جهانبخش: با توجه به عملکرد اداره ورزش، تغییر رحیمیان ظلم به مردم و ورزش گنبد است

رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس که پنج ماه و ۱۰ روز پیش معارفه شده بود، تغییر کرد و روز یکشنبه با حضور معاون اداره کل ورزش و جوانان گلستان و نیز معاون سیاسی فرماندار ویژه این شهرستان جای خود را به رییس جدید داد.

در مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس که روز یکشنبه برگزار شد، رییس سابق این اداره در سخنانی علت تغییر خود را ایستادن در مقابل سهم خواهی دیگران دانست.

محمدعلی رحیمیان گفت: با وجود برخی همدلی ها و همراهی ها درحوزه ورزش گنبدکاووس، سهم خواهی بزرگترین مشکل ورزش این شهرستان است.

وی اضافه کرد: بنده براساس اعتقادی که دارم و آن نیز تنها خدمت به مردم و ورزشکاران و کسب رضایت آنان است، در مقابل کسانی که درکنار همدلی، به دنبال سهم خواهی بوده یا هستند، ایستادم و بهای سنگین و تلخی نیز بابت این اعتقاد دادم.

وی تصریح کرد: از روز اول که معارفه شدم به همکاران و هیات های ورزشی گفتم که هدف بایستی فقط خدمت به مردم باشد و اگر دنبال سهم خواهی باشید قطعا فرصت های خدمتگزاری و ظرفیت های ورزش این شهرستان هدر می رود و می سوزد.

رییس سابق اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس ادامه داد: این شهرستان در ورزش قهرمانی بالاترین سهم را در استان گلستان دارد و رشد و توسعه این جایگاه قطعا نیازمند همدلی و همراهی بیشتر است.

رحیمیان همچنین با قدردانی از تلاش ها و همراهی هیات های ورزشی گنبدکاووس و نیز برخی مسئولان شهرستان در مدت مسئولیت خود، ابراز امیدواری کرد: این همراهی ها در دوره رییس جدید بهتر و بیشتر ادامه داشته باشد.

در این جلسه آقای کورش جهانبخش رییس هیات بسکتبال گنبدکاووس نیز تغییر مدیریت ورزش و جوانان این شهرستان در مدت پنج ماه را شوک آور دانست و گفت: با وجود تلاش هایی که رییس قبلی انجام داده و موجب رضایت ورزشکاران و مردم است اما این تغییر ظلم به مردم و ورزش این شهرستان است.

قاسم برزمینی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان نیز در این مراسم گفت: انتخاب رییس جدید اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس با مشورت برخی مسئولان این شهرستان از جمله نماینده مجلس، ائمه جمعه و فرمانداری ویژه صورت گرفته است.

در این مراسم با قدردانی از تلاش های محمدعلی رحیمیان رییس سابق ورزش و جوانان گنبدکاووس، حبیب الله یوسفی به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد.

 

منبع : خبرگزاری ایرنا

درباره admin

تصویر پروفایل admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

رئوف افراسیاب فوتبالیست گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد

دبیر هیات فوتبال گلستان گفت که اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان ایران با حضور ۳ ...