رئیس فدراسیون بدنسازی: گنبد یکی از ظرفیت های ورزشی کشور است

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: گنبدکاووس به عنوان شهرستان مهم استان گلستان، یکی از ظرفیت های ورزشی کشور در رشته های مختلف است.

ناصر پورعلی فرد روز پنجشنبه در نشست مجمع عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور در محل فرمانداری گنبدکاووس اظهار داشت: این شهرستان یکی از رکن ها اقتصادی کشور نیز محسوب می شود و امیدواریم با درایت مسئولان از جمله فرماندار و استاندار گلستان به اهداف توسعه ای خود در بخش های مختلف برسد.


وی ضمن اعلام موافقت خود برای برگزاری رقابت های کشوری بدنسازی و پرورش اندام در گنبدکاووس، نسبت به جلب نظر موافق بقیه اعضای هیات رئیسه فدراسیون برای برگزاری مسابقات در گنبدکاووس ابراز امیدواری کرد.

به گفته وی در رقابت های کشوری این رشته باید حداقل به مدت چهار روز پذیرای ۶۰۰ تا ۷۰۰ نفر باشیم و سفر امروز فرصت مناسبی برای رصد سالن و امکانات ورزشی این شهرستان در این رابطه است.

فرماندار گنبدکاووس نیز در این نشست گفت: این شهرستان در سه رشته ورزشی والیبال، فوتبال و سوارکاری چهره های شاخص کشوری دارد.

عبدالقدیر کریمی افزود: بر اساس اعلام رسمی اداره کل ورزش و جوانان گلستان، بین ۵۰ تا ۵۵ درصد ورزشکاران مدال آور کشوری و بین المللی استان مربوط به شهرستان گنبدکاووس هستند.

وی گفت: شهرستان گنبدکاووس آمادگی میزبانی رقابت های کشوری بدنسازی و پرورش اندام را دارد.

 

منبع : خبرگزاری ایرنا

درباره admin

تصویر پروفایل admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

رئوف افراسیاب فوتبالیست گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد

دبیر هیات فوتبال گلستان گفت که اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان ایران با حضور ۳ ...