رئوفی پس از شکست : هر چه توان داشتیم را در زمین گذاشتیم

بازیکن گنبدی تیم ملی والیبال ساحلی کشورمان می گوید: در برابر نماینده چین بازی کردیم اما قدرت شکست چینی ها را نداشتیم.

رحمان رئوفی پس از شکست دو بر صفر تیمش در برابر چین،گفت: امروز در مرحله یکچهارم نهایی بازی های آسیایی دیدار بسیار حساسی در برابر تیم چین داشتیم. تیم چین از تیم های صاحب نام آسیا بوده حتی به عنوان قهرمانی آسیا دست یافته است‌.

بازیکن تیم ملی والیبال ساحلی کشورمان با اعلام‌ اینکه خیلی خوب بازی کردیم،تصریح کرد: شرایط تیم چین خیلی بهتر بود و از ما برتر بود. ما هر چه در توان داشتیم در میدان مسابقه اجرا کردیم اما زورمان به چینی ها نرسید.

 

۳۰ مرداد ۱۳۹۷
رئوفی: هدف ما سرگروهی است

بازیکن تیم ملی والیبال ساحلی ایران گفت: خوشحالیم که بازی اول را با پیروزی پشت سر گذاشتیم.

رحمان رئوفی پس از پیروزی دو بر صفر تیمش در برابر تیمور شرقی، با بیان‌اینکه بازی آسانی بود،گفت: اولین دیدارمان در بازی های آسیایی بود با توجه به تمریناتی که داشتیم به راحتی توانستیم پیروز شویم.

وی تصریح کرد: تمام مواردی که کادر فنی قبل از آغاز بازی به ما گفته بودند را به خوبی در طول بازی به اجرا در آوردیم و خوشحالیم که بازی اول را با پیروزی پشت سر گذاشتیم.

بازیکن تیم ملی والیبال ساحلی ایران با اعلام اینکه برای سرگروهی در گروه خود هدف گزاری کردیم، ادامه داد: تلاش میکنیم تا با پیروزی در بازی های آتی به عنوان سرگروه به دور بعدی صعود کنیم.

رئوفی خاطرنشان کرد: بازی امروز در برابر تیمور شرقی را فراموش کردیم و به بازی روزچهارشنبه در برابر ژاپن فکر می کنیم.

 

منبع : فدراسیون والیبال

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
نفرات برتر رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد به میزبانی گنبد معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات دور مقدماتی رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد ویژه مردان به میزبانی گنبدکاووس در شرق استان گلستان معرفی شدند. رییس هیات بیلیارد و بولینگ گنبدکاووس چهارشنبه شب در حاشیه این مسابقات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پایان این مسابقات یاسین هاشم زاده از تهران، …

(عملکرد 1398)
امیر رجبلو دانش آموز گنبدی به مقام سوم مسابقات بدمینتون کشوری دست یافت

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش گنبدکاووس گفت: امیر رجبلو دانش آموز این شهرستان توانست مقام سوم رقابت‌های ورزشی دانش آموزی کشور در رشته بدمینتون را کسب کند. سیدصالح رفعتی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: سی و ششمین دوره از رقابت‌های ورزشی …

(عملکرد 1398)
گنبدی ها اولین بار مسابقات منطقه‌ای اسنوکر کشور را با موفقیت میزبانی کردند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس از اتمام مسابقات اسنوکر قهرمانی منطقه‌ای کشور در این شهرستان خبر داد و گفت: چهار نفر برتر این مسابقات برای شرکت در مسابقات رنکینگ کشوری معرفی شدند. بیلیارد نوعی بازی است که در فضای سرپوشیده در میزی مستطیلی پوشیده با ماهوت سبزو با …