حمید درخشان : از پدر سردار آزمون می خواهم که با صحبت، پسرش را برگرداند

حمید درخشان

حمید درخشان درباره خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی فوتبال ایران به دلیل صحبت های مطرح شده علیه او در جام جهانی ۲۰۱۸ شد، بیان کرد: من مانده ام با وجود عملکرد عالی تیم ملی در جام جهانی چرا باید این صحبت ها باشد.

برخی رفتار ها واقعا دور از شان و جوانمردی یک ایرانی است. سردار آزمون چه گناهی مرتکب شده است که به او این حرف ها را می زنند. من می دانم سردار طبق درخواست کیروش باید مدام در طول بازی در زمین ایران و حریفانمان می رفت و می آمد و این وظیفه را هم به خوبی انجام داد.

اخبار و حواشی داغ مربوط به جام جهانی ۲۰۱۸ را لحظه به لحظه در اینجا (جام جهانی ۲۰۱۸) دنبال کنید.

او افزود: حیف است سردار آزمون را از دست بدهیم. سال ها برای ساختن این بازیکن زحمت کشیده ایم و اکنون که موقع استفاده از توانایی هایش است چرا با این رفتار ها او را از تیم ملی طرد می کنیم؟ هیچ جای دنیا اینگونه نیست و در کشور های دیگر بازیکنانی مانند سردار آزمون را روی سرشان می گذارند.

درخشان خاطرنشان کرد: سردار برای فوتبال ایران عزیز است و نباید سرمایه های خود را با دست خودمان بسوزانیم. از خلیل آزمون به عنوان یک فرد ورزشی می خواهم با او صحبت کند تا به تیم ملی بازگردد. از طرفی خودش هم باید خویشتندار باشد و نسبت به این مسائل که امکان دارد برای هر فوتبالیستی پیش بیاید، صبوری کند. می خواهم به کسانی که به سردار آزمون این حرف ها را زدند بگویم تا این اندازه بی انصاف نباشند و یک طرفه به قاضی نروند. آن ها نباید چشم خود را روی زحمات بازیکنان تیم ملی ببندند و به بازیکنی مانند آزمون این ها را بگویند . امیدوارم دیگر با چنین مسائلی شاهد آزردگی خاطر یک بازیکن ملی پوش نباشیم.

 

منبع : سایت نوداد

برچسب‌ها: , ,
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار
خلیل آزمون: بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنم/ طاهر آزمون دبیر هیئت می شود

خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است. حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال …

اخبار
مسعود پیروزی در جمع ملی پوشان بدمینتون برای مسابقات بین المللی فجر قرار گرفت

اعضای تیم ملی بدمینتون آقایان کشور جهت حضور مقتدرانه در بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی دهه فجر با نام (فجر ایران) مشخص شدند. بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آقایان عبارتند از :

اخبار
خلیل آزمون در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس هیئت والیبال وعده های خوبی داد

خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد. در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان …