حسین خوریانی مربی گنبدی : اجازه قدرت‌نمایی به چین تایپه ندادیم

حسین خوریانی

آنالیزور تیم ایران در AVC کاپ گفت: بازیکنان به خوبی برنامه‌های مورد نظر کادر فنی را در بازی با چین تایپه اجرا کردند و اجازه خودنمایی به این تیم ندادند.

حسین خوریانی پس از پیروزی ایران مقابل چین تایپه و صعود به فینال جام کنفدراسیون والیبال آسیا اظهار داشت: تمام بازی‌های چین تایپه در این رقابت‌ها را زیر نظر گرفته بودیم و می‌دانستیم زمانی که دریافت این تیم شرایط خوبی دارد از حملات پیچیده‌ای استفاده می‌کنند.

وی افزود: کارهای ترکیبی و پاس پایپ در تیم چین تایپه زیاد است. این تیم در زمانی که دریافت خوب نیست هم زیاد از حمله پایپ استفاده می‌کند که در کمتر تیمی در جهان تکرار می‌شود.

خوریانی گفت: چین تایپه در بازی اول این دوره از مسابقات ما را غافلگیر کرد اما فیلم آن بازی را بررسی کردیم و اطلاعات لازم را در اختیار بازیکنان قرار دادیم که خوشبختانه تمام برنامه‌ها را در زمین اجرا کردند. اجازه ندادیم تیم حریف قدرت‌نمایی کند.

وی درباره رویارویی با قطر در فینال جام کنفدراسیون والیبال آسیا خاطرنشان کرد: هیچ‌گاه تیمی به این خوبی از قطر در هیچ تورنمتی شرکت نکرده بود. این تیم فقط یک ست به ژاپن داده و خیلی منظم بازی می‌کند. بازی‌های این تیم را هم بررسی کرده‌ایم و اطلاعات لازم را در جلسه آنالیز در اختیار بازیکنان می‌گذاریم.

 

منبع : فدراسیون والیبال

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
جلیل قرنجیک بسکتبالیست با ویلچر گنبدی بهترین بازیکن تورنمنت ژاپن شد

دبیر هیات جانبازان و معلولان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عبدالجلیل قرنجیک به عنوان بهترین بازیکن کلاس یک تورنمنت بسکتبال با ویلچر چهارجانبه میتسوبیشی ژاپن انتخاب شد. فرشید آشوری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این تورنمنت چهارجانبه از هفتم تا دهم شهریور با …

(عملکرد 1398)
نظرنژاد : ۱۲ مدال کشوری توسط دانش‌آموزان ورزشکار گنبدی کسب شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب ۱۲مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش‌آموزان ورزشکار این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد. کمال‌الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش تمرکز ویژه‌ای …

(عملکرد 1398)
عثمان بازیار ورزشکار گنبدی به اردوی تیم ملی بوکس شطرنج دعوت شد

دبیر هیات شطرنج گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عثمان بازیار ورزشکار رشته بوکس شطرنج این شهرستان برای شرکت در مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد. ابوالفضل مشمول روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم استان گلستان با ۱۰ عضو که چهار نفر …