آیا نامه ی میلیاردی وزارت ورزش به گنبدیها دلیل تغییر مجدد رئیس اداره ورزش بود !؟

بودجه والیبال گنبد
در حدود یک ماه پیش نامه ی وزارت ورزش و جوانان مبنی بر تخصیص بودجه یک و نیم میلیاردی برای کمک به تیمداری والیبال شهرستان گنبد از سوی این وزارت خانه صادر گردید و مسئولین اداره ورزش گنبد در حال طی کردن مراحل نقد شدن این مبلغ میلیاردی جهت مصرف در والیبال گنبد بودند.

به گزارش سایت گنبداسپورت، هر چند پافشاری چند نفر شناخته شده از اهالی ورزش شهرستان گنبد با همراهی شخص آقای قرجه طیار برای تغییر مجدد رئیس اداره ورزش گنبد در محافل ورزشی و شبکه های اجتماعی اینترنت صحبت می شد اما این تغییر به همانند تلاش برای تغییر آقای ابراهیم غفاری در تابستان سال ۹۶ قبل از شروع لیگ والیبال به نظر می رسد ادامه دخالت های مرکز نشینان استان و مسئولین استانی در ورزش گنبد باشد.

قطعا آقای حجت اله یوسفی و یا هر شخص دیگری که با نیت کمک، مسئولیت اداره ورزش شهرستان را به عهده بگیرد محبوب اهالی ورزش و مردم این شهرستان خواهد شد اما تغییر بدون دلیل و غیر کارشناسی محمدعلی رحیمیان و بودجه میلیاردی والیبال گنبد و همچنین احتمالا برای ادامه عدم شفافیت درآمدهای مجموعه سوارکاری گنبد متاسفانه شک و تردیدها را در اذهان اهالی ورزش گنبد بیشتر از قبل خواهد کرد.

عملکرد شفاف پنج ماهه آقای رحیمیان در مورد مسائل مالی ورزش شهرستان گنبد نشان داد که با وجود فشارهایی که برای سهم خواهی بر وی وارد بود اهل باج دادن به هیچ شخص ورزشی و غیر ورزشی نیست و تا آخرین ساعات کار در ورزش گنبد خالصانه خدمت کرد. در حالی که هیچ مسئولی از استان دلیلی برای تغییر آقای رحیمیان اعلام نکرد و با توجه به بودجه میلیاردی والیبال گنبد که بزودی نقد خواهد شد، آیا میتوان دلیل تغییر مجدد رئیس اداره ورزش گنبد در کمتر از شش ماه را به بودجه ی میلیاردی والیبال گنبد ارتباط بدهیم و اینکه آقای حجت اله یوسفی شخص جایگزین آقای رحیمیان به مانند ایشان در مسائل مالی شفاف و قاطعانه عمل خواهد کرد!؟

 

نگارنده : احمد فضلی

برچسب‌ها: , , , ,
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …