رئیس فدراسیون بدنسازی: گنبد یکی از ظرفیت های ورزشی کشور است

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: گنبدکاووس به عنوان شهرستان مهم استان گلستان، یکی از ظرفیت های ورزشی کشور در رشته های مختلف است.

ناصر پورعلی فرد روز پنجشنبه در نشست مجمع عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور در محل فرمانداری گنبدکاووس اظهار داشت: این شهرستان یکی از رکن ها اقتصادی کشور نیز محسوب می شود و امیدواریم با درایت مسئولان از جمله فرماندار و استاندار گلستان به اهداف توسعه ای خود در بخش های مختلف برسد.


وی ضمن اعلام موافقت خود برای برگزاری رقابت های کشوری بدنسازی و پرورش اندام در گنبدکاووس، نسبت به جلب نظر موافق بقیه اعضای هیات رئیسه فدراسیون برای برگزاری مسابقات در گنبدکاووس ابراز امیدواری کرد.

به گفته وی در رقابت های کشوری این رشته باید حداقل به مدت چهار روز پذیرای ۶۰۰ تا ۷۰۰ نفر باشیم و سفر امروز فرصت مناسبی برای رصد سالن و امکانات ورزشی این شهرستان در این رابطه است.

فرماندار گنبدکاووس نیز در این نشست گفت: این شهرستان در سه رشته ورزشی والیبال، فوتبال و سوارکاری چهره های شاخص کشوری دارد.

عبدالقدیر کریمی افزود: بر اساس اعلام رسمی اداره کل ورزش و جوانان گلستان، بین ۵۰ تا ۵۵ درصد ورزشکاران مدال آور کشوری و بین المللی استان مربوط به شهرستان گنبدکاووس هستند.

وی گفت: شهرستان گنبدکاووس آمادگی میزبانی رقابت های کشوری بدنسازی و پرورش اندام را دارد.

 

منبع : خبرگزاری ایرنا

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
چینیان پور : سه دوچرخه‌سوار گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند

رییس هیات دوچرخه سواری گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: با نظر فدراسیون دوچرخه‌سواری محمدحسین نوروزی، علی شیری و هلیا اکبری سه دوچرخه‌سوار برتر این شهرستان به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند. بابک چینیان‌پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تیم دوچرخه‌سواران استان گلستان با …

اخبار
یوسفی : ساخت خانه والیبال گنبد به بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی رسید

رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس سرانه فضای ورزشی این شهرستان را ۳۳ سانتی‌متر مربع اعلام کرد و گفت: با افزایش فضاهای ورزشی باید تلاش شود این سرانه به میانگین کشوری (یک متر) برسد. یوسفی اظهار داشت: بیش از ۹۵ هزار متر مربع فضای روباز و نزدیک به ۲۰ هزار …

اخبار
جواد آجودانی : در گنبد برای رشته سپک‌تاکرا متاسفانه سالن اختصاصی وجود ندارد

جواد آجودانی رییس هیات انجمن‌های ورزشی گنبدکاووس با اشاره به وجود بیش از ۶۰ ورزشکار فعال در رشته سپک‌تاکرا در قالب سه تیم بزرگسالان، جوانان و نوجوانان مردان و زنان در این شهرستان گفت: تیم جوانان و بزرگسالان مردان این رشته عنوان نایب قهرمانی کشور را از آن خود کردند …