسابقات پارآسیایی جارکاتا اندونزی خبر داد.

حجت الله یوسفی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: براساس نامه رسمی فدارسیون ورزش های جانبازان و معلولان به اداره کل ورزش و جوانان گلستان، ‘زهرا دانایی طوس’ بازیکن ملی پوش گنبدی به هفتمین اردوی آمادگی تیم ملی والیبال نشسته بانوان برای اعزام به مسابقات پارآسیایی جاکارتا دعوت شده است.

وی افزود: در نامه دیگر این فدراسیون، ‘محمد نعمتی’ دیگر بازیکن گنبدی نیز به دهمین اردوی آمادگی تیم ملی والیبال نشسته مردان برای اعزام به مسابقات پارآسیایی جاکارتا دعوت شده است.

یوسفی اضافه کرد: اردوی آمادگی تیم ملی والیبال نشسته بانوان و مردان ایران قرار است از سوم تا ۱۰ مهرماه امسال در تهران برگزار شود.

بازی های پارآسیایی جاکارتا اندونزی قرار است از ششم تا سیزدهم اکتبر ۲۰۱۸ (۱۴ تا ۲۱ مهر ۹۷ ) در این شهر برگزار شود.

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
آکادمی ژیمناستیک گنبد به سیزده سال قبل بازگشت

با تصمیم هیئت ژیمناستیک گنبد کلیه وسایل از بزرگترین آکادمی ژیمناستیک استان گلستان واقع در گنبد خارج و به یک انبار بیرون شهر منتقل شد. سال ۱۳۸۵ این وسایل با زحمات و پیگیری های آقایان مارامائی نماینده وقت مردم گنبد و غفاری رئیس سابق اداره ورزش گنبد از محل ره …

اخبار
گنبدی ها در اولین دوره مسابقات کاراته بین المللی گلستان کاپ درخشیدند

نخستین دوره مسابقات کاراته بین المللی گلستان کاپ با حضور پنج کشور خارجی آذربایجان، عراق، ارمنستان، روسیه، افغانستان به مزبانی شهرستان علی آباد در روزهای نهم و دهم آبان ماه برگزار گردید.

اخبار
چینیان پور : سه دوچرخه‌سوار گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند

رییس هیات دوچرخه سواری گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: با نظر فدراسیون دوچرخه‌سواری محمدحسین نوروزی، علی شیری و هلیا اکبری سه دوچرخه‌سوار برتر این شهرستان به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند. بابک چینیان‌پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تیم دوچرخه‌سواران استان گلستان با …