جهانبخش: با توجه به عملکرد اداره ورزش، تغییر رحیمیان ظلم به مردم و ورزش گنبد است

رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس که پنج ماه و ۱۰ روز پیش معارفه شده بود، تغییر کرد و روز یکشنبه با حضور معاون اداره کل ورزش و جوانان گلستان و نیز معاون سیاسی فرماندار ویژه این شهرستان جای خود را به رییس جدید داد.

در مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس که روز یکشنبه برگزار شد، رییس سابق این اداره در سخنانی علت تغییر خود را ایستادن در مقابل سهم خواهی دیگران دانست.

محمدعلی رحیمیان گفت: با وجود برخی همدلی ها و همراهی ها درحوزه ورزش گنبدکاووس، سهم خواهی بزرگترین مشکل ورزش این شهرستان است.

وی اضافه کرد: بنده براساس اعتقادی که دارم و آن نیز تنها خدمت به مردم و ورزشکاران و کسب رضایت آنان است، در مقابل کسانی که درکنار همدلی، به دنبال سهم خواهی بوده یا هستند، ایستادم و بهای سنگین و تلخی نیز بابت این اعتقاد دادم.

وی تصریح کرد: از روز اول که معارفه شدم به همکاران و هیات های ورزشی گفتم که هدف بایستی فقط خدمت به مردم باشد و اگر دنبال سهم خواهی باشید قطعا فرصت های خدمتگزاری و ظرفیت های ورزش این شهرستان هدر می رود و می سوزد.

رییس سابق اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس ادامه داد: این شهرستان در ورزش قهرمانی بالاترین سهم را در استان گلستان دارد و رشد و توسعه این جایگاه قطعا نیازمند همدلی و همراهی بیشتر است.

رحیمیان همچنین با قدردانی از تلاش ها و همراهی هیات های ورزشی گنبدکاووس و نیز برخی مسئولان شهرستان در مدت مسئولیت خود، ابراز امیدواری کرد: این همراهی ها در دوره رییس جدید بهتر و بیشتر ادامه داشته باشد.

در این جلسه آقای کورش جهانبخش رییس هیات بسکتبال گنبدکاووس نیز تغییر مدیریت ورزش و جوانان این شهرستان در مدت پنج ماه را شوک آور دانست و گفت: با وجود تلاش هایی که رییس قبلی انجام داده و موجب رضایت ورزشکاران و مردم است اما این تغییر ظلم به مردم و ورزش این شهرستان است.

قاسم برزمینی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان نیز در این مراسم گفت: انتخاب رییس جدید اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس با مشورت برخی مسئولان این شهرستان از جمله نماینده مجلس، ائمه جمعه و فرمانداری ویژه صورت گرفته است.

در این مراسم با قدردانی از تلاش های محمدعلی رحیمیان رییس سابق ورزش و جوانان گنبدکاووس، حبیب الله یوسفی به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد.

 

منبع : خبرگزاری ایرنا

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(عملکرد 1398)
نفرات برتر رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد به میزبانی گنبد معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات دور مقدماتی رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد ویژه مردان به میزبانی گنبدکاووس در شرق استان گلستان معرفی شدند. رییس هیات بیلیارد و بولینگ گنبدکاووس چهارشنبه شب در حاشیه این مسابقات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پایان این مسابقات یاسین هاشم زاده از تهران، …

(عملکرد 1398)
امیر رجبلو دانش آموز گنبدی به مقام سوم مسابقات بدمینتون کشوری دست یافت

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش گنبدکاووس گفت: امیر رجبلو دانش آموز این شهرستان توانست مقام سوم رقابت‌های ورزشی دانش آموزی کشور در رشته بدمینتون را کسب کند. سیدصالح رفعتی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: سی و ششمین دوره از رقابت‌های ورزشی …

(عملکرد 1398)
گنبدی ها اولین بار مسابقات منطقه‌ای اسنوکر کشور را با موفقیت میزبانی کردند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس از اتمام مسابقات اسنوکر قهرمانی منطقه‌ای کشور در این شهرستان خبر داد و گفت: چهار نفر برتر این مسابقات برای شرکت در مسابقات رنکینگ کشوری معرفی شدند. بیلیارد نوعی بازی است که در فضای سرپوشیده در میزی مستطیلی پوشیده با ماهوت سبزو با …