سه برد و دو شکست برای منصور جزیده در سکان هدایت تیم ملی ترکمنستان رقم خورد

منصور جزیده مربی گنبدی تیم ملی والیبال نوجوانان ترکمنستان

سکان هدایت تیم ملی والیبال نوجوانان ترکمنستان چند روز قبل از شروع مسابقات قهرمانی آسیا در رده سنی نوجوانان به منصور جزیده مربی با دانش گنبدی سپرده شد و با تمام ناهماهنگی ها این تیم با سه پیروزی و دو شکست در جایگاه پانزدهم قرار گرفت.

به گزارش سایت گنبداسپورت، تیم ملی ترکمنستان در گروه F با تیم های قطر و مالزی همگروه بود که با یک شکست مقابل مالزی و کسب پیروزی برابر تیم قطر از گروه خود به مرحله بعد صعود کرد.

جمعه ۸ تیرماه
ترکمنستان ۰ — ۳ مالزی

منصور جزیده در گفت‌وگو با سایت رسمی فدارسیون والیبال، در خصوص شکست تیمش مقابل مالزی اظهار داشت: متاسفانه من حدود ۳ روز است که این تیم را تحویل گرفتم و اصلا شناختی نسبت به بازیکنان تیمم ندارم.
وی ادامه داد: فدارسیون والیبال ترکمنستان چندان سازماندهی مناسبی ندارد و حتی خود بازیکنان تیم هم ۱۰ روز است که باهم تمرین می‌کنند. مطمئن هستم که در بازی مقابل قطر بهتر از این بازی می‌کنیم.
سرمربی تیم نوجوانان ترکمنستان خاطرنشان کرد: امیدی به صعود است اما به هرحال قطر تیم قدرتمند و پولداری است. امیدوارم در مقابل این تیم بتوانیم بهتر بازی کنیم، به هرحال شرایط ترکمنستان با اکثر تیم‌ها متفاوت است.

یکشنبه ۱۰ تیرماه
ترکمنستان ۳ — ۰ قطر

تیم ملی والیبال نوجوانان ترکمنستان با هدایت منصور جزیده مربی گنبدی

دوشنبه ۱۱ تیرماه
ترکمنستان ۰ — ۳ استرالیا

چهارشنبه ۱۳ تیرماه
ترکمنستان ۳ — ۲ هنگ کنگ

منصور جزیده بعد از پیروزی تیمش مقابل هنگ کنگ، در گفت‌وگو با سایت رسمی فدارسیون والیبال اظهار داشت: بازیکنان تیمم عالی بازی کردند، البته در ۲ ست اول اصلا خوب نبودیم اما رفته به رفته توانستیم بر حریف غلبه کنیم.
وی ادامه داد: بازیکنان تیم حریف قبل از شروع در این مسابقات، تمرینات متعدد زیادی باهم داشتند و به راحتی توانستند در زمین هماهنگی زیادی داشته باشند. اما بازیکنان تیم من تمرین زیادی نداشتند و من هم فقط ۱۰ روز قبل از مسابقات به جمع تیم پیوستم.
سرمربی تیم نوجوانان ترکمنستان خاطرنشان کرد: امیدوارم روحیه جنگندگی بازیکنانم برای دیدار فردا حفظ شود. به هرحال ما باید بتوانیم مقابل حریفان پیروز شویم تا اعتبار والیبال ترکمنستان، حفظ شود.

پنجشنبه ۱۴ تیرماه
ترکمنستان ۳ — ۰ قطر

 

رده بندی نهایی تیم های حاضر در مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا با اتمام مسابقات مشخص شد و تیم های ژاپن، کره جنوبی، ایران و چین تایپه موفق شدند سهمیه مسابقات جهانی مصر را کسب کنند.

۱- ژاپن
۲- کره جنوبی
۳- ایران
۴- چین تایپه
۵- تایلند
۶- چین
۷- هند
۸- استرالیا
۹- سریلانکا
۱۰- مالزی
۱۱- پاکستان
۱۲- قزاقستان
۱۳- عمان
۱۴- نیوزلند
۱۵- ترکمنستان
۱۶- قطر
۱۷- هنگ کنگ

 

منبع : کنفدراسیون والیبال آسیا

درباره admin

تصویر پروفایل admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

رئوف افراسیاب فوتبالیست گنبدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد

دبیر هیات فوتبال گلستان گفت که اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان ایران با حضور ۳ ...